MASTERSTUDIES.CZ

Marketing v oděvnictví programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Je zapotřebí Manažeři s pevným základem v mezinárodním obchodě a cross-kulturní komunikaci v rámci módního průmyslu s cílem reagovat na potřeby konkurenčního trhu a rostoucí spotřebitelskou základnu. Master of Science (MSc) v módní Marketing může poskytnout komplexní pohled na módním průmyslu a nabízejí kurzy, které se zaměřují na požadavky pro uvádění na trh na tomto vysoce konkurenčním odvětví.

Zájemci se mohou ptát, co je MSc v módní marketingu? MSc v oboru Fashion Marketing je další vzdělávání, které lze vybavit studenty znalostmi a nadace nezbytné pro účinné řešení komunikace a propagace módy. Studenti se mohou naučit řešit kulturní a intelektuální požadavky globální publikum průmysl 's na neustále se měnící společnosti. Řada kurzů je k dispozici, včetně řízení retailového, pokročilé obchodní praktiky, uvádění na trh globální age managementu a značky, mezi jinými možnostmi.

Pokud se rozhodnete studovat módní marketing, mohou studenti využívat studijním programu, který poskytuje pevné základy marketingu, komunikace a mezinárodního obchodu. Studenti se také získat pochopení všech hlavních oblastech maloobchodu a mezinárodní módní marketingu, včetně vývoje produktů, chování spotřebitelů, řízení značky, globální analýzy trhů a merchandisingu.

V závislosti na instituce a země, ve které se nachází, budou náklady na registraci měnit. Pro zájemce o studium by měl výzkum školu pečlivě informace o poplatcích, a určit, který program bude nejlépe vyhovovat jeho potřebám.

Absolventi programu mohou ocitnout ve vysoké poptávce po různých pozic v rámci módního průmyslu, zejména v rámci řízení značky, online nebo vytisknout marketing, módní merchandising nebo vývoj produktu.Tyto pozice se staly vysoce konkurenční, takže studenti, které získají titul MSc v oboru se může vyvinout silné obchodní základy, pochopit, jak funguje průmyslu a podporovat jejich šance na získání zaměstnání po ukončení studia.

Program nabízí mezinárodní volby z několika univerzitách. Jak on-line a on-kampusu kurzy jsou nabízeny, a studenti s omezeným přístupem k objektu lze využít možnosti internetových. K dispozici mohou být také flexibilní řády na částečný úvazek nebo na plný úvazek kurzů. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

 

11 Výsledky v Marketing v oděvnictví Filter

MSc / PgD / PgC Módní marketingový management

Cardiff Metropolitan University
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 let Září 2019 Spojené království Cardiff + 1 více

MSc Fashion Management Marketing Management v Cardiff Met je dynamický a vzrušující kurz, který spojuje módu, marketing a řízení, aby vás vybavil kariérou v globálním módním průmyslu.

MSc v Mezinárodním módním marketingu

Heriot Watt Unviersity Dubai
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 let Září 2019 Spojené arabské emiráty Academic City + 1 více

Heriot Watt University MSc v mezinárodním módním marketingu je zavedený a respektovaný program, který je navržen tak, aby vás vybavil technikami a postupy potřebnými pro kariéru v mezinárodním módním sektoru.

MSc v Mezinárodním módním marketingu

GCU - Glasgow School for Business and Society
Kampus Denní studium 1 rok Září 2019 Spojené království Glasgow

Akreditováno společností EPAS

Specializované MSc z Francouzské excelence, Luxury

Montpellier Business School
Kampus Denní studium 10 měsíců Září 2019 Francie Montpellier

Naše Msc umožňuje absolventům lépe porozumět a zvládnout tento jedinečný savoir-faire, tzv. Francouzská dokonalost, která láká korporace po celém světě a hledá talentované mladé manažery. Náš absolvent bude vybaven silným smyslem pro inovace, kreativním přístupem spojeným s praktickými znalostmi luxusních produktů.

MSc Fashion

Toulouse Business School - Barcelona Campus
Kampus Denní studium 18 měsíců Září 2020 Španělsko Barcelona

TBS Barcelona plný úvazek, 18-měsíční MSc Fashion

MSc Mezinárodní módní marketing

Coventry University London
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 let Říjen 2019 Spojené království London + 1 více

Chtěla byste se dostat do módy, urychlit módní kariéru, založit vlastní podnikání nebo rozšířit rodinný podnik? Tento rychlý, praktický kurz je ideální pro širokou škálu ambiciózních, vysoce motivovaných studentů, kteří hledají odrazový můstek v kariéře v globálním módním marketingu. Budete studovat v jedné z nejpříjemnějších módních měst světa, obklopené ikonami a rozvíjejícími se značkami, stejně jako spojené povolání, jako je fotografování, styling, události a publikování. Budete mít nekonečné příležitosti pro vystavení světu módy, od nejnovějších návrhářů a jejich pop-up obchodů po globální trendy laboratoře, výstavy a muzea, pouliční trhy, obchody s high-street a luxusní módní značky. Budete mít flexibilitu, abyste mohli studovat na částečný úvazek nebo na plný úvazek. V termínu 2 si vyberete specializovanou Pathway : buď Digital Fashion Marketing nebo Luxury Fashion Branding. Existují příležitosti pro výlety v terénu (včetně zámoří), stáže a skutečné poradenské projekty.

MSc Móda a životní styl Marketing

British School of Fashion
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 let Září 2019 Spojené království London + 1 více

Program zaměřený na budoucnost, který zkoumá měnící se módní průmysl a integraci módy a životního stylu. Módní průmysl je dynamický, kde některé sektory čelily zpomalení prodeje, protože spotřebitelé přesouvají své výdaje na produkty a zkušenosti v oblasti životního stylu.

MSc International Fashion marketing

British School of Fashion
Kampus Denní studium 1 rok Září 2019 Spojené království London

Rychlá, vzrušující a inovativní, MSc Mezinárodní módní marketing vybaví studenty mezinárodními znalostmi v oblasti obchodu, jakož i tvůrčí a praktickou odbornou znalostí v oblasti marketingu, aby uspěli v dnešním stále rostoucím globálním módním průmyslu.

Msc luxusní značka marketing

British School of Fashion
Kampus Denní studium 1 rok Září 2019 Spojené království London

Naše Masters in Luxury Brand Marketing je bezkonkurenční nový program, který poskytuje studentům odborné dovednosti, znalosti a odborné znalosti z oboru potřebné k vytvoření úspěšné kariéry ve vyhraněném a invenčním průmyslu.

Msc módní obchodní tvorba

British School of Fashion
Kampus Denní studium 1 rok Září 2019 Spojené království London

Tento průkopnický program byl navržen ve spolupráci s předními módními podniky, aby odrážel charakteristickou povahu vytváření podniků v tomto odvětví. Studenti budou rozvíjet vhled do strategie a postupů, které jsou klíčové pro rozvoj a udržení úspěšného módního průmyslu.

MSc Fashion

York St John University
Kampus Denní studium 1 rok Únor 2020 Spojené království London

Zkušenost je všechno. Luxusní marketing je o tom, jak značka lidi cítí. Je navržen tak, aby podporoval váš kariérní postup, stejně jako váš osobní a profesní rozvoj. Vychází z vašich dovedností zejména v oblasti módy a marketingu založeného na luxusu.