close

Filtry

Zobrazit výsledky

Pedagogika Houghton - Pedagogika Pedagogika programy Houghton, Houghton

Master of Science nebo MSc je postgraduální studium typicky v oblasti vědy a společenské vědy. MSc může být průběh bázi, založené na výzkumu, nebo směs těchto dvou. Ti, kteří sledují vzdělání jako svou kariéru projde kurzy, které jsou navrženy tak, aby vlak budoucí pedagogy. Naštěstí existuje široká škála kurzů určených pro studenty, kteří si přejí doplnit… Čtěte více

Master of Science nebo MSc je postgraduální studium typicky v oblasti vědy a společenské vědy. MSc může být průběh bázi, založené na výzkumu, nebo směs těchto dvou.

Ti, kteří sledují vzdělání jako svou kariéru projde kurzy, které jsou navrženy tak, aby vlak budoucí pedagogy. Naštěstí existuje široká škála kurzů určených pro studenty, kteří si přejí doplnit veškeré učební pověření. Tyto kurzy jsou nabízeny v různých institucích po celém světě.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Houghton, Michigan již dříve zařadila mezi 100 nejlepších malých měst ve Spojených státech více než 7000 lidí, bydlí zde sloužil solidní vzdělávací systém, který zahrnuje hlavní univerzita je známá pro své technologické programy.

Pedagogika Houghton - Vezměte si MSc Oslu. Získejte všechny programu MSc a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Méně
format_list_bulleted Filtry
Michigan Technological University MTU College of Sciences and Arts
Houghton, Spojené státy americké

Rychlá fakta MS-ASE je určen jak pro sekundární přírodovědné předměty, tak pro další postup matematických učitelů. Flexibilita v rámci programu umožňuje online učení během ško ... +

Rychlá fakta MS-ASE je určen jak pro sekundární přírodovědné předměty, tak pro další postup matematických učitelů. Flexibilita v rámci programu umožňuje online učení během školního roku a kurzy v areálu během léta. Vyvrcholením programu je projekt akčního výzkumu ve vlastní učebně studenta. Návrh osnov založený na iniciativě Common Core State Standards Initiative a Next Generation Science Standards. -
MSc
Angličtina
Zář 2021
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde