Dálkové Počítačové vědy v Asie - Počítačové vědy Počítačové vědy programy v Asie

Dálkové Počítačové vědy v Asie - Počítačové vědy Počítačové vědy programy v Asie

Počítačové vědy

Magisterské programy poskytuje stejný název pro stupeň - Mistr. Postgraduální studium jako Masters of Science jsou zkráceny MSc. Master of Science v managementu programu nebo Master of Science vzdělávání managementu jsou postgraduální programy v běžném řízení. To znamená, že studenti dostávají akademické vzdělání s hloubkou reflexe a abstrakce. Masters lze obvykle klasifikovány jako Master of Science (MSc) nebo populární Master of Arts (MA). Master of Science (MSc) obvykle je uveden pro úspěšné dosažení postgraduální programy s vědou nebo technického hlediska konvergence.

Vzhledem k tomu, počítačové vědy obor čím dál rozšířenější, mnoho z nich své pochybnosti, že tento obor bude pokračovat. To nebylo až 1950, že počítačová věda začala být dodržovány jako legitimní vědy mezi akademiky. Je to díky značce IBM, že tento stala součástí hlavního proudu kultury.

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

Dálkové Počítačové vědy v Asie - Udělejte si Počítačové vědy v Asie. Získejte všechny Dálkové Počítačové vědy program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Master V Oblasti Správy Sítí A Systémů

Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai
Campus nebo Online Denní studium Kombinované 2 let September 2017 Spojené arabské emiráty Dubaj + 1 více

MS v oblasti Networking and Systems Administration (NSA) je navržen tak, aby poskytoval jak znalosti, tak technické dovednosti potřebné k úspěšné soutěži v této vzrušující oblasti. Zabývá se současnými a budoucími problémy a technologiemi v oblasti vytváření sítí a správy systémů prostřednictvím teoretických i praktických aspektů. [+]

. Trendy v síťové komunikaci sjednocující kabelové a bezdrátové infrastruktury, výpočetní cloud, škálovatelnost, nástroje pro spolupráci, blokový řetězec a zabezpečení mohou plně využít pouze nová řada vysoce kvalifikovaných a technicky zkušených odborníků, kteří rozumí nově vznikajícím komunikačním technologiím. Naše mezinárodní fakulta v RIT Dubai má silné výzkumné zázemí v oblasti sítí, kybernetické bezpečnosti a bezdrátové komunikace. Jako držitelé doktorského titulu se silnými zkušenostmi z oboru a poradenství jsou odborníky ve svém oboru a práce s nimi pomůže rozšířit vaše obzory a dovednosti v řadě oblastí. Z internetu věcí na 5G a NFV se dozvíte, jak hodnotit trendy na trhu, vyhodnotit dodavatele v průmyslu a určit dopad technologie nebo vaší organizace. MS v oblasti Networking and Systems Administration (NSA) je navržen tak, aby poskytoval jak znalosti, tak technické dovednosti potřebné k úspěšné soutěži v této vzrušující oblasti. Zabývá se současnými a budoucími problémy a technologiemi v oblasti vytváření sítí a správy systémů prostřednictvím teoretických i praktických aspektů. Program zkoumá organizační a technologické záležitosti, včetně: podnikových sítí, rozvíjejících se síťových technologií, open source trendů, LoRA, zpracování sítí, bezdrátové sítě, vysoce výkonné výpočty, síťové programování, blokový řetězec, mobilní síť ad hoc, cloud computing a zabezpečení. Možnosti Kariéra Cílem programu je připravit vedoucí technologii, aby získal vedoucí postavení ve vládních i soukromých organizacích. Je k dispozici pro studium na plný a částečný úvazek v tradičním on-campusovém nastavení i v on-line formátu. Absolventi pracují v pozicích jako konzultanti řízení, softwaroví inženýři, vedoucí systémových systémů a kvantitativní analytici a CIT. Ať už chcete absolvovat doktorské studium... [-]