Právo programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Právo programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Právo

Vydělávat Master 's titul v oboru práva, je ideální volbou pro ty, kteří zájem o spletité vládních systémů po celém světě. Mnoho z dnešní 's společnosti provozují pozorné sledování zákonů, které řídící orgány, a jednotlivci vzdělaní v této oblasti jsou v poptávce po jejich úplné pochopení toho, jak tyto zákony ovlivňují podniky, obce a laické veřejnosti.

Co je MSc v právu? Master of Science v zákoně poskytuje studentům důkladnou pohled na to, jak se zákony používají s cílem poskytnout návod a směr pro vlády a společnosti jako celku. Master 's studijní program obvykle trvá dva roky po dokončení bakalářského ' s mírou a je navržen tak, aby studentům možnost zapsat do kurzů, které jsou více do hloubky, než vysokoškolák možností. S master 's právnickým vzděláním v ruce, studenti lépe připraveni pro další vzdělávání nebo pro vstup do pracovního procesu se náskok.

Přihlášením do programu absolventa se zaměřením na právo, studenti jsou schopni lépe získat praktické a intelektuální schopnosti očekávané držitelů absolventské hodnosti. Většina programů pomoci studentům rozvíjet jejich schopnosti kriticky přemýšlet o důležitých otázkách týkajících se právních norem z celého světa. S těmito dovednostmi v ruce, zaměstnání může být jednodušší přijít pro absolventy.

Náklady na vydělávat MSc v oboru práva se liší v závislosti na mnoha faktorech, včetně instituce výběru a umístění programu. Většina škol může poskytnout up-to-aktuální informace školné pro studenty se zájmem.

S titulem v ruce, absolventi jsou připraveni začít svou kariéru v mnoha různých průmyslových odvětvích. Tam je vysoká poptávka pro zaměstnance, kteří chápou právní svět a jak zákony mohou mít dopad na provoz day-to-day podnikání v různých oblastech.Absolventi mohou také rozhodnout, že pokračovat ve studiu na postgraduální stupňů, a to buď tím, že navštěvuje právnickou školu, nebo se zaměří na výzkum nebo výuku.

Pro zájemce o studium mají možnost najít svůj ideální program. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

 

Čtěte více

Magistr V Právních Studií

Albany Law School
Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2018 Spojené státy americké Albany

Zákon Škola nabízí pečlivý vzdělání s bohatou historií excelence. Nadějných studentů se připojí komunitu význačný fakulty, která je zaměřena a odhodlaný studenty a síť realizovaných absolventů, které mohou poskytnout mentorství, stáže, a potenciální zaměstnanost. [+]

Zákon Škola nabízí pečlivý vzdělání s bohatou historií excelence. Nadějných studentů se připojí komunitu význačný fakulty, která je zaměřena a odhodlaný studenty a síť realizovaných absolventů, které mohou poskytnout mentorství, stáže, a potenciální zaměstnanost.

Koncentrace:

Vládní záležitosti a Advocacy Zdravotní právo a dodržování zdravotní péče Sociální podnikání Cybersecurity a ochrana osobních údajů - vše online

Tento on-line program poskytuje profesionálním i tradičním studentům flexibilní plán pro posun kariérních cílů v oblasti kybernetické bezpečnosti a ochrany dat.

Nachází se v samém srdci hlavního města státu New York, zákon škola vzdělaný vůdce od roku 1851. S 10400 absolventi praktikující v celé zemi, tento mocný síť poskytuje komunitu příležitost pro své studenty. Dohoda o přidružení s University at Albany zahrnuje sdílené programy a přístup pro studenty a schopnost učit se od sebe navzájem.... [-]


Msc V Právu Duševního Vlastnictví

Hanken School of Economics
Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Helsinki

Právo duševního vlastnictví (IPL) je jedinečná kombinace právních a obchodních studií. Tato specializace vám dává bohaté zkušenosti v obou oblastech, stejně jako výjimečné porozumění dnešním trhům a světu duševního vlastnictví. Specializace probíhá v úzké spolupráci s obchodem a průmyslem, což zajišťuje, že zůstane v popředí vývoje v oblasti práva duševního vlastnictví. [+]

Magisterské studium v ​​oblasti práva duševního vlastnictví

Další informace o studiu práva IP v rámci programu Hanken Master.

Právo duševního vlastnictví (IPL) je jedinečná kombinace právních a obchodních studií. Tato specializace vám dává bohaté zkušenosti v obou oblastech, stejně jako výjimečné porozumění dnešním trhům a světu duševního vlastnictví. Specializace probíhá v úzké spolupráci s obchodem a průmyslem, což zajišťuje, že zůstane v popředí vývoje v oblasti práva duševního vlastnictví.

Naši absolventi jsou vybaveni

Komplexní znalost zákonů o duševním vlastnictví v Evropě i na mezinárodní úrovni Kompetence a znalosti práv duševního vlastnictví v podnikatelském prostředí Výzkumné a analytické dovednosti komunikační dovednosti Nezávislé kritické myšlení v záležitostech duševního vlastnictví ... [-]

MSc in Sociology of Law

Lund University
Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

[+]

Univerzita se nachází ve městě Lund - okouzlující a kompaktní univerzitní město v jižním Švédsku, pouze 35 minut od Kodaně.

[-]

MSc V Oboru řešení Konfliktů A Vládnutí

University of Amsterdam
Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Nizozemsko Amsterodam

Master v řešení konfliktů a řízení Vám nabízí vzdělání v širokém spektru teorie řešení konfliktů, výzkumu a praxe. Příčiny, charakteristiky, význam a důsledky konfliktů jsou studovány ve vztahu k dynamice veřejné správy. [+]

Master v řešení konfliktů a řízení Vám nabízí vzdělání v širokém spektru teorie řešení konfliktů, výzkumu a praxe. Příčiny, charakteristiky, význam a důsledky konfliktů jsou studovány ve vztahu k dynamice veřejné správy. Naučíte se analyzovat konflikty, vyjednávat o jejich řešení a propojovat výzkum konfliktu s praxí.

Chtěli byste se dozvědět více o konfliktech? Jejich posuny v charakteru a významu? Možnosti akce v reálných situacích? A jak přeměnit konflikt na zdroj demokratické správy?

Program řešení konfliktu a řízení vám poskytuje teorii a výzkum, který vám pomůže analyzovat konflikty a úsilí o řešení konfliktů ve vztahu k dynamice veřejné správy.... [-]