Filter
Magistr přírodních věd
Řecko Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované Obchodní právo Řecko - Obchodní právo programy Řecko Obchodní právo

Master of Science nebo MSc je postgraduální studium typicky v oblasti vědy a společenské vědy. MSc může být průběh bázi, založené na výzkumu, nebo směs těchto dvou.

Studenti, kteří studium obchodní právo připravit se na práci s právními otázkami v rámci firemní komunity. Tato oblast práva je obrovská, a programy mohou pokrývat širokou škálu témat a oblastí praxe.

Řecko, oficiálně Helénská republika nebo Hellas jak požadoval od pradávna, je země v jihovýchodní Evropě. Podle sčítání lidu 2011, Řecko 's populace je kolem 11 milionů.

Kombinované MSc Řecko - Udělejte si on-line MSc Řecko. Všechny Kombinované MSc program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Obchodní právo, Řecko

International Hellenic University (IHU)

IHU "Master of Science v oblasti energetiky práva, obchodu, nařízení a politika" má za cíl zajištění postgraduálního studia na úrovni, specializace a zkušenosti ... [+]

"Určen pro absolventy práva a politologie, ekonomie, Business Studies a inženýrství, se silnou motivací pokračovat v kariéře v oblastech souvisejících s energií"

IHU "Master of Science v oblasti energetiky práva, obchodu, nařízení a politika" má za cíl zajištění studií postgraduální úrovni, specializaci a zkušenosti v oblasti energetického práva, Βusiness, energetické politiky a geostrategii, stejně jako celkový regulační zásahy do oblast energetiky jako celku. Nabízí velmi flexibilní kvalifikaci vhodný pro široký rozsah pracovních příležitostí v mnoha odvětvích.

Důraz je kladen na právní, ekonomické, geopolitické, obchodních a ekologických problémů, které vznikají a politické, právní a legislativní řešení, které nabízí ve větší evropské a mezinárodní energetické odvětví, pokud jde o zdroje energie a infrastruktury, mezinárodních energetických transakcích, přeprava a skladování Energy, právní, obchodní - obchod, regulační, geopolitické, hospodářské a finanční otázky a řešení sporů, které vznikají v odvětví energetiky, pro účely komplexní, all-around inter-disciplinární přístup k energetickým otázkám.... [-]

Řecko Soluň
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
14 - 26 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
ALBA Graduate Business School

Klienti potřebují právníky, kteří rozumí jejich podnikání. Program ALBA MSc v programu Podnikání pro právníky je jedinou akademickou kvalifikací, která připravuje právník ... [+]

MSc v oboru podnikání pro právníky

Klienti potřebují právníky, kteří rozumí jejich podnikání. ALBA MSc v oboru Business for Lawyers Program je jedinou akademickou kvalifikací, která připravuje právníky na řešení složitých problémů v podnikovém prostředí a na finančních trzích.

Program umožňuje právníkům získat solidní teoretické znalosti a praktický přístup k ekonomickým a finančním otázkám souvisejícím s každodenním provozem obchodní firmy. Program poskytuje jedinečnou zkušenost s výukou, která podporuje interdisciplinární učební osnovy v oblasti spolupráce a vedení.

ALBA MSc v Business for Lawyers je určen pro právníky, kteří:... [-]

Řecko Athény
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
16 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině