Filter
Magistr přírodních věd
Asie Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované Molekulární biologie v Asie - Molekulární biologie Molekulární biologie programy v Asie

MSc, nebo Master of Science, je jedním ze dvou nejpopulárnějších bakalářských označení. Mezinárodně uznávaná je MSc obvykle uděluje zhruba po čtyřech letech přísného studia v čem je obvykle pole věda-založený.

Molekulární podstata onemocnění je jedním z hlavních témat molekulárních věd. Cíl tohoto pole je získat znalosti prostřednictvím dovednosti budovy a výzkumu se naučit specifika o molekulární úrovni nemocí.

Jako největší a nejlidnatější kontinent na světě, Asie se skládá z nejrůznějších etnik, kultur, prostředí, ekonomie, historické vazby a vládních systémů.

Kombinované Molekulární biologie v Asie - Udělejte si Molekulární biologie v Asie. Získejte všechny Kombinované Molekulární biologie program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
PhD

1 Výsledky v Molekulární biologie, Asie

UAEU United Arab Emirates University

The M.Sc. v Molecular Biology and Biotechnology je 30 hodin kreditu, který je nabízen na plný i částečný úvazek v rámci oddělení biologie. Studenti jsou povinni absolvova ... [+]

Přehled

The M.Sc. v Molecular Biology and Biotechnology je 30 hodin kreditu, který je nabízen na plný i částečný úvazek v rámci oddělení biologie. Studenti jsou povinni absolvovat 24 kreditních hodin v kurzu kromě 6 kreditních hodin přidělených na výzkum a absolvování M.Sc. teze. Kurz zahrnuje 5 kreditních hodin požadavků vysoké školy (absolventský seminář, etika, metody výzkumu a statistika), 10 kreditních hodin ze 4 základních kurzů molekulární biologie a biotechnologie kromě 9 kreditních hodin intercollege (vysoká škola přírodních věd a vysoká škola medicíny) a Health Sciences) volitelné předměty, které studentovi umožní specializovat se na jakékoli konkrétní téma související s molekulární biologií a / nebo biotechnologií. Studenti si mohou vybrat až 6 kreditních hodin volitelných předmětů nabízených CMHS. Na pokrok studentů dohlíží vedoucí výzkumu (a spoluřešitelé) a výbor pro obhajobu disertační práce. Program je zpoplatněný program otevřený všem studentům, kteří splňují vstupní požadavky.... [-]

Spojené arabské emiráty Al Ain
Leden 2020
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině