Filter
Magistr přírodních věd
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Inženýrství programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Pokračování vysokoškolské vzdělání s postgraduálního titulu je jedním z nejmoudřejších možností každý může udělat pro své kariéry. V návaznosti na dovednosti, které již mají, stejně jako vývoj nových, může umožnit studentům jít o získání doktorátu nebo zadejte profesionální úrovni kariéru.

MSc v oboru inženýrství je jedním z mnoha různých oborů Student si může vybrat. Tyto programy kombinují výzkum a praktické aplikace s cílem poskytnout zkušenosti, které potřebujete. Zadejte program v oboru průmyslového inženýrství a naučit se pracovat s komplexními systémy, konstrukční řešení problémů a zlepšování stávajících systémů. S oblastmi studia, jako je optimalizace a teorie rozhodování a integrovaného navrhování a výroby, můžete se seznámit s několika různých oblastech.

Výhody ukončení takového programu je mnoho.Studenti mohou výrazně rozšířit své technické dovednosti, a kombinovat je s novými manažerské dovednosti, aby se stal sebevědomý konkurenti v oboru strojírenství. Tyto kvalifikace lze otevřít až do nových pracovních příležitostí ve vyšších kapacit.

Stejně jako každý program se liší od druhého, tak i to, že náklady na každého se liší. Počet různých možností, v kombinaci s možností stipendií a půjček, může dělat to snadné pro každého, kdo si své nejlepší kondici.

Inženýrské dovednosti jsou použitelné v mnoha různých profesních oblastech, což umožňuje úspěšné studentům vybírat své preference. Mohou přinést nové řešení do světa obnovitelných zdrojů energie, zachraňovat životy se zlepšením pro zdravotnickou techniku, nebo pomoci udržet svět v pohybu v oblasti dopravy. Téměř jakýkoli druh volby je otevřený s novými a cenné dovednosti.

Použití pro master 's během ve strojírenském oboru dle vašeho výběru může být snadné. Mnoho programů umožňuje studentům použít on-line po přihlášení do účtu zdarma, takže to první krok jedním z nejjednodušších. Díky rozsáhlé programové nabídky na reference, každý může najít nejvhodnější pro ně. Zahájit proces získání váš Mistr 's vědy dnes s programem volby. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

Čtěte více Méně

635 Výsledky v Inženýrství

Brunel University London

Online inženýrství MSc program pomáhá inženýrům a absolventům technologií porozumět současným a vznikajícím otázkám inženýrského managementu a principům řízení, které jso ... [+]

O Brunel University London

Společnost Brunel University London založená v roce 1966 a poskytující akademickou dokonalost více než 50 let, se řadí mezi top třetinu univerzit po celém světě (QS World University Rankings 2019). Jsme také hrdí na to, že máme 35 let na světě pro mezinárodní vyhlídky (Times Higher Education World University Ranking 2019). Naším cílem je vybavit vás pro svět práce a řešit výzvy společnosti v globálním měřítku.

Online inženýrství Management MSc

Online inženýrství MSc program pomáhá inženýrům a absolventům technologií porozumět současným a vznikajícím otázkám inženýrského managementu a principům řízení, které jsou základem účinných strategií a výsledků. Kombinace akademické teorie s praktickou aplikací, tento kurz vám poskytne pokročilé dovednosti a znalosti v oblasti financí, operací, systémového myšlení a designu a řízení dodavatelského řetězce v moderním podnikatelském prostředí.... [-]

Spojené království London
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Arden courses at GISMA

Vezměte svou kariéru na vyšší úroveň s tímto magisterským studijním programem, který vám poskytne znalosti a dovednosti, které potřebujete pro dosažení manažerské úrovně ... [+]

MSc inženýrský management

Vezměte svou kariéru na vyšší úroveň s tímto magisterským studijním programem, který vám poskytne znalosti a dovednosti, které potřebujete pro dosažení manažerské úrovně v oblasti inženýrství. Naučíte se, jak úspěšně řídit každodenní projekty, stejně jako dlouhodobé, komplexní iniciativy, jako je zajištění řízení kvality, udržitelnosti a dodavatelského řetězce a operací.

Program vyučovaný v angličtině v Německu.

Kdo je pro strojírenský management?

Ti, kteří již pracují ve strojírenství a chtějí se přestěhovat do manažerských pozic, najdou tento kurz dokonalým průvodcem k úspěchu.

Statistiky zaměstnanosti a USPUniverzita Arden získala 4,5 * pro spokojenost studentůArden podpořil 50 000 studentů vysokoškolského vzdělávání více než 26 let96% absolventů je zaměstnání nebo další studium 6 měsíců po promoci79% studentů vidělo, že se jejich kariéra zlepšila jako přímý výsledek jejich studiaProč GISMA?Akreditace AMBA od roku 2011 s některými třemi akreditovanými partnery, které obdrží pouze 1% světových elitních obchodních školProgramy se špičkovými globálními hodnoceními - MIB se v roce 2017 řadí do ekonomiky 20. místo na světěByla zastoupena mezinárodní studentská kohorta s více než 40 národnostmiStipendia, flexibilní platební plány a slevy na rané slevy jsou k dispoziciPerfektní umístění v centru města v BerlíněVolné německé kurzy a 100% angličtinaProč Německo?... [-]
Německo Berlin
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University Of Stavanger

Tento program Master of Science v námořní a offshore technologii je navržen tak, aby odpovídal rostoucí poptávce po kvalifikovaných odborníků v námořní a offshore průmysl ... [+]

Oceány pokrývají více než 70% zemského povrchu. Nicméně, tyto jsou stále hodně neprobádané. Asi 97% zemské vody je obsaženo v oceánech a mořích, které jsou spojeny, tvoří obrovskou hromadu vody. Komplexní námořní inženýrství se stává zásadní při získávání a objevování všech zdrojů, které mohou oceány přinést, a při řešení různých problémů, ke kterým může dojít během tohoto procesu.

Tento program Master of Science v námořní a offshore technologii je navržen tak, aby odpovídal rostoucí poptávce po kvalifikovaných odborníků v námořní a offshore průmyslu.

Tento MSc program má silný mezinárodní profil se studenty z celého světa.... [-]

Norsko Stavanger
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Arden University

Tento program se zaměřením na řízení kvality, nabídku a udržitelnost poskytuje pochopení širších procesů podporujících inženýrské činnosti. Tento program MSc Engineering ... [+]

Přehled kurzu

Tento program se zaměřením na řízení kvality, nabídku a udržitelnost poskytuje pochopení širších procesů podporujících inženýrské činnosti. Tento program MSc Engineering Management (CMI) bude přínosem pro praktikující inženýry, kteří se chtějí ujmout vedoucí pozice.

Flexen studijní režim Arden usnadňuje rozvíjet své dovednosti v oblasti inženýrství a řízení projektů vedle stávajících závazků a odpovědností. Tento program vám pomůže vzít svou kariéru na další úroveň, zatímco vaše organizace přiblíží své logistické cíle.

Všechny programy společnosti Arden jsou dodávány se silným zaměřením na zaměstnatelnost a kariérní úspěch. Tento program byl vyvinut, aby vám pomohl inspirovat a řídit změny ve vašem podnikání, se zvláštním zaměřením na inženýrské operace.... [-]

Spojené království Coventry
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
18 - 60 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Norwegian University of Life Sciences NMBU

... [+]

Kurzy jsou vyučovány především učiteli z NMBU, ale externí odborníci z krmivářského průmyslu a mezinárodní společnosti a instituce budou rovněž vyzváni.

Výsledky učení

Kandidát, který ukončil svou kvalifikaci, by měl mít následující vzdělávací výstupy definované z hlediska znalostí, dovedností a obecných schopností:

Znalosti:

Může provozovat různé technologické celky v průmyslové surovině a zpracování krmiva. Praktické zkušenosti ze všech typů zpracování běžně používaných v průmyslové výrobě krmiva. [-]
Norsko As
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
TUB Campus El Gouna

Business Engineering Energy je nový master program v kampusu El Gouna. První příjem začne v roce 2016, proto byste mohl být jedním z prvních absolventů tohoto programu. ... [+]

Master of Science v obchodní inženýrství energie

Magisterský studijní program v oblasti Business Engineering Energy

Pokud jste držitelem bakalářského titulu nebo máte ekvivalentní kvalifikace ve strojírenství a hledáte vynikající magisterský program, Campus El Gouna z Technische Universität Berlin je pro vás vynikající volbou.

Business Engineering Energy je nový master program v kampusu El Gouna. První příjem začne v roce 2016, proto byste mohl být jedním z prvních absolventů tohoto programu. Oblast energetického inženýrství je náročným a moderním tématem pro studium, praktickou práci a výzkum. Magisterský program Business Engineering Energy (MBE) je přizpůsoben silnému požadavku inženýrů s přesvědčivým technickým zázemím, ale také manažerskými dovednostmi a znalostmi dnešní ekonomiky. V odvětví energetiky je tato potřeba obzvláště silná, protože rozdíl mezi technickou a ekonomickou proveditelností je stále větší výzvou. Jinými slovy, protože MBE je obzvláště zvyklý na energetický průmysl, je jedinečný svým druhem. Energetické hospodářské výzvy mají zvláštní význam v regionu MENA. Off-shore Campus El Gouna spojuje vzdělávání profesorů a zaměstnanců TU Berlin s výzkumným centrem v regionu MENA.... [-]

Německo Berlin Egypt El Gouna
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Abbe School of Photonics

Mistr vědy v Photonics (M.Sc. Photonics) je magisterský studijní program poskytovat multidisciplinary pokrytí v poli optiky a photonics. Dvouletý program se skládá ze čty ... [+]

Studium fotoniky světové třídy

Tento magisterský program je vysoce mezinárodní, plně vyučován v angličtině a poskytuje multidisciplinární pokrytí oboru optiky a fotoniky.

Velmi si ceníme a silně podporujeme žádosti studentů, kteří získali nebo chtějí získat bakalářský titul nebo rovnocennou kvalifikaci ve fyzice, přírodních vědách nebo inženýrství.

Proč fotonika?

Vynález laseru v roce 1960 vydláždil cestu nové výzkumné éře v oblasti optiky a fotoniky. S optikou a fotonikou působícími jako látky a katalyzátory má vynález fotonických technologií dalekosáhlé následky, což vyvolává revoluci v mnoha oblastech vědy, medicíny a technologie.... [-]

Německo Jena
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Georgia - College of Engineering

MS titul v civilním a environmentálním inženýrství s důrazem na stavební inženýrství poskytuje specializované odborné znalosti v oblasti stavebnictví tím, že poskytuje př ... [+]

Přehled

MS v civilním a environmentálním inženýrství umožňuje studentům zdůraznit buď občanské nebo environmentální inženýrství, nebo pokrýt studium jak skrze jejich výuku, tak diplomovou práci nebo magisterský problém.

MS titul v civilním a environmentálním inženýrství s důrazem na stavební inženýrství poskytuje specializované odborné znalosti v oblasti stavebnictví tím, že poskytuje přísné kurikulum a inovativní výzkum ve dvou charakteristických oblastech: strukturální a geotechnické inženýrství a životního prostředí a vody . Konkrétně program nabízí studentům možnost provádět nejmodernější výzkum v asfaltových a betonových vozovkách, hodnocení a konzervaci vozovek, mostní inženýrství, nedestruktivní testování a hodnocení, modelování konstrukcí a materiálů, dopravní geotechniku a geomechaniku, hydrologii. a hydraulika, městská voda, ekologické procesy, udržitelné pobřežní a říční inženýrství, mechanika environmentálních kapalin, plánování a řízení vodních zdrojů a vzájemná závislost systémů infrastruktury.... [-]

Spojené státy americké Athens
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Bar-Ilan University

Tento dvouletý program, vyučovaný výhradně v angličtině, nabízí stopy v elektro-optice, nano a mikroelektronice, datové vědy a informační technologie (zpracování signálů, ... [+]

Přehled programu:

Bar-Ilan University je dynamická, perspektivní instituce a lídr ve výzkumu a vývoji špičkových technologií. Tento dvouletý program, vyučovaný výhradně v angličtině, nabízí stopy v elektro-optice, nano a mikroelektronice, datové vědy a informační technologie (zpracování signálů, komunikace, počítačové inženýrství) a bioinženýrství. MSc v elektrotechnice je určen pro ty, kteří mají vynikající ve svém oboru BSc v oboru strojírenství a touží posunout se v tomto špičkovém oboru.

Požadavky na aplikace:Bakalářské nebo ekvivalentní v oboru elektrotechniky nebo výpočetní technikyProfesionální pokračováníDva doporučení doporučení profesorů nebo zaměstnavatelůKrátká (až jedna stránka) prohlášení o účelu vysvětlující důvody zájmu o programStudijní program Akademický program:Jeden seminář na úrovni absolventa (včetně předložení článku k publikaci)Pět speciálních kurzů na úrovni absolventůÚčast na kolokviu odděleníDiplomová práceRozšiřitelná studie (bez diplomové práce):Tři semináře na úrovni absolventů (včetně dvou seminárních prací)Šest speciálních kurzů na úrovni absolventůÚčast na kolokviu odděleníZávěrečný výzkumný projekt... [-]
Izrael Ramat Gan
Říjen 2019
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Kaunas University of Technology

Environmentální inženýrství Magisterský titul kombinuje technologické, analytické a řídící aspekty ochrany životního prostředí. ... [+]

Přehled

Environmentální inženýrství Magisterský titul kombinuje technologické, analytické a řídící aspekty ochrany životního prostředí.

Získané znalosti a dovednosti v oblasti hodnocení kvality životního prostředí, aplikace moderních environmentálních technologií a systematický přístup poskytují absolventům vynikající možnosti najít si své místo na současném trhu práce. Program byl aktualizován realizací projektu financovaného ze strukturálních fondů EU, který zvýšil jeho mezinárodní působnost.

Proč @KTU?Mistr

Master model nabízí buď zvládnout ve vybrané disciplíně výběrem odborné dráhy nebo posilovat interdisciplinární dovednosti tím, že vybere interdisciplinární odbornou dráhu zdůrazňující manažerské dovednosti nebo volbu jiné kompetence pro kompliment vybrané disciplíny a dosažení konkurenční výhody v kariéře.... [-]

Litva Kaunas
Září 2019
Angličtina,Litevský
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Pokud se snažíte pokročit v náročném, specializovaném světě letectví, Purdue MS v letectví a letectví Management vám pomůže rozvíjet základní management a vedení dovednos ... [+]

Pokud se snažíte pokročit v náročném, specializovaném světě letectví, Purdue MS v letectví a letectví Management vám pomůže rozvíjet základní management a vedení dovedností.

Učitelé profesorů s významným vzděláním a praxí v oblasti civilního letectví, vojenského letectví a vládních rolí vám připraví kurzy zaměřené na konkrétní odvětví pro řadu letových manažerských rolí.

Ekonomické prognózy naznačují, že stálý nárůst požadavků na přepravu cestujících a letecké nákladní dopravy povede k dramatickému rozšíření leteckého průmyslu a vyžaduje úplnou restrukturalizaci stávající architektury systému letecké dopravy. Tento růst odvětví vytváří širokou škálu vedoucích příležitostí v leteckém průmyslu pro jednotlivce, kteří disponují schopnostmi řízení letectví a letectví, jako jsou provozní analýzy, vývoj bezpečnostních systémů, řízení projektů, integrace systémů, environmentální udržitelnost a související interdisciplinární dovednosti.... [-]

Spojené státy americké West Lafayette
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
11 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
EBS Universität

Kariéra v jednom z největších a nejsilnějších odvětví průmyslu po celém světě - absolventi programu Master in Automotive Management jsou ideálně připraveni na kariéru v a ... [+]

Kariéra v jednom z největších a nejsilnějších odvětví průmyslu po celém světě - absolventi programu Master in Automotive Management jsou ideálně připraveni na kariéru v automobilovém průmyslu (výrobci a dodavatelé) nebo na manažerských pozicích v přidružených odvětvích služeb (analytické instituce, banky , poradenství atd.).

Na první pohled Titul : Master of Science (MSc) Délka studia : 20 měsíců Jazyk: English Začátek : září a leden ECTS : 120 Dvojitý stupeň : je možné prodloužit studijní pobyt tím, že využijete jeden semestr na jedné z našich partnerských univerzit Hlavní obor : Automobilový management Náklady : 26.040 EUR Highlights Celý kurz v angličtině Integrovaný semestr v zahraničí Více než 230 partnerských univerzit Učení se v malých skupinách Individuální kariérové ​​poradenství a koučování Silná podniková síť Struktura programu ... [-]
Německo Oestrich-Winkel
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
16 - 20 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
EIT RawMaterials Academy - AMIS

Vzhledem k tomu, že populace v celosvětovém měřítku a v EU se zvyšuje spolu s blahobytem a dobrými životními podmínkami, zvyšuje se spotřeba na jednoho obyvatele. V EU ze ... [+]

Ocenil EIT Label v roce 2016

Výzva

Vzhledem k tomu, že populace v celosvětovém měřítku a v EU se zvyšuje spolu s blahobytem a dobrými životními podmínkami, zvyšuje se spotřeba na jednoho obyvatele. V EU zejména spotřeba překonala výrobu, zejména pokud jde o složitější technologie a produkty, které jsou náročné na zdroje, a které se staly součástí každodenního života. Výsledkem je, že význam recyklace a cyklické ekonomiky se bude i nadále zvyšovat s cílem diverzifikovat naše zdroje dodávek a uspokojit naše potřeby.

AMIS je magisterský program v oblasti pokročilých materiálů pro inovace a udržitelnost. Hlavním cílem programu je poskytnout studentům pochopení hodnotového řetězce plných surovin a myšlení pro inovace a podnikání se zaměřením na udržitelnost. AMIS řeší tuto výzvu tím, že se zaměřuje na tři témata - které jsou ústředními tématy EIT RawMaterials:... [-]

Finsko Espoo Francie Bordeaux Německo Darmstadt Grenoble Belgie Liège  + 5 Více
Září 2019
Angličtina
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Albstadt-Sigmaringen University

Magisterský program Facility and Process Design umožňuje studentům získat jedinečný evropský profil v oblasti plánování a řízení průmyslových závodů, jakož i inovačního v ... [+]

Kurzové zařízení a procesní návrhMaster of Science

Každý, kdo hledá jedinečný magisterský studijní program s perspektivou budoucnosti, je přesně na univerzitě v Albstadt-Sigmaringen.

Magisterský program Facility and Process Design umožňuje studentům získat jedinečný evropský profil v oblasti plánování a řízení průmyslových závodů, jakož i inovačního vývoje produktů a procesů. Zaměřuje se zde na oblast vědy o živé přírodě, tj. Ve zpracování potravin, ve farmaceutické a kosmetické výrobě, ve výrobě zdravotnických prostředků a v přilehlých oblastech. Kurz poskytuje znalosti a dovednosti potřebné pro budoucí odborníky a manažery v těchto průmyslových odvětvích a souvisejících servisních společnostech.... [-]

Německo Sigmaringen
Říjen 2019
Němec
Denní studium
Kombinované
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Trine University

Inženýrské dovednosti, které jste se dostali na tomto místě ve své kariéře nejsou dovednosti, které budou předem svou kariéru do role managementu. Ale můžete rozvíjet tyt ... [+]

Master of Science v managementu inženýrství

Inženýrské dovednosti, které jste se dostali na tomto místě ve své kariéře nejsou dovednosti, které budou předem svou kariéru do role managementu. Ale můžete rozvíjet tyto dovednosti na Trine University s naší Master of Science v řízení inženýrství (MSEM) zrychlený jednoroční program nabízen prostřednictvím Ketner School of Business a Allen School of Engineering & Technology.

Zkušenosti

Jako inženýr připraveni přejít do role pro správu, získáte zvládnutí firemní kultury, vedení, finance, provozní strategie a marketingu .. Budete vzít podnikatelské etiky, řečnictví, a rozhodovací třídy, které jsou zaměřeny na technické profesionál, stejně jako vývoj výrobků a inovace třídy učily naše obchodní a inženýrské fakulty.... [-]

Spojené státy americké Angola
Září 2019
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině