Filter
Magistr přírodních věd
Spojené království Anglie Canterbury Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované Právo Canterbury - Právo Právo programy Canterbury, Canterbury

MSc, nebo Master of Science, je mezinárodně uznávaný akademický titul, který ukazuje, odbornost a znalosti daného tématu nebo pole. Většina programů MSc trvat asi čtyři roky do konce, po kterém někteří připojit k pracovní síle, zatímco jiní pokračovat ve třídě. 

Jak lidé na celém světě se stávají stále více vzájemně propojeny, účinky právních a správních předpisů dosáhnout dál, než kdy jindy. Proto ti, kteří chtějí jít do této oblasti práva často pěstovat zázemí v mezinárodních studiích.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Canterbury je historické město katedrály, a jméno znamená "Kent lidí 's pevností ". Je to domov pro čtyři vysoké školy a několik dalších vysokých škol, které pokrývají 25% dospělé populace Canterbury.

Kombinované Právo Canterbury - Vezměte si Právo Oslu. Získejte všechny Právo program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Právo, Canterbury

University of Kent, School of Anthropology & Conservation

Naučte se praktické dovednosti potřebné k oživení lidských pozůstatků v terénu. Získejte teoretické znalosti potřebné k rekonstrukci biologických profilů z tvrdé tkáně, p ... [+]

Tento nový MSc program vám vybaví schopnost vykopávat a analyzovat lidské pozůstatky.

Přehled

Naučte se praktické dovednosti potřebné k oživení lidských pozůstatků v terénu. Získejte teoretické znalosti potřebné k rekonstrukci biologických profilů z tvrdé tkáně, podporované laboratorním tréninkem.

Učíte se z týmu mezinárodně uznávaných akademiků s rozsáhlými odbornými zkušenostmi. Máte možnost získat přístup k jedné z největších lidských skeletových sbírek ve Velké Británii s rozsáhlou skeletální patologií a doprovodnými rentgenovými snímky. Tato sbírka je vyvíjena Výzkumným střediskem biologického výzkumu skeletu v Laboratoři výzkumu lidské osteologie.... [-]

Spojené království Canterbury
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině