$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Dějiny středověku programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Stupeň magisterského studia obvykle trvá dva roky, ačkoli může být dokončen v jednom s intenzivním studiem. MSc může absolventa umožnit praktikovat jako odborník nebo instruktor v oboru; může také pozici absolventů pokračovat k dalšímu studiu v doktorských programech. Co je to MSc ve středověkých studiích? Mistr vědy ve středověkých studiích poskytuje důkladné zna… Čtěte více

Stupeň magisterského studia obvykle trvá dva roky, ačkoli může být dokončen v jednom s intenzivním studiem. MSc může absolventa umožnit praktikovat jako odborník nebo instruktor v oboru; může také pozici absolventů pokračovat k dalšímu studiu v doktorských programech.

Co je to MSc ve středověkých studiích? Mistr vědy ve středověkých studiích poskytuje důkladné znalosti středověku. Studenti se obvykle specializují na kombinaci dovedností, které umožní další zkoumání období. Studenti mohou například absolvovat kurzy starodávného psaní a středověký jazyk, aby se mohli stát experty v analýze středověkých rukopisů. Zatímco bakalářský titul může nabídnout příležitost k nějakému zaměření na středověkou historii, literaturu nebo témata - například jako soustředění v anglickém literatuře - MSc typicky pomáhá studentům rozvíjet dovednosti potřebné pro zapojení se do důkladného studia středověkých dokumentů nebo artefaktů.

Studenti obvykle vybírají tento stupeň z touhy ponořit se do studia středověku. Tato éra pokrývala velkou část zaznamenané lidské historie a pokračovala v oslovování širokého průřezu jednotlivců, od hráčů po milovníky historie až po profesionální hudebníky.

Náklady na získání titulu Masters ve středověkých studiích se mohou v jednotlivých zemích a školách lišit. Potenciální studenti by měli před aplikací pečlivě prozkoumat nabídky instituce, neboť existuje mnoho podtémů pod záštitou středověké historie, a tudíž mnoho možných oblastí specializace.

Magisterský studijní program je obvykle vyžadován, aby bylo možné vykonávat kariéru ve středověké historii, neboť bakalářský typ obvykle neposkytuje adekvátní hloubku znalostí. MSc může připravit absolventy na kariéru v široké škále nastavení od archivů a knihoven po média a vydavatelské společnosti. Nabízí vzrušující možnosti pro studenty, aby vytvořili svou vlastní intelektuální nika v téměř jakékoliv oblasti, která se může nějakým způsobem prolínat se středověkými studiemi.

Středověké studie mohou apelovat na širokou škálu zainteresovaných stran, včetně odborníků z jiných oborů, kteří chtějí zúžit zaměření své práce na tuto dobu. Online kurzy jsou ideální pro ty, kteří chtějí studovat středověkou historii, ale nemají přístup k místnímu programu. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology
Edinburgh, Spojené království

Naše MSc ve středověkých dějinách si klade za cíl poskytnout dovednosti pro pokročilý výzkum fascinující historie Evropy v období mezi 400 a 1500 AD a nabízí hluboké zkoumání ... +

Naše MSc ve středověkých dějinách si klade za cíl poskytnout dovednosti pro pokročilý výzkum fascinující historie Evropy v období mezi 400 a 1500 AD a nabízí hluboké zkoumání celé řady specifických témat v tomto období. Tento program vám poskytne to, co potřebujete k pokročilému výzkumu ve středověké historii, a pomůže vám rozšiřovat své vlastní výzkumné zájmy prostřednictvím malých seminářových tříd. Budete mít také přístup k prvotřídním zdrojům, zejména působivým kombinovaným sbírkám Národní knihovny Skotska a hlavní knihovně Univerzity v Edinburghu. Kromě toho budete patřit mezi prosperující společenství učňů tím, že se stanete členem vysoce interdisciplinárního střediska pro středověké a renesanční studia v Edinburgu (CMRS), který organizuje pravidelné výzkumné semináře a řadu dalších akademických a společenských akcí Události. -
MSc
Denní studium
Kombinované studium
Angličtina
Kampus