MASTERSTUDIES.CZ

Merchandising programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Pravidelná cesta k získání titulu Master of Science (MSc) trvá dalších jeden a půl let na dalších dvou ročnících po získání titulu bakalářského studia. MSc učí studenty myslet kriticky, efektivně a získat znalosti v určitých předmětech, což umožňuje lepší kariérní příležitosti.

Co je to MSc v obchodě? Tento stupeň poskytuje studentům znalosti, které se týkají návrhu a vývoje produktů, chování kupujících, problémy s mezinárodním obchodem a maloobchodními systémy, vedení, řízení maloobchodu a teorie. Mnoho kurzů bude obsahovat materiál, který odkazuje na účinky, které mohou mít kultura, ekonomika a sociální systémy na chování spotřebitelů a na to, jak jsou produkty vnímány. Dalšími předměty, které mohou být řešeny, jsou etika, jak se stát úspěšným maloobchodním merchandiser a společenská odpovědnost v merchandisingu. K dokončení tohoto konkrétního stupně trvá průměrně dva roky.

Ti, kteří absolvují MSc v oboru Merchandising, by měli být schopni prokázat globální perspektivu, mít dobrou kontrolu nad správným výzkumem a mít větší znalosti o chování spotřebitelů. Navíc tito, kteří mají tento titul, mají tendenci působit jako dohlíželi k týmům v oblasti prodeje a maloobchodu, takže vyšší plat může být možná.

Náklady na získání magisterského titulu jsou založeny na délce programu, zemi účasti a zvolené univerzitě. K určení těchto nákladů je vhodné obrátit se na přijímací úřad případných škol pro další informace.

Existuje mnoho různých kariérních cest, které mohou být vybrány po přijetí MSc v Merchandising. Jedním z nejčastějších povolání je manažer nákupu. Tato pozice hodnotí produkty, vyjednává smlouvy a nakonec nakupuje produkty pro další prodej. Další možností je vizuální merchandiser, který je výhradně zodpovědný za vzhled obchodu. Uspořádání produktů a značení a použití strategického umístění, které odpovídá požadovanému obrazu obchodu, je velkou část jejich práce. Jsou to jen pár kariérních příležitostí, ale existuje mnoho dalších.

Často studenti považují za obtížné ukončit práci, která platí účty za získání dalšího titulu. Naštěstí existuje mnoho možností online pro MSc v Merchandisingu, pokud chcete flexibilní plán. Chcete-li začít, projděte si níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o předání.

1 Výsledky v Merchandising Filter

MBA/MS in Merchandising

University of North Texas College of Business Administration
Kampus Denní studium Červenec 2019 Spojené státy americké Denton