Matematika programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Matematika programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Matematika

Magisterský titul je postgraduální studium pro studenty, kteří chtějí, aby se více kvalifikovaných a specializovaných v daném oboru. Zatímco bakalářské a jiné vysokoškolské tituly obvykle poskytují poměrně široký přehled o určitou oblast studia, magisterské tituly mají tendenci být více zaměřen a umožnit studentům rozvíjet hloubku svých znalostí v daném předmětu, uvádět je na správnou cestu, aby se stal vůdci ve svých oborech.

Odpověď na otázku, co je MSc v oboru matematiky spočívá v pochopení, jak různé typy matematiky jsou rozděleny do kategorií. Místo toho se zaměřuje na určitý typ matematiky, jako algebry nebo kalkul, postgraduální studium v obecné matematice umožňuje studentům zaměřit se na teorii čísel a pokročilých matematických metod, které jsou společně všechny různé formy matematiky mají pravděpodobně již naučili.Tento stupeň má tendenci mít těžké zaměření na analýzy a teorie, spíše než praktické využití matematiky, ale většina škol také vyžadují několik aplikačních kurzů pro dokončení.

MSc v oboru matematiky dává studentům, kteří chtějí pracovat v oblasti vědy, techniky nebo výpočetní solidní základní vzdělání. Většina studijních programů také vyžadují výzkumnou složku, takže studenti mohou získat pocit, pro to, jak použít své nové dovednosti v reálném světě.

Náklady na Masters v matematice, závisí na tom, co instituce se rozhodnete studovat. Většina studijních programů Užívejte jednu až dva roky dokončit, takže náklady na školné by mělo být odpovídajícím způsobem posouzena.

Mnoho kariéry v oblasti vědy, techniky, technologie a počítače jsou přístupné s Master of matematiky.Kromě toho, postgraduální diplom v matematice je uchazeči o zaměstnání více atraktivní pro najímání manažerů v oblasti obchodu a financí, kteří hledají druhu řešení problémů a analytické dovednosti, které jsou vyučovány v pokročilých matematických kurzů.

Dokončení MSc v oboru matematiky on-line je skvělý způsob, jak pro lidi, kteří nemohou navštěvovat třídu osobně získat vyšší vzdělání. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář. 

Čtěte více

MSc v oboru průmyslové a aplikované matematiky

Eindhoven University of Technology
Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Nizozemsko Eindhoven

Tento studijní program je zaměřen na matematických modelech, pokročilé simulace a počítačové výpočty. Tyto prostředky a metody jsou stále častěji uplatnění v nových technologickým vývojem a tento magisterský program proto nabízí výborný start do svého příspěvku k technologickým potřebám společnosti, a to jak nyní, tak v budoucnosti. [+]

Podle vodítko při volbě magisterský program, 2016 hlavní průmyslová a aplikovaná matematika je nejlepší aplikované matematiky magisterský studijní program v Nizozemsku!

Po dobu pěti let TU / e byl nejlepší University of Technology, v roce 2016 TU / e je druhý nejlepší University of Technology.

Údaje pro průzkum magisterských programů jsou o 70 procent na základě hodnocení studentů a 30 procent z těch, které NVAO (Akreditační organizace pro Nizozemska a Flander).

Program

Tento studijní program je zaměřen na matematických modelech, pokročilé simulace a počítačové výpočty. Tyto prostředky a metody jsou stále častěji uplatnění v nových technologickým vývojem a tento magisterský program proto nabízí výborný start do svého příspěvku k technologickým potřebám společnosti, a to jak nyní, tak v budoucnosti. ... [-]


MSc Počítačová matematika

An-Najah National University
Campus forma Denní studium 2 let August 2019 Stát Palestina Nablus

Jako součást An-Najah National University , oddělení matematiky přijalo poslání univerzity týkající se matematiky: nabídnout vysokoškolské vzdělání v matematice palestinským studentům a podporovat vědecký výzkum v oblasti matematiky s cílem překlenout propast a zlepšit znalosti palestinských studentů. [+]

Fakulta

Fakulta postgraduálních studií

Popis programu

- Vize programu: Rozvíjet pojmy vědeckého výzkumu v matematice pro absolventy magisterských programů matematiky a / nebo výpočetní matematiky; zvýšit kvalitu akademické, výzkumné a technické úrovně našich absolventů matematických oborů, aby přispěli k teoretickým a aplikovaným oborům a aby se stali celosvětově uznávanými na úrovni kvality a vysokoškolského vzdělávání.

- Programové poslání: Jako součást An-Najah National University , oddělení matematiky přijalo poslání univerzity týkající se matematiky: nabídnout vysokoškolské vzdělání v matematice palestinským studentům a podporovat vědecký výzkum v oblasti matematiky s cílem překlenout propast a zlepšit znalosti palestinských studentů.... [-]


Magistr v matematice a informatika - Data Science

The Skolkovo Institute of Science and Technology (Skoltech)
Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Rusko Moscow

Vědci v oblasti dat budou jedním z nejžádanějších specialistů na hi-tech trhu. Náš program je vytvořen tak, aby vyhovoval této poptávce a vybavil nejtalentovanější mladé vědce s hlubokými znalostmi v oblasti strojního učení, hlubokého učení, počítačového vidění, analýzy průmyslových dat, zpracování přirozeného jazyka a dalších důležitých oblastí moderní vědy o datech. [+]

Vědci v oblasti dat budou jedním z nejžádanějších specialistů na hi-tech trhu. Náš program je vytvořen tak, aby vyhovoval této poptávce a vybavil nejtalentovanější mladé vědce s hlubokými znalostmi v oblasti strojního učení, hlubokého učení, počítačového vidění, analýzy průmyslových dat, zpracování přirozeného jazyka a dalších důležitých oblastí moderní vědy o datech.

Režimy a doba trvání: 2 roky (na plný úvazek)Uzávěrka přihlášek: 16. července 2018Poplatky za školné: žádné poplatky za uchazeče, kteří úspěšně absolvují výběrové řízeníJazyk angličtinaUmístění: Moskva, Rusko

Úspěšný absolvent programu bude vědět:... [-]


MSc Matematické finance

Birmingham Business School, University of Birmingham
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2019 Spojené království Birmingham + 1 více

Tento program, učil společně Matematicko-katedry ekonomie, poskytuje dovednosti, které umožní technicky schopné absolventy (včetně matematiky, vědy a techniky), uplatnit své kvantitativní školení pro finanční analýzu. [+]

Tento program, učil společně Škola matematiky a katedry ekonomie, Poskytuje dovednosti, které umožní technicky schopných absolventů (včetně oblasti matematiky, vědy a inženýrství) uplatnit své kvantitativní školení pro finanční analýzy.

Ve většině případů, očekáváme, že absolventi z Masters bude mít pozice v kvantitativní analýze (nebo podobný), ve velkých finančních institucích, jako ve městě. Program také připravuje vás věnovat se dalšímu studiu v akademickém světě.

Vstupní požadavky

Dobrým vyznamenání prvního stupně (nebo ekvivalent v zámoří), matematiky nebo příbuzný numerate předmět, jako je fyzika nebo inženýrství nebo příslušného stupně Společné vyznamenáním v průmyslových matematiky.... [-]


Master of Mathematical Engineering (Leuven)

KU Leuven: Faculty of Engineering Science
Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok September 2019 Belgie Leuven + 1 více

[+]

Nicméně, pro každou z nich, velké objemy dat a různé modely jsou k dispozici.

Mezinárodní Silné stránky

Cílem je připravit studenty na multidisciplinárním kontextu, tedy návrh řešení technických problémů v multidisciplinárním prostředí, kde matematika hraje důležitou roli. Zejména je kladen důraz leží na technické dovednosti v rámci řízení procesů, numerické simulace, dolování dat, kryptografie a vizualizace.

[-]

MSc in Computational Science

USI Università della Svizzera italiana
Campus forma Denní studium 4 semestry September 2019 Švýcarsko Lugano

[+]

Naši absolventi jsou připraveni věnovat profesní dráhu v oblasti výzkumu, inženýrství, vědecké výpočty, datové vědy, data a obchodní analýzy, výpočetní lékařství a informačních systémů. Pro diplomové práce, studenti mohou podílet na probíhajících výzkumných projektů v ICS, na IDIDS či Fakulty informatiky.

[-]

Msc v průmyslovém matematickém modelování

Loughborough University
Campus forma Denní studium 1 rok October 2019 Spojené království Loughborough

Naše průmyslové matematické modelování MSc je navržen tak, aby vám pomohl rozvíjet matematické modelovací dovednosti a techniky stále více vyhledávané v průmyslu a obchodu. [+]

Naše průmyslové matematické modelování MSc je navržen tak, aby vám pomohl rozvíjet matematické modelovací dovednosti a techniky stále více vyhledávané v průmyslu a obchodu.

Průmyslový matematický modelovací MSc vám umožňuje prozkoumat matematické modely procesů v reálném světě a jejich formulaci se silným důrazem na to, jak lze tyto techniky aplikovat v průmyslu.

Klíčovým prvkem programu průmyslového matematického modelování pracuje v malých skupinách, které řeší problémy s reálnými životy pomocí matematických modelů, jako je odhad ztráty tepla ze skladu. Dalším unikátním aspektem je modul Rozšířená spolehlivost, který je navržen tak, aby ukázal, jak lze statistické údaje aplikovat na průmyslové problémy s cílem podpořit vývoj strategií pro výměnu inženýrských částí před jejich rozbitím.... [-]


MS v matematických vědách

University of Memphis
Campus forma September 2019 Spojené státy americké Memphis

Hostitel v atraktivní, prostorné a nedávno restrukturalizované síni Dunn a zakotvený v komerčně živé a kulturně bohaté oblasti Memphis, oddělení matematických věd (DMS) nabízí vynikající možnosti studia a výzkumu v mnoha oblastech čisté a aplikované matematiky a statistiky. Poslání DMS je vícenásobné a zahrnuje silné složky ve vzdělávání, výzkumu a službách. Jeho konečným cílem je vytváření a šíření matematiky, prospěšné pro nové generace, vědeckou komunitu jako celek i pro současnou technologickou společnost. Naše fakulta je známá celostátně i mezinárodně pro svou vysokoúrovňovou a plodnou výzkumnou činnost, v současné době působí aktivní skupiny v oblasti analýzy, kombinatoriky, diferenciálních rovnic, ergodické teorie a aplikované statistiky. [+]

O matematických vědách

Hostitel v atraktivní, prostorné a nedávno restrukturalizované síni Dunn a zakotvený v komerčně živé a kulturně bohaté oblasti Memphis, oddělení matematických věd (DMS) nabízí vynikající možnosti studia a výzkumu v mnoha oblastech čisté a aplikované matematiky a statistiky. Poslání DMS je vícenásobné a zahrnuje silné složky ve vzdělávání, výzkumu a službách. Jeho konečným cílem je vytváření a šíření matematiky, prospěšné pro nové generace, vědeckou komunitu jako celek i pro současnou technologickou společnost. Naše fakulta je známá celostátně i mezinárodně pro svou vysokoúrovňovou a plodnou výzkumnou činnost, v současné době působí aktivní skupiny v oblasti analýzy, kombinatoriky, diferenciálních rovnic, ergodické teorie a aplikované statistiky.... [-]


Aplikovaná matematika (MS)

New Jersey Institute of Technology
Campus forma September 2019 Spojené státy americké Newark

Matematika byla vždy rozhodující pro mnoho různých forem vědeckého výzkumu. Nyní se více než kdy jindy ukazuje, že pokroky ve vědeckém výzkumu mají prospěch z formulace a analýzy kvantitativních matematických modelů. Úspěšná analýza modelu vede k lepšímu porozumění úloze a interakci klíčových komponent v studovaném systému a poskytuje předpovědní nástroj pro zlepšení výkonu systému. [+]

Přehled

Matematika byla vždy rozhodující pro mnoho různých forem vědeckého výzkumu. Nyní se více než kdy jindy ukazuje, že pokroky ve vědeckém výzkumu mají prospěch z formulace a analýzy kvantitativních matematických modelů. Úspěšná analýza modelu vede k lepšímu porozumění úloze a interakci klíčových komponent v studovaném systému a poskytuje předpovědní nástroj pro zlepšení výkonu systému. Sekvence modelového vývoje, analýzy, simulace a interpretace dat vyžaduje použití sofistikovaných moderních a klasických matematických metod. S rostoucím využitím matematicky orientovaných inovací společnosti jsou kariérní příležitosti pro aplikované matematiky lepší než kdy jindy... [-]


MSc z matematiky

Graz University of Technology (TU Graz)
Campus forma Denní studium 4 semestry October 2019 Rakousko Graz

Techniky ze široké škály matematických oborů jsou nezbytné pro zvládnutí výzev, které vznikají v mnoha aplikacích: Matematické zobrazování zlepšuje diagnostickou přesnost v přírodních vědách a strojírenství a stalo se nepostradatelným nástrojem pro komplexní operace. [+]

Techniky ze široké škály matematických oborů jsou nezbytné pro zvládnutí výzev, které vznikají v mnoha aplikacích: Matematické zobrazování zlepšuje diagnostickou přesnost v přírodních vědách a strojírenství a stalo se nepostradatelným nástrojem pro komplexní operace. Telekomunikační a moderní platební metody navrhují náročné problémy pro šifrování dat. Nedávné změny v ekonomice vyžadují nové přístupy k řízení rizik ve finančním a pojišťovacím průmyslu. Analytické a počítačem podporované techniky umožňují analyzovat a simulovat matematické modely stále se zvyšující složitosti v přírodních vědách, věd o životech, ekonomických vědách a strojírenství.... [-]


M.Sc. Výpočetní matematika

University of Passau
Campus forma Denní studium 4 semestry October 2019 Německo Passau

Kromě matematiky hraje zásadní roli v kvantitativních oblastech prakticky všech ostatních akademických disciplín, zejména v přírodních vědách, strojírenství, obchodní administrativě, ekonomii, medicíně a psychologii. Matematické výsledky prostupují téměř všechny aspekty života a jsou nezbytným předpokladem pro drtivou většinu moderních technologií - a protože naše informační systémy jsou stále silnější, dokážeme matematicky zvládnout obrovské množství dat a řešit stále složitější problémy. [+]

O programu

Kromě matematiky hraje zásadní roli v kvantitativních oblastech prakticky všech ostatních akademických disciplín, zejména v přírodních vědách, strojírenství, obchodní administrativě, ekonomii, medicíně a psychologii. Matematické výsledky prostupují téměř všechny aspekty života a jsou nezbytným předpokladem pro drtivou většinu moderních technologií - a protože naše informační systémy jsou stále silnější, dokážeme matematicky zvládnout obrovské množství dat a řešit stále složitější problémy.

Zvláštní důraz je kladen na rozvoj schopnosti studentů formalizovat dané problémy způsobem, který usnadňuje algoritmické zpracování a umožňuje jim zvolit si nebo vyvíjet a následně aplikovat vhodné algoritmy pro náležité řešení problémů. Studijní program je teoretický ve své orientaci se silně aplikovanými komponentami. Studium tohoto programu vám umožní získávat pokročilé znalosti z matematických oblastí kryptografie, počítačové algebry, algoritmické algebry a geometrie, zpracování obrazů a signálů, statistik a stochastické simulace, dynamických systémů a teorie řízení, jakož i odborných znalostí v oblasti výpočetní techniky, jako je Správa dat, strojní učení a dolování dat.... [-]


Magistr ve vzdělávání v curriculum a instrukce - matematické vzdělání koncentraci

Purdue University Online
Online forma Campus forma Kombinované 18 měsíců January 2019 Spojené státy americké West Lafayette + 1 více

Rozšiřte své znalosti a praxi ve výuce a učení matematiky. Tato koncentrace nabízí řadu příležitostí pro rozvíjení svých znalostí v oblasti matematiky a metod výuky matematiky tak, aby vyhovovaly potřebám různých studentů. [+]

Matematika Vzdělání: Rozšiřte své znalosti a praxi ve výuce a učení matematiky. Tato koncentrace nabízí řadu příležitostí pro rozvíjení svých znalostí v oblasti matematiky a metod výuky matematiky tak, aby vyhovovaly potřebám různých studentů. Kurzy zdůrazňují souvislosti mezi matematickým obsahem K-16 a efektivními metodami výuky založenými na výzkumu.

[-]

MSc v integrovaných biologických vědách - Biologie, biomatematiky a biofyziky

Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU
Campus forma Denní studium 4 semestry October 2019 Německo Nuremberg

Integrované Life Sciences - Biologie, Biomathematics a biofyzika [+]

Obsah programu

Interdisciplinární studijní program zkoumání nexuses mezi biologií, Biomathematics a biofyziky

Skupiny Module

Matematické modelování a Systems Biology Bioimaging a biofyziky Biologické struktury a procesy Profesní obory Výuka a výzkum na vysokých školách výzkumné instituce Výzkum a vývoj v průmyslu Řízení a podnikové poradenství Kvalifikační požadavky

Relevantní bakalářské (nebo ekvivalent) s nadprůměrným úspěchu. MSc program je především zaměřena na absolventy interdisciplinárních biofyzikální nebo biomathematical studijních programů a na absolventy s BSC v souvisejících oborů, jako je fyzika, biologie, nebo (bio) Matematika se silným zájmem o interdisciplinární biologických otázek.... [-]


MSc z matematiky

Radboud University
Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Nizozemsko Nijmegen

Důkladné, teoretické vzdělávání v matematice a zároveň zachovat jasný pohled na konkrétní aplikace matematiky ve všech oblastech. [+]

Náš magisterský program nabízí důkladnou teoretickou výchovu při zachování jasné perspektivy konkrétních aplikací, jako je zajištění efektivní logistiky, lepší počítačové informační systémy a hlubší pochopení přírodních jevů.

Program

Naše magisterské studium úzce souvisí s výzkumem prováděným v Ústavu pro matematiku, astrofyziku a fyziku částic (IMAPP). Můžete si vybrat z následujících specializací:

Algebra a topologieAplikovaná stochastikaMatematická fyzikaMatematické základy informatikyVěda ve společnostiVědy, managementu a inovací

Program je sestaven následovně:

Specializační kurzy (30 EC)Volitelné kurzy jako součást nizozemské MasterMath (30 EC)Další volitelné předměty (17 EC)Filozofie (3 ES)Diplomová práce (40 EC)Osobní učitel... [-]

Magistr v aplikované matematice - LIU pošta

Long Island University
Campus forma September 2019 Spojené státy americké Brookville

37-kreditní magisterský studijní program v aplikované matematice nabízí specializace buď v klasické matematice nebo počítačové matematice. Klasická matematika se zaměřuje na základy moderní matematické teorie, která zahrnuje lineární algebru, numerické metody a komplexní analýzu. Počítačová matematika kombinuje oblasti matematiky a technologie prostřednictvím kurzů jako je logika a informace, aplikace analýzy, lineární programování a statistiky. Studenti musí dokončit práci nebo připravit téma v matematice a předložit přednášku na toto téma. [+]

. O

37-kreditní magisterský studijní program v aplikované matematice nabízí specializace buď v klasické matematice nebo počítačové matematice. Klasická matematika se zaměřuje na základy moderní matematické teorie, která zahrnuje lineární algebru, numerické metody a komplexní analýzu. Počítačová matematika kombinuje oblasti matematiky a technologie prostřednictvím kurzů jako je logika a informace, aplikace analýzy, lineární programování a statistiky. Studenti musí dokončit práci nebo připravit téma v matematice a předložit přednášku na toto téma.

Členové fakulty na katedře matematiky jsou odborníky v oblastech jako jsou topologické skupiny, teorie pravděpodobnosti, diferenciální geometrie, teorie čísel, dynamické systémy a počítačová grafika, reálná analýza, numerická analýza, abstraktní algebra, kombinatorika a historie matematiky.... [-]