MSc Nigérie - MSc programy Nigérie MSc

MSc Nigérie - MSc programy Nigérie MSc

MSc

Master of Science nebo v magisterském studijním programu v oblasti vědy je akademický titul dodáno univerzit v mnoha zemích. Master of Science je populární volbou poté, co dokončil bakalářský titul.

Studenti, kteří mají zájem na dalším rozvíjení své znalosti v oblastech souvisejících s vědou může chtít sledovat MSc (Master of Science). Studenti si mohou vybrat studium postgraduální úrovni z řady oblastí, jako jsou strojírenství, vědy o životě a přírodní vědy.

Nigérie, oficiálně Spolková republika Nigérie, je federativní konstituční republika tvoří 36 států a její federální Capital Territory, Abuja.

MSc Nigérie - Vezměte si MSc Nigérie. Všechny programu MSc a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

MSc V Oboru Médií A Komunikace

Pan-Atlantic University
Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců August 2017 Nigérie Lagos + 1 více

Program MSc je koncipován jako kombinace akademické a odborné přípravy, a je přímou odpovědí na potřeby průmyslu. [+]

. Program MSc je koncipován jako kombinace akademické a odborné přípravy, a je přímou odpovědí na potřeby průmyslu. Program se skládá ze 3 proudů: Psaní pro média v měnícím se světě, Media Podnikání a marketingové komunikace. Program MSc je realizován ve dvou formátech: plný pracovní úvazek (12 měsíců) a na částečný úvazek (24 měsíců) Požadavky na přijetí První titul v příslušném oboru (minimálně druhé třídy nižší soutěže). Kandidáti s HND nebo jeho ekvivalent, musí mít postgraduální diplom z uznávané univerzity platit. Kombinované MSc Další požadavky 3 rok zveřejnit maturitní pracovní zkušenosti nejlépe v mediální a komunikační pozice Doba trvání: 24 měsíců (4 semestry a 3 měsíce Internship = Denní studium MSc Další požadavky 1 rok po absolvování praxe. NYSC postačí. Doba trvání: 12 měsíců (2 semestry a 3 měsíce stáže) poplatek za podání žádosti: N10,000 [-]