close

Filtry

Zobrazit výsledky

Mezinárodní žurnalistika programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Obecně hledal po dokončení ve spojení bakalářského studijního programu, Master of Science nebo MSc, je mezinárodně považována akademický úspěch udělen studentům, kteří úspěšně Kompletní sada celoroční práce v dané oblasti vědeckého účely. Jen to, co je MSc International žurnalistiky? Studenti v těchto programů by mělo očekávat, že důkladné přezkoumání… Čtěte více

Obecně hledal po dokončení ve spojení bakalářského studijního programu, Master of Science nebo MSc, je mezinárodně považována akademický úspěch udělen studentům, kteří úspěšně Kompletní sada celoroční práce v dané oblasti vědeckého účely.

Jen to, co je MSc International žurnalistiky? Studenti v těchto programů by mělo očekávat, že důkladné přezkoumání širokého spektra témat souvisejících se současný globální žurnalistiky. Zatímco tam je určitá úroveň variability z programu do programu, studijní programy většina mezinárodních žurnalistiky magisterské zaměřit na měnící se tvář žurnalistiky, neboť se týká moderních technologií. Dodatečné společné témata studie a diskuze často zahrnují mezinárodní etiku, logistika, výzkum, cestování a jak plánovat a zahraničních nové úkoly zprávy spravedlivě a efektivně.

Držitelé magisterských studijních jsou často najímáni přes ty bez stupňů, nebo ty s méně stupňů, a jsou také často schopny dosáhnout pozic na vyšší úrovni, v rámci světové ekonomiky. Kromě toho, platy jsou obecně vyšší pro ty, kteří se v magisterských programech, než ty, které jen s bakalářských titulů. Konečně, Master of Science označení umožňuje studentům, aby usilovaly o ještě vyšší akademický označení (doktorát), v případě potřeby.

Vzhledem ke značnému kolísání školného z jedné mezinárodní žurnalistiky magisterského studijního programu do jiného, ​​zájemci jsou studenti vedeni kontaktovat všechny školy zájmu o konkrétní vzdělávací kurzy.

Studenti, kteří mají Master of Science v mezinárodním žurnalistiky jsou připraveny pro různé pozice v souvislosti s globální zpráv a médií.Mnozí pokračovat v práci pro tisk, televize nebo on-line média zpravodajských organizací po celém světě, zatímco jiní pracují na volné noze postavení nebo v oblasti vysokoškolského vzdělávání. Další společné kariéry aspirace pro absolventy těchto programů patří i práce pro organizace, zahraniční pomoc, nebo jako odborníci v oblasti zahraniční politiky.

Studenti se zájmem o zkoumání četné vzdělávací možnosti týkající se mezinárodní novinářské k dispozici po celém světě, se doporučuje, aby prozkoumala programů uvedené v naší databázi. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
University of Stirling
Stirling, Spojené království

Kurz našeho magisterského oboru Mezinárodní žurnalistika přináší studentům z široké škály akademických a odborných znalostí teorii a praxi žurnalistiky v globálním kontextu. K ... +

Kurz našeho magisterského oboru Mezinárodní žurnalistika přináší studentům z široké škály akademických a odborných znalostí teorii a praxi žurnalistiky v globálním kontextu. Kurz je mezinárodně zaměřený a zabývá se praxí žurnalistiky v různých mediálních, kulturních a regulačních prostředích. -
MSc
Denní studium
Kombinované studium
12 - 27 měsíce
Angličtina
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde