MASTERSTUDIES.CZ

Marketing v oděvnictví Francie - Marketing v oděvnictví programy Francie Marketing v oděvnictví

MSc, nebo Master of Science, je akademický rozdíl propůjčený na ty, kteří skutečně dokončit předem sadu ročníkové práce v tom, co je často disciplína věda-založený. MSc často zlepšuje pracovní příležitosti, stejně jako vydělávat potenciál.

Studenti, kteří studují módní marketing dozvědět se o mnoha různých oblastech v módním průmyslu. Spolu se základními módy a obchodních kurzů, typické třídy zahrnují výzkum módním trhu, módní analýzy a prognózy, vizuální merchandising a reklamních strategií.

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Marketing v oděvnictví Francie - Vezměte si MSc Francie. Všechny programu MSc a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

1 Výsledky v Marketing v oděvnictví, Francie Filter

Specializované MSc z Francouzské excelence, Luxury

Montpellier Business School
Kampus Denní studium 10 měsíců Září 2019 Francie Montpellier

Naše Msc umožňuje absolventům lépe porozumět a zvládnout tento jedinečný savoir-faire, tzv. Francouzská dokonalost, která láká korporace po celém světě a hledá talentované mladé manažery. Náš absolvent bude vybaven silným smyslem pro inovace, kreativním přístupem spojeným s praktickými znalostmi luxusních produktů.