close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kombinované studium Plánování rozvoje Belfast - Plánování rozvoje Plánování rozvoje programy Belfast, Belfast

Master of Science nebo MSc je postgraduální studium typicky v oblasti vědy a společenské vědy. MSc může být průběh bázi, založené na výzkumu, nebo směs těchto dvou. plánování rozvoje je obecný termín pro několik různých oborů, a proto je důležité pečlivě si přečíst popisy v této kategorii. Studenti mohou očekávat, že programy v osobním plánování, rozvoje b… Čtěte více

Master of Science nebo MSc je postgraduální studium typicky v oblasti vědy a společenské vědy. MSc může být průběh bázi, založené na výzkumu, nebo směs těchto dvou.

plánování rozvoje je obecný termín pro několik různých oborů, a proto je důležité pečlivě si přečíst popisy v této kategorii. Studenti mohou očekávat, že programy v osobním plánování, rozvoje bydlení nebo navrhování strategií růstu pro podnikání.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Belfast má dvě univerzity - Queen 's University v Belfastu a University of Ulster. K dispozici je také Belfast institut pro další a vyšší vzdělání, nyní známý jako Belfast Metropolitan College, jedné z největších škol ve Velké Británii s 55 tisíci studenty.

Kombinované studium Plánování rozvoje Belfast - Vezměte si Plánování rozvoje Oslu. Získejte všechny Plánování rozvoje program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Méně
format_list_bulleted Filtry
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)
Belfast, Spojené království

Studium pro vaše magisterské studium v oboru plánování a rozvoje ze školy přírodních a vestavěných prostředí na Queen's University v Belfastu a zapojte se do studia, které je ... +

Studium pro vaše magisterské studium v oboru plánování a rozvoje ze školy přírodních a vestavěných prostředí na Queen's University v Belfastu a zapojte se do studia, které je plně akreditováno Královským městským institutem pro plánování měst (RTPI) a Královským institutem autorizovaných inspektorů ( RICS) a je navržen tak, aby vás vzdělával v široké škále oborů. -
MSc
Denní studium
Kombinované studium
Angličtina
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde