Filter
Magistr přírodních věd
Asie Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované Kriminologie v Asie - Kriminologie Kriminologie programy v Asie

MSc, nebo Master of Science, je akademický rozdíl propůjčený na ty, kteří skutečně dokončit předem sadu ročníkové práce v tom, co je často disciplína věda-založený. MSc často zlepšuje pracovní příležitosti, stejně jako vydělávat potenciál.

Kriminologie je oblast studia, která se zaměřuje na příčiny, důsledky a prevenci kriminálního chování. Je obzvláště užitečné pro členy donucovacích orgánů, jako jsou detektivové, policisté, probační úředníci a soudci.

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

Kombinované Kriminologie v Asie - Udělejte si Kriminologie v Asie. Získejte všechny Kombinované Kriminologie program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Kriminologie, Asie

University of Nicosia

Program byl navržen pro absolventy, kteří chtějí rozšířit své znalosti o kriminologii, pro osoby s odbornou zodpovědností v oblasti policie, probace a vězení, které chtěj ... [+]

Doba trvání (roky): 1,5 letZískaná kvalifikace: Master of Science in CriminologyÚroveň kvalifikace: 2. cyklus (Masters)Jazyk výuky: řečtinaZpůsob studia: na plný nebo částečný úvazekMinimální ECTS kredity: 90Profil programu

Program byl navržen pro absolventy, kteří chtějí rozšířit své znalosti o kriminologii, pro osoby s odbornou zodpovědností v oblasti policie, probace a vězení, které chtějí zlepšit své znalosti o nejnovějším vývoji a dále o svých zkušenostech z praxe a pro ty, spravedlnosti.

Obecné cíle

Vybavit studenty pokročilými písemnými a ústními komunikačními dovednostmi a také výzkumnými technikami pro nezávislé příspěvky do oblasti kriminologie a dalšího výzkumu.Připravte studenty na kariéru v oblastech, jako jsou orgány činné v trestním řízení, orgány činné v trestním řízení a / nebo akademická obec.Poskytněte studentům znalosti a dovednosti požadované většinou agentur trestního soudnictví.... [-]
Kypr Nicosia
Kontaktuj školu
řecký
Kombinované
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Stafford

Masters in Security ... [+]

MSc v oblasti bezpečnosti a řízení rizik

Mezi naše MSc kurzy, MSc v oblasti bezpečnosti a řízení rizik vám umožní rozvíjet detailní znalosti aspektů zločinu, rizika a řízení bezpečnosti v organizacích. S kurzy MSc budete rozvíjet chápání řady teoretických modelů, které vysvětlují, proč a jak lidé spáchají trestný čin, jak analyzovat a posuzovat rizika a jak spravovat bezpečnost. Dozvíte se také, jak navrhnout, provádět a kriticky zhodnotit výzkum v těchto oblastech. Kurzy MSc a jejich moduly budou mít obrovskou profesionální hodnotu pro ty, kteří pracují v bezpečnostním kontextu, ať již v soukromém nebo veřejném sektoru.

Titul... [-]

Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty online Bahrajn Bahrajn online Jordánsko Jordan online Kuvajt Kuvajt online Libanon Libanon online Katar Katar online Saúdská Arábie Saúdská Arábie online Dubaj Irák Bagdád  + 13 Více
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
24 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině