$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Mezinárodní studia programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Pro mnoho studentů nejsou studium dostatečné pro získání úplného pochopení předmětu. V důsledku toho se tito jedinci často rozhodují, že budou pokračovat v magisterském studiu. Po absolvování bakalářského studia studují studenti obvykle jeden až tři roky na magisterském studiu. Co je to MSc v mezinárodních studiích? Přestože se svět stále více spojí, regionáln… Čtěte více

Pro mnoho studentů nejsou studium dostatečné pro získání úplného pochopení předmětu. V důsledku toho se tito jedinci často rozhodují, že budou pokračovat v magisterském studiu. Po absolvování bakalářského studia studují studenti obvykle jeden až tři roky na magisterském studiu.

Co je to MSc v mezinárodních studiích? Přestože se svět stále více spojí, regionální a kulturní rozdíly zůstávají. Studenti, kteří absolvují vysokoškolské studium v ​​mezinárodních studiích, se dozvědí o Asii, Evropě, Americe, Africe, Středním východě a dalších geograficky významných místech. Obvykle získávají informace o jazyce, kultuře, hospodářských systémech, vládních strukturách a podnikání. Mnoho studentů poskytuje vstup při navrhování studijních oborů, což jim umožňuje soustředit se na oblasti individuálního odvolání. Často studenti dokončí své kurzy tím, že absolvují kurzu, absolvují stáže nebo píší důležitý papír.

Absolvování Master of Science v mezinárodních studiích by mělo pomáhat studentům rozvíjet mnoho nových dovedností. Nejdůležitější je, že se obvykle naučí porozumět jiným kulturám, mluvit nové jazyky a analyzovat složité světové problémy. Tyto dovednosti často pomáhají absolventům uspět ve vládních i nevládních úlohách.

Ti, kteří se zapsali do programu MSc v mezinárodních studiích, obecně očekávají, že budou platit školné a poplatky. Přesná výše těchto nákladů závisí na pověsti a umístění školy spolu s délkou studia. Šikovní studenti se snaží zkoumat konkrétní náklady, které jim pomohou efektivně vyčíslit rozpočet.

Studenti, kteří dokončí magisterský program mezinárodních studií, jsou často konkurenční v oblasti obchodu, vlády a neziskového sektoru. Ti, kteří vstupují do obchodního světa, často najdou práci jako mezinárodní obchodní manažeři, marketingoví specialisté nebo výkonní ředitelé. Absolventi, kteří vykonávají státní funkce, obvykle pracují v diplomatické roli, slouží jako zahraniční úředníci, diplomaté nebo obchodní zástupci. Zatím, někteří s mezinárodními studie magisterských titulů přispívají jako neziskové výkonné ředitelé, političtí odborníci, nebo profesoři.

Vzhledem k rostoucí popularitě vzdělání založeného na internetu se mnoho studentů rozhodne absolvovat MSc v mezinárodních studiích prostřednictvím online platformy. Jiní navštěvují kurzy v tradičním prostředí. Chcete-li začít, projděte si níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o předání.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Lund University
Lund, Švédsko

Master of Science in Global Studies je interdisciplinární magisterský program v oblasti sociálních věd, jehož cílem je poskytnout vám znalosti o globalizaci, konfliktech a soc ... +

Master of Science in Global Studies je interdisciplinární magisterský program v oblasti sociálních věd, jehož cílem je poskytnout vám znalosti o globalizaci, konfliktech a sociálních změnách. To zahrnuje pochopení teorií spojených s procesy globalizace a transformace, jak jsou analyzovány prostřednictvím různých disciplinárních rámců. Program představuje hlavní kulturní, ekonomické, politické a sociálně psychologické teorie a koncepty, které vám umožní provádět informované srovnávací analýzy toho, jak je globalizace spojena s konflikty a sociálními změnami. Předchozí studenti například absolvovali stáže na ambasádách a v mezinárodních nevládních organizacích, soukromých společnostech a veřejném sektoru. -
MSc
Denní studium
2 roky
Angličtina
Kampus