Dálkové Počítačové vědy v Evropa - Počítačové vědy Počítačové vědy programy v Evropa

Dálkové Počítačové vědy v Evropa - Počítačové vědy Počítačové vědy programy v Evropa

Počítačové vědy

MSc, nebo Master of Science, je mezinárodně uznávaný akademický titul, který ukazuje, odbornost a znalosti daného tématu nebo pole. Většina programů MSc trvat asi čtyři roky do konce, po kterém někteří připojit k pracovní síle, zatímco jiní pokračovat ve třídě. 

Počítačová věda je obor, který se rychle rozšířil s růstem technologického rozvoje. Podle definice, je to praktické a vědecký přístup k výpočtu. To zahrnuje algoritmy, které se zabývají získávání, zpracování a reprezentovat informace.

 

 

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Evropa je šestým největším kontinentem a zahrnuje 47 zemí a nejrůznějších závislostí, ostrovy a území. To je ohraničené na Středozemní moře na jih, v Asii na východě a Atlantským oceánem na západ.

Dálkové Počítačové vědy v Evropa - Udělejte si Počítačové vědy v Evropa. Získejte všechny Dálkové Počítačové vědy program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

MSc in Advanced Internetwork Engineering

Glasgow Caledonian University - The School of Engineering and Built Environment
Campus nebo Online Denní studium Kombinované 1 - 5 let September 2018 Spojené království Glasgow + 1 více

[+]

Rozvíjte svou schopnost dokončit stále složitější problémy v oblasti vytváření sítí

Pokud nemáte typické akademické vstupní kvalifikace, ale může prokázat odpovídající pracovní zkušenosti a / nebo úvěry od uznávaných odborných orgánech, můžete mít nárok na vstup do tohoto kurzu přes univerzity uznávání předchozího vzdělávání režimu.

[-]

MSc Data Analytics & Project Management

Arden University
Online forma Denní studium Kombinované 18 - 60 měsíců April 2018 Spojené království Coventry + 1 více

[+]

Požadavky na kurz

Bakalářský titul nebo diplom ekvivalentní britskému ocenění v minimální třídě (2.2). Pokud nejste anglická rodná řečnická osoba, budete muset poskytnout doklad o úrovni angličtiny odpovídající IELTS 6.5 nebo vyšší

[-]

Magistr V Sociálních Médií A Webových Technologiích

Linnaeus University, Faculty of Technology
Campus nebo Online Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Växjö Kalmar + 1 více

Program se zaměřuje na navrhování a vývoj sociálních médií nástrojů a služeb s využitím internetu a mobilních technologií. [+]

Sociální média a webové technologie, Mistr program, 120 kreditů

Úroveň: Second Level

Pracoviště: Fakulta inženýrství a technologie

Výuka Jazyk: English

Program se zaměřuje na navrhování a vývoj sociálních médií nástrojů a služeb s využitím internetu a mobilních technologií.

Tento program Master nabízí vyváženou kombinaci teoretických perspektiv a aplikované znalosti. Zejména se nabízí v-hloubka pochopení pro on-line komunit a technické prostředí, ve kterém komunikují. Budete rozvíjet dovednosti potřebné pro vytváření inovačních řešení a nástroje, které používají webové a mobilní technologie pro podporu těchto komunit.... [-]