Filter
Magistr přírodních věd
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Námořní inženýrství programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Tři čtvrtiny zemského povrchu je pokryto vodou. Všechny tyto široce otevřeného prostoru je příležitost čeká na zabaveny. Ti, kteří s Master of Science (MSc) v Ocean inženýrství jsou připraveni využít na světě nejhojnějším a nedostatečně využité přírodního zdroje.

Co je MSc v Ocean inženýrství? Jedná se o pokročilý stupeň vhodný pro mořské vědy a inženýrské profesionály. Tyto programy obvykle vyžadují další dva roky studia nad rámec bakalářského studia. Umožňují studentům soustředit se na práci s technologiemi, které ovlivňují oceánů a pobřežních oblastí. Je to interdisciplinární stupeň, který zahrnuje mnoho fyzikálních a věd o živé přírodě a zároveň nabízí širokou škálu oborů. Témata studia často zahrnují oceánu zeměpis, vlnovou mechaniku a mořské biologie. Studenti se také naučí o dopadech oceánu technologií na životní prostředí a studovat udržitelné postupy pro průmyslové aplikace.

Absolvent je připraven s rozmanitou a cenný soubor dovedností. Chápou se vzájemně souvisejících fungování fyziky a chemie vody oceánu. Jsou si vědomi i křehké rovnováhy pobřežní ekosystémy je třeba zachovat, aby se udržely mořský život. Seznámí se s nástroji a technikami používanými pro měření, sledovat a analyzovat na oceán a jeho přírodních procesů.

Náklady na jeden z těchto studijních programů je závislá na univerzitě. Pro zájemce o studium se doporučuje kontaktovat přijímací oddělení institucí v úvahu pro informace o poplatcích a výuky.

Po ukončení jednoho z těchto studijních programů, absolventi dostanou na pracovní sílu, jako odborníci na oceán vědách. Ropný průmysl zaměstnává mnoho z těchto odborníků pro práci s offshore sklizni olejem operací. Vývoj firmy potřebují své odborné znalosti plánovat pobřežních komunit.Mezinárodní přepravní společnosti potřebují, aby se přizpůsobily udržitelných způsobů nákladní při přesunu nákladu přes moře. Některé práce pro vzdělávací instituce nebo provádět výzkum oceánu. Jiní mohou být zaměstnáni regulačních agentur, které brání poškození mořského prostředí z průmyslových procesů.

Je to dobrý nápad začít zkoumat vzdělávací programy hned. Pro zahraniční studenty a profesionály, on-line kurzy nabízejí vynikající možnosti vzdělávání, které se vejdou do složitých každodenní problémy. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

3 Výsledky v Námořní inženýrství

University of Strathclyde: Faculty of Engineering

In-hloubkové technologická studie budou doprovázet stále důležitější způsobilosti v manažerských dovedností, zajištění kvality a řádné posouzení ekonomických, politických ... [+]

In-hloubkové technologická studie budou doprovázet stále důležitější způsobilosti v manažerských dovedností, zajištění kvality a řádné posouzení ekonomických, politických, sociálních a environmentálních otázek, které jsou rozhodující pro profesionální úspěch.

Individuální projekt (pouze MSc)

MSc studenti budou trvat na individuálním disertační práce na téma jejich vlastním zájmu.

[-]
Spojené království Glasgow
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Tento program je určen pro postgraduální inženýry v námořní architektury, pobřežní inženýrství, strojírenství a dalších příbuzných oborů, kteří chtějí pokračovat v kariéř ... [+]

MSc / PgDip v offshore Plovoucí Systems

Tento program je určen pro postgraduální inženýry v námořní architektury, pobřežní inženýrství, strojírenství a dalších příbuzných oborů, kteří chtějí pokračovat v kariéře v offshore inženýrství.

To vám poskytuje praktické znalosti offshore plovoucích systémů. Budete vypadat na jejich koncepcí, projektování a montáže. Budete také získat solidní základ matematických a inženýrských fundamenty.

Díky celosvětové hledání offshore ropy a zemního plynu pohybující se do stále nepřátelských oblastí oceánu a hluboké a ultra-hluboké vodě, plovoucí systémy jsou stále široce používán. Plovoucí systémy musí být navrženy a vyrobeny tak, aby vydržely drsné prostředí s inovačních metod a technik, přijímání vyvíjet robustní, stejně jako ekonomicky efektivní a bezpečné konstrukce. Při plnění těchto úkolů, starost o životní prostředí je stále větší význam.... [-]

Spojené království Glasgow
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Gdansk University Of Technology (Politechnika Gdańska)

Cílem je poskytovat pokrokové technické znalosti v oblasti Ocean inženýrství, včetně dvou hlavních specializací: Loď technologie a Offshore inženýrství, mořské inženýrstv ... [+]

Stupeň, které mají být získány

Master of Science

DOBA

2 roky

Jazyk

Angličtina

ECTS bodů

120

popis programu

Cílem je poskytovat pokrokové technické znalosti v oblasti Ocean inženýrství, včetně dvou hlavních specializací: Loď technologie a Offshore inženýrství, mořské inženýrství a energetika v pobřežních vodách. Studenti získají podrobné znalosti v rámci témat, jako jsou mořské aplikované informatiky, CAE a designu nástroje, lodní a offshore Power Systems designu, dynamiky lodí a offshore struktur, Advanced mechaniky námořních staveb, lodí a offshore struktury design, námořních a pobřežních systémů a zařízení, Modelování a simulace v Ocean Engineering, spolehlivost, bezpečnost a analýza rizik, Advanced materiálového inženýrství a strojírenské technologie, námořní a intermodální dopravy, financí a hospodářství v konstruování, námořní ochranu životního prostředí a optimalizace v konstruování. Zabývají se skutečným procesu návrhu a přípravě závěrečné práce ve spolupráci s průmyslovými partnery fakulty.... [-]

Polsko Gdaňsk
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině