close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kosmetologie programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Master of Science (MSc) je pokročilý stupeň, který vyžaduje další vzdělávání v oblasti, která zahrnuje vědeckých výzkumných technik. Protože tento stupeň je obvykle více technický než Master of Arts, absolventi s tímto stupněm mívají vyšší platy. Co je MSc v kosmetologii? Master kosmetiček musí pochopit, chemie a bakteriologie, aby se úspěšně léčit kůži, vla… Čtěte více

Master of Science (MSc) je pokročilý stupeň, který vyžaduje další vzdělávání v oblasti, která zahrnuje vědeckých výzkumných technik. Protože tento stupeň je obvykle více technický než Master of Arts, absolventi s tímto stupněm mívají vyšší platy.

Co je MSc v kosmetologii? Master kosmetiček musí pochopit, chemie a bakteriologie, aby se úspěšně léčit kůži, vlasy a nehty klientů bez poškození těla nebo zavedení infekci. Mají také mít znalosti z anatomie a fyziologie, aby mohli pochopit, jak tělesné funkce, aby nedošlo k nechtěnému zranění. Některé z těchto technik, které mohou studenti učit zahrnovat voskování, sterilizace, barvení a aplikaci chemikálií na kůži.

S MSc v oboru Kosmetika, kariérní možnosti žáků se značně rozšířily. Pokročilé stupňů velení vyšší platy, ale absolventi budou také obecně najít další zajímavou práci a nárok na manažerských pozicích.

Studenti obvykle potřebovat asi pět semestrů na dokončení kurzu a zavázat se k ročním získávání zkušeností ve zvoleném oboru. Je doporučeno, aby studenti podívat do možností financování před aplikací do škol, jak školné a poplatky mohou lišit v závislosti na místě a dalších faktorech.

Kosmetiček pracovat ve vlasové a nehtové salóny, lázně a lázně a holičství. Tyto práce vyžadují silné interpersonální dovednosti v oblasti zákaznických služeb a aktivního naslouchání. Absolventi úzce spolupracovat se svými klienty s cílem zlepšit jejich vzhled tím, péči o vlasy, kůže a nehtů. Měli by být schopni radit zákazníkům, na které bude léčba pro ně pracují nejlépe. Příležitosti existují po celém světě v zábavním, cestování, volný čas a pohostinství.

Pokud vás zajímá kosmetologie, dozvědět se více o mnoho různých specialit online.Když máte dobrou představu o tom, jaký druh práce, kterou by chtěli dělat v této oblasti, hledat pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Méně
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Université Côte d’Azur (UCA)
Pěkný, Francie

MSc „Management of Flavour & Fragrance Industry“ nabízí 2 roky multidisciplinárního školení výhradně v angličtině. Grasse je globální kapitál parfémů a hostí všechny úrovn ... +

MSc „Management of Flavour & Fragrance Industry“ nabízí 2 roky multidisciplinárního školení výhradně v angličtině. Grasse je globální kapitál parfémů a hostí všechny úrovně průmyslu příchutí a vůní. V této oblasti jsou vyvíjeny a zpracovávány všechny prvky parfémového průmyslu. Cílem tohoto titulu je vyškolit budoucí průmyslové profesionály a poskytnout přístup k multidisciplinárnímu vzdělávání v interkulturním kontextu v místě Grasse. -
MSc
Denní studium
2 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory