close

Filtry

Zobrazit výsledky

Média a design programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Master of Science, nebo MSc, je pokročilé akademické označení udělené studentům, kteří dokončí sadu kurzů v průmyslu, který je obvykle vědecký. Někteří studenti se rozhodnou pro získání magisterského titulu, aby otevřeli více pracovních příležitostí, zatímco jiní to dělají jako prostředek výuky na vysokoškolské úrovni nebo nakonec získání ještě vyšš… Čtěte více

Master of Science, nebo MSc, je pokročilé akademické označení udělené studentům, kteří dokončí sadu kurzů v průmyslu, který je obvykle vědecký. Někteří studenti se rozhodnou pro získání magisterského titulu, aby otevřeli více pracovních příležitostí, zatímco jiní to dělají jako prostředek výuky na vysokoškolské úrovni nebo nakonec získání ještě vyššího stupně.

Co je to MSc v médiích a designu? Tento přísný studijní program trvá zpravidla dva až tři roky a zahrnuje pečlivé přezkoumání a zkoumání četných témat týkajících se médií, designu a digitálního a grafického umění. Společné studijní obory často zahrnují budování a rozvoj značky, strategii návrhu, umění a přehled multimediálních platforem běžně používaných dnešními špičkovými podniky. Měla by se očekávat pečlivá přezkoumání koncepcí teorie designu, ačkoli existují určité odchylky od jednoho programu k druhému.

Studenti, kteří úspěšně absolvovali magisterský studijní program v oblasti médií a designu, jsou často schopni vydělat více peněz než ti, kteří nemají žádné tituly nebo v nižším stupni. Oni také obecně mají více globálních kariérních příležitostí než ti bez, nebo s nižšími stupni, a být často schopen učit na vysoké škole s magisterským stupněm, jestliže chce.

Náklady na výuku pro získání titulu Master of Science v médiích a designu se v široké míře liší od jedné školy k druhé na základě faktorů, jako je geografická poloha a popularita studijního programu. Studenti by měli konzultovat každou školu, která vás zajímá, o aktuální specifikaci výuky.

Absolventi mediálních a designových programů jsou připraveni pracovat v celé řadě oborů a průmyslových odvětví souvisejících s uměním. Mnoho absolventů pokračuje v práci ve vzdělávání, médiích, technologiích, vládě nebo výzkumu a vývoji. Jiní pokračují v práci pro marketingové agentury, organizace pro styk s veřejností nebo velké a malé podniky. Jiní se ale snaží rozšiřovat své kariérní příležitosti ještě dále tím, že budou pokračovat v magisterském studiu s doktorem.

Studenti, kteří mají zájem o vytváření ziskových kariér v médiích a designu, doporučujeme, abyste si prohlédli mnoho globálních vzdělávacích příležitostí popsaných v naší databázi. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Rochester Institute of Technology (RIT)
Rochester, Spojené státy americké

Prohloubte své chápání významu grafické komunikace a ponořte se do technologií, které mění průmysl.

Prohloubte své chápání významu grafické komunikace a ponořte se do technologií, které mění průmysl. -
MSc
Denní studium
Angličtina
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde