close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kosmetický průmysl programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Master of Science (MSc) je technicky zaměřená. Studenti, kteří absolvují tento stupeň mají pokročilé vzdělání ve vědecké teorie a výzkumu a může obvykle vynesou vyšší platy v širším spektru oblastí a specialit. Co je MSc v kosmetickém průmyslu? Pomocí tohoto programu se studenti učí, jak vytvořit produktové řady, návrh marketingové plány a předpovídat prodej… Čtěte více

Master of Science (MSc) je technicky zaměřená. Studenti, kteří absolvují tento stupeň mají pokročilé vzdělání ve vědecké teorie a výzkumu a může obvykle vynesou vyšší platy v širším spektru oblastí a specialit.

Co je MSc v kosmetickém průmyslu? Pomocí tohoto programu se studenti učí, jak vytvořit produktové řady, návrh marketingové plány a předpovídat prodejní čísla se připravit na manažerské pozici v kosmetickém průmyslu. Studenti se také mohou dozvědět, jak identifikovat a řešit problémy řízení v maloobchodě a rozvíjet technické odborné znalosti v péči o vlasy, nehty a kůži, aby mohli pochopit práci vizážistů o jejich týmu a pomáhat a vést je.

MSc v kosmetickém průmyslu se obvykle vzdělávat studenty v vědeckých principech a obchodních praktik, které jim umožní najít práci na úrovni managementu. pozice pro správu mají platy, stejně jako pětkrát vyšší než průměrný dělník.

Náklady na tento stupeň závisí na tom, jakou školu student navštěvuje a jak dlouho je program. Student by měl výzkum několik programů a najít ty, které jsou nejvíce kompatibilní s jejich plánem a očekáváním.

Kosmetické pracovníci mohou nalézt práci v salonech, hotely, rekreační střediska, výletních lodích a center ambulantní péče. Odborníci, kteří nabízejí kosmetické procedury na kůži, nehty a vlasy mohou pracovat jako Nehty, kadeřníci a estetiky. Manikérky a pedicurists péče o ruce, nehty, nohy a nehty na nohou. Kadeřníci a holiči snížit, trim, barvu, šampon a styl vlasy. Estetiků použít make-up, poradit o technikách pro používání kosmetiky a poskytují depilaci. Lékařské estetiků pomoci lidem rekonstruovat své kůži poté, co byl spálen nebo zraněn.

Máte-li zájem dozvědět se více o různých pracovních příležitostí v kosmetickém průmyslu, prohlídku tohoto profesní oblasti online.Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Université Côte d’Azur (UCA)
Pěkný, Francie

MSc „Management of Flavour & Fragrance Industry“ nabízí 2 roky multidisciplinárního školení výhradně v angličtině. Grasse je globální kapitál parfémů a hostí všechny úrovn ... +

MSc „Management of Flavour & Fragrance Industry“ nabízí 2 roky multidisciplinárního školení výhradně v angličtině. Grasse je globální kapitál parfémů a hostí všechny úrovně průmyslu příchutí a vůní. V této oblasti jsou vyvíjeny a zpracovávány všechny prvky parfémového průmyslu. Cílem tohoto titulu je vyškolit budoucí průmyslové profesionály a poskytnout přístup k multidisciplinárnímu vzdělávání v interkulturním kontextu v místě Grasse. -
MSc
Denní studium
2 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde