Filter
Magistr přírodních věd
Omán Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Počítačové vědy Omán - Počítačové vědy programy Omán Počítačové vědy

MSc, nebo Master of Science, je akademický rozdíl propůjčený na ty, kteří skutečně dokončit předem sadu ročníkové práce v tom, co je často disciplína věda-založený. MSc často zlepšuje pracovní příležitosti, stejně jako vydělávat potenciál.

Ačkoli základy informatiky existovaly po celá léta, to nebylo až do minulého století, že nejvíce špičková technologie byla vyvinuta. V roce 1940 bylo vytvořeno více přesná počítací stroje. To bylo přibližně ve stejnou dobu, že počítače uvedeným strojům, spíše než lidé, kteří dělali na počítači.

Omán, oficiálně nazvaný Sultanát Omán, je arabský stát v jihozápadní Asii na jihovýchodním pobřeží Arabského poloostrova. To má strategicky významnou pozici v ústí Perského zálivu.

Počítačové vědy Omán - Vezměte si MSc Omán. Všechny programu MSc a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Počítačové vědy, Omán

German University of Technology in Oman

Master of Science in Computer Science poskytuje komplexní kurikulum sestávající z akademických a aplikovaných znalostí CS a IT technologie a vznikajících technologií ve z ... [+]

O programu

Master of Science in Computer Science poskytuje komplexní kurikulum sestávající z akademických a aplikovaných znalostí CS a IT technologie a vznikajících technologií ve zpracování a analýze velkých dat. Na GUtech obdržíte mezinárodní výuku s členy fakulty z GUtech, RWTH Aachen University a několika dalších evropských univerzit.

Budete mít možnost se specializovat na „Data Science“ nebo „Technology Management“ a získat široký základ v oblasti informatiky s konkrétním základem v oblasti inovací, aplikací a správy aplikací výpočetní techniky v celé řadě oborů.

Vyučované předměty zahrnovaly strojové učení, analýzu velkých dat, forenzní síť a zabezpečení sítě. Výběrem specializace se můžete připravit na svou oblíbenou kariéru.... [-]

Omán Muscat
Říjen 2020
Angličtina
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině