MASTERSTUDIES.CZ

Oděvní návrhářství programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Ve vysokoškolské hierarchii je Master of Science dalším krokem nad bakalářským vědním oborem. Studijní program trvá zhruba jeden až dva roky k dokončení a vystavuje vás pokročilému předmětu, který se týká vašeho konkrétního studijního oboru. Získání titulu usnadňuje pro vás svou kariéru.

Co je to MSc v módním designu? Program vám připraví práci v rychle se rozvíjejícím konkurenčním průmyslu. Inspituje studenty dovednostmi potřebnými pro dosažení úspěchu v prostředí, které prosperuje v oblasti designu a inovací. Kurzy zahrnují širokou škálu témat, včetně základů módy a designu, designu oděvů, principů řízení značky a technologií. Mnoho programů dává studentům možnost pracovat se společnostmi, aby získali odborné zkušenosti v oboru.

Módní průmysl je každoročně potýká s tisíci a tisíci nadějných uchazečů. S MSc v designu módy, stojíte mezi vašimi konkurenty. Stupeň se také osvědčuje, když chcete pokročit ve své kariéře. Mnoho zaměstnavatelů oceňuje ty, kteří mají rozsáhlé vzdělání.

V závislosti na tom, kde uplatňujete, módní návrhářský program trvá zhruba jeden až dva roky. Náklady na zápis se liší od školy po školu. Obraťte se na požadovanou vysokou školu, abyste zjistili školné a poplatky.

Absolventi zjistí, že v módním průmyslu existují kariérní příležitosti. Zatímco někteří najdou práci jako módní nebo textilní návrháři, jiní pracují v manažerských nebo merchandisingových pozicích v maloobchodním průmyslu. Tam jsou také práce pro designéry v divadle, filmu a televizi. Konečně, mediální a vydavatelská odvětví mají často příležitost pro aspirace módních ilustrátorů, stylistů a spisovatelů. Vzhledem k tomu, že program módního designu vkládá studenty s mnoha hodnotnými dovednostmi, mají absolventi k dispozici řadu kariérních cest.

Existuje mnoho mezinárodních škol, které nabízejí módní návrhářské tituly a on-line kurzy jsou také k dispozici. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

 

1 Výsledky v Oděvní návrhářství Filter

MSc Móda, design a luxusní management

Grenoble Ecole de Management
Kampus Denní studium 2 let Září 2019 Francie Grenoble Île-de-France + 1 více

Do konce programu získají studenti klíčové kompetence pro úspěšnou správu módních, designových a luxusních firem a budou se moci profesionálně vyvíjet v kosmopolitním, kulturně náročném a hyperkonkurenčním prostředí typické pro tyto průmyslové odvětví.