close

Filtry

Zobrazit výsledky

Mezinárodní komunikace programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Master 's titul v mezinárodní komunikaci rozvíjí studenta ' s schopnost komunikovat na celosvětové úrovni, aby obchodní, neziskové organizace a další organizace pracovat s jednotlivci, podniky, či organizací v jiných zemích. Tento stupeň zejména připravuje studenty pro práci v mezinárodních organizacích a nadnárodních korporací. Mnoho studentů se mohou divit, c… Čtěte více

Master 's titul v mezinárodní komunikaci rozvíjí studenta ' s schopnost komunikovat na celosvětové úrovni, aby obchodní, neziskové organizace a další organizace pracovat s jednotlivci, podniky, či organizací v jiných zemích. Tento stupeň zejména připravuje studenty pro práci v mezinárodních organizacích a nadnárodních korporací.

Mnoho studentů se mohou divit, co je MSc v mezinárodní komunikaci? Tento pokročilý stupeň poskytuje znalosti a dovednosti, aby mohli spolupracovat s ostatními po celém světě. Je vhodné pro ty, kteří již mají tituly v komunikaci a chtějí dále rozvíjet své odborné znalosti, nebo ty, které v souvisejících profesí, kteří chtějí dozvědět více o vhodně komunikovat s jednotlivci nebo organizacemi v jiných zemích.Kurzy v tomto programu typicky zahrnují veřejné vztahy, komunikace a sociální teorii, digitální marketing, kvalitativních a kvantitativních metod výzkumu, lobbing, public affairs, fundraisingu a sponzorství.

Získání této hlavní 's titul nejen propůjčuje dovednosti a znalosti potřebné pro kariérní postup, ale také pomáhá studentům rozvíjet mnoho důležitých dovedností, jako je psaní, řešení problémů, organizace a další. Také učí, jak překonat jazykové a kulturní bariéry mezi zeměmi.

Náklady tohoto typu pokročilého stupně se liší v závislosti na instituci, délka studia, a zemi. Plánovat finanční náklady programu, budete muset požádat o školnému jednotlivé školy 's při zkoumání různých programů, stejně jako příležitost pro jakékoli stipendií nebo jiné finanční pomoci.

S MSc v mezinárodní komunikaci, můžete očekávat, že najde svou kariéru v řídících a výkonných úrovních pro mezinárodní podniky a organizace. Mnoho absolventů také kariéru v neziskových organizací zahraniční pomoci nebo pracovat v diplomatických úřadů pro vládu. Také vás připravuje na práci v marketingu nebo public relations oddělení firmy s mezinárodní působností.

Máte-li zájem o další rozvoj své odborné znalosti v oblasti mezinárodní komunikace, pak byste měli podniknout kroky k nalezení správné program hledá prostřednictvím našeho rozsáhlého seznamu škol. Pak hledat programu dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě. 

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Asia Pacific University of Technology & Innovation (APU)
Kuala Lumpur, Malajsie

Master of Science v mezinárodní obchodní komunikaci se zaměřuje na obchodní a firemní komunikaci v nadnárodních podnikových prostředích. Rozhraní komunikace je mezi podnikovou ... +

Master of Science v mezinárodní obchodní komunikaci se zaměřuje na obchodní a firemní komunikaci v nadnárodních podnikových prostředích. Rozhraní komunikace je mezi podnikovou komunikací, jazykem a řízením. Tento program je ideální pro manažery, manažery a profesionály, kteří se chtějí stát efektivními komunikačními manažery v dnešním komplexním globálním prostředí. -
MSc
Denní studium
Kombinované studium
12 - 60 měsíce
Angličtina
Led 2022
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde