MASTERSTUDIES.CZ

Móda programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Móda programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Masters of Science označuje dokončení první úrovni postgraduálního studia v oborech souvisejících s vědy, techniky a medicíny. Vzhledem k tomu, to jsou některé z nejvíce konkurenceschopných a nejrychleji rostoucích trhů práce v dnešním světě, rostoucí počet studentů, kteří se rozhodnou pokračovat v magisterském studiu, aby se sami více profesionálně žádoucí. Stejně tak dospělí, kteří jsou již na trhu práce, kteří se rozhodnou získat magisterský titul v zájmu podpory jejich kariéry a pokročit v jejich zvolené oblasti.

Ti, přemýšlel, "Co je MSc v módě?" Je třeba nejprve vědět, že se jim umožní dělat velké kroky vpřed v vzrušujícího světa módního návrhářství. Oblasti módy je zhruba rozdělit do dvou hlavních kategorií: textilní a oděvní design. Existují magisterské tituly k dispozici, které nabízejí zaměření v obou těchto kategorií.MSc v módě učí základy výroby a uvádění na trh krásné šaty, ale i velmi důležitou obchodní stránku módního průmyslu.

Móda je vysoce konkurenční odvětví, a jednou z výhod vydělávat magisterský je to, že umožňuje pronájem manažeři vědí, že držitel je stupeň znalosti a vážně oblasti. V průběhu studia na magisterské, studenti mají také přístup k vysoce kvalitních materiálů a zařízení tak, aby mohli získat pocit, pro širokou škálu technik.

Náklady na Masters v módě, závisí na tom, co ústav se rozhodnete zúčastnit. Kromě školného, ​​náklady na materiál je často poměrně vysoká, a je obecně nevztahuje školy.

Ti, kteří mají magisterský titul v oboru módy lze očekávat, že najít práci pracovat buď s firemní oblečení společností nebo s vlastním řádku.Práce v oboru módní poradenství, jako je osobní styl, jsou také k dispozici.

 

Existuje celá řada výhod k získání svého Masters v módě online. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

20 Výsledky v Móda

MSc Fashion

York St John University
Campus forma Denní studium 1 rok February 2020 Spojené království London

Zkušenost je všechno. Luxusní marketing je o tom, jak značka lidi cítí. Je navržen tak, aby podporoval váš kariérní postup, stejně jako váš osobní a profesní rozvoj. Vychází z vašich dovedností zejména v oblasti módy a marketingu založeného na luxusu.


MS v globálním módním podniku

Philadelphia University + Thomas Jefferson University
Campus forma Online forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2019 Spojené státy americké Philadelphia + 2 více

Program MSGFE poskytuje studentům cenné praktické zkušenosti z odborných schopností odborníků z oboru a těží ze zaměření na světový vývoj módy a ocenění ekosystémů oděvů v celém hodnotovém řetězci. Program nabízí full-a part-time volby pro pracující profesionály a vítá aplikace ze všech akademických prostředí.


MSc Fashion

Toulouse Business School - Barcelona Campus
Campus forma Denní studium 18 měsíců September 2020 Španělsko Barcelona

TBS Barcelona plný úvazek, 18-měsíční MSc Fashion


Msc módní obchodní tvorba

British School of Fashion
Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království London

Tento průkopnický program byl navržen ve spolupráci s předními módními podniky, aby odrážel charakteristickou povahu vytváření podniků v tomto odvětví. Studenti budou rozvíjet vhled do strategie a postupů, které jsou klíčové pro rozvoj a udržení úspěšného módního průmyslu.


MSc V Módní Obchodní Stvoření

Glasgow Caledonian University, London (GCU London)
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let January 2020 Spojené království London + 1 více

Naše Masters in Fashion Business Creation je jedinečný program, navržený ve spolupráci s předními módními firmami, aby odrážel jedinečnou povahu podnikání v tomto sektoru. Studenti budou rozvíjet vhled do strategií a postupů, které jsou klíčové pro rozvoj a udržení úspěšného módního obchodu.


Magistr v textilní inženýrství

Ghent University - Faculty of Engineering and Architecture
Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Belgie Ghent

Master in Textile Engineering je dvouletý magisterský program v oblasti textilního inženýrství. Program byl vyvinut v rámci a plně podporován programem Erasmus Evropské unie. Jednalo se a stále je unikátní program, který nabízí pokročilé vzdělání v oblasti textilního inženýrství, v němž jsou začleněny nejnovější vývojové trendy v textilní oblasti, stejně jako současné vyučovací metody. Zúčastnili se nejznámější odborníci v multidisciplinární oblasti textilu v Evropě i mimo ni. Program využívá významnou účast průmyslu. Absolventi získali znalosti, dovednosti a postoje, které zajišťují jejich dopad na technologickou inovaci, kreativitu, kvalitu a řízení v průmyslu i v akademické sféře.


MSc Mezinárodní módní marketing

Coventry University London
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Chtěla byste se dostat do módy, urychlit módní kariéru, založit vlastní podnikání nebo rozšířit rodinný podnik? Tento rychlý, praktický kurz je ideální pro širokou škálu ambiciózních, vysoce motivovaných studentů, kteří hledají odrazový můstek v kariéře v globálním módním marketingu. Budete studovat v jedné z nejpříjemnějších módních měst světa, obklopené ikonami a rozvíjejícími se značkami, stejně jako spojené povolání, jako je fotografování, styling, události a publikování. Budete mít nekonečné příležitosti pro vystavení světu módy, od nejnovějších návrhářů a jejich pop-up obchodů po globální trendy laboratoře, výstavy a muzea, pouliční trhy, obchody s high-street a luxusní módní značky. Budete mít flexibilitu, abyste mohli studovat na částečný úvazek nebo na plný úvazek. V termínu 2 si vyberete specializovanou <span translate="no">Pathway</span> : buď Digital Fashion Marketing nebo Luxury Fashion Branding. Existují příležitosti pro výlety v terénu (včetně zámoří), stáže a skutečné poradenské projekty.


Specializované MSc z Francouzské excelence, Luxury

Montpellier Business School
Campus forma Denní studium 10 měsíců September 2019 Francie Montpellier

Naše Msc umožňuje absolventům lépe porozumět a zvládnout tento jedinečný savoir-faire, tzv. Francouzská dokonalost, která láká korporace po celém světě a hledá talentované mladé manažery. Náš absolvent bude vybaven silným smyslem pro inovace, kreativním přístupem spojeným s praktickými znalostmi luxusních produktů.


Magistr v kovy a šperkařství

Rochester Institute of Technology (RIT)
Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké Rochester

Program v Metalcrafts a šperky dává studentovi širokou expozici pracovních technik kovu, rozšiřuje znalosti studentů užitého designu, posiluje vjemové a filozofické koncepce a rozvíjí individuální způsob vyjadřování.


Msc v designu pro módní systém

Politecnico di Milano
Campus forma Denní studium 2 let October 2019 Itálie Milan

Tento program trénuje módní návrháře: ne izolované umělce vyjadřující svůj talent, ale návrháři, kteří jsou inspirováni ve svých projektech a ve své profesi vztahem k módnímu systému a jeho protagonistům.


M.Sc. Textilní inženýrství

RWTH International Academy / RWTH Aachen University
Campus forma Denní studium 4 semestry October 2019 Německo Stolberg (Rhineland)

M.Sc. Textilní inženýrství na <span translate="no">RWTH</span> Aachen University nabízí interdisciplinární učební plán se dvěma stopami: výzkum a studium, stejně jako široká škála volitelných předmětů. Program zkoumá nejnovější vývoj v textilní technologii v předmětech, jako jsou vysoce výkonná vlákna, 3D-textilie a nové procesy a stroje pro výrobu textilních výrobků.


MSc v Mezinárodním módním marketingu

GCU - Glasgow School for Business and Society
Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království Glasgow

Akreditováno společností EPAS


MSc v Mezinárodním módním marketingu

Heriot Watt Unviersity Dubai
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2019 Spojené arabské emiráty Academic City + 1 více

Heriot Watt University MSc v mezinárodním módním marketingu je zavedený a respektovaný program, který je navržen tak, aby vás vybavil technikami a postupy potřebnými pro kariéru v mezinárodním módním sektoru.


MSc Móda, design a luxusní management

Grenoble Ecole de Management
Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Francie Grenoble Île-de-France + 1 více

Do konce programu získají studenti klíčové kompetence pro úspěšnou správu módních, designových a luxusních firem a budou se moci profesionálně vyvíjet v kosmopolitním, kulturně náročném a hyperkonkurenčním prostředí typické pro tyto průmyslové odvětví.


MSc / PgD / PgC Módní marketingový management

Cardiff Metropolitan University
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2019 Spojené království Cardiff + 1 více

MSc Fashion Management Marketing Management v Cardiff Met je dynamický a vzrušující kurz, který spojuje módu, marketing a řízení, aby vás vybavil kariérou v globálním módním průmyslu.