$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Dálkové IT Worcester - IT IT programy Worcester, Worcester

MSC je zkratka pro Master of Science. To je postgraduální vzdělávací pán 's stupně dána vysokými školami v celé řadě zemí. Stupeň je obvykle studován ve vědách a občas v sociálních vědách. V programech informačních technologií, studenti mohou být schopni zkoumat různé typy technologických aplikací a způsob, jakým je vytvořen informace, vyměňované a uložen… Čtěte více

MSC je zkratka pro Master of Science. To je postgraduální vzdělávací pán 's stupně dána vysokými školami v celé řadě zemí. Stupeň je obvykle studován ve vědách a občas v sociálních vědách.

V programech informačních technologií, studenti mohou být schopni zkoumat různé typy technologických aplikací a způsob, jakým je vytvořen informace, vyměňované a uloženy. Studenti se mohou naučit, jak psát kód a můžete prohlédnout oblastech, jako je bezpečnost informací, softwarových aplikací, návrh systému a databází.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Worcester město umístila na druhém místě v Nové Anglii s populací více než 180 tisíc obyvatel. Nachází se ve státě Massachusetts, město je plné jedinečné architektury, která zahrnuje instituce vysokoškolského vzdělávání naleznete zde. Nejstarší instituce byla založena v roce 1843, který slouží komunitě vedle několika dalších univerzitách v blízkosti.

Dálkové IT Worcester - Vezměte si IT Oslu. Získejte všechny IT program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Méně
Další informace o studiu v USA
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Worcester Polytechnic Institute
Worcester, Spojené státy americké

Poptávka po IT profesionálech, kteří rozumí obchodu, a nově vznikajícímu zaměření na obchodní analytiku nebyla nikdy větší. Jako student magisterského programu WPI v programu ... +

Poptávka po IT profesionálech, kteří rozumí obchodu, a nově vznikajícímu zaměření na obchodní analytiku nebyla nikdy větší. Jako student magisterského programu WPI v programu informačních technologií budete ponořeni do informačních technologií, obchodní analýzy a komplexních principů řízení nezbytných pro pochopení aplikace IT v podnikání. Dozvíte se, jak vytvářet obchodní příležitosti využitím stávajících a nově vznikajících informačních technologií a analytických nástrojů a naučit se používat tyto informace v obchodních aplikacích. Program MS informačních technologií vás promění v IT profesionála, který může převzít vedoucí roli v čele technologických a obchodních inovací. Magisterské studium informačních technologií WPI je v současné době nabízeno jak na akademické půdě, tak online pro studenty na plný i částečný úvazek. WPI Business School, založená na univerzitě zaměřené na technologie, má v těchto oblastech prvotřídní odborné znalosti a vzdělávací zdroje, a proto je vhodně připravena nabídnout vzdělání na postgraduální úrovni, které připraví studenty na jejich volbu povolání a vedení. Premier STEM Business titul, cenově dostupnější školné Existuje naléhavá potřeba inženýrů, vědců a kodérů s obchodními schopnostmi a manažerskými dovednostmi. WPI se zavázala k tomu, aby bylo vzdělávání STEM dosažitelnější, a The Business School dělá svou část tím, že snižuje školné pro postgraduální programy. Dnes je prvotřídní titul z obchodní školy WPI dostupnější než kdy jindy – což znamená, že vysokou návratnost investic z titulu můžete vidět ještě dříve. -
MSc
Denní studium
Kombinované studium
2 - 3 roky
Angličtina
Srp 2022
Kampus
Online forma