$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Dálkové IT Greensboro - IT IT programy Greensboro, Greensboro

Master of Science (MSc): Tyto programy jsou postgraduální studium pro lidi, kteří nedávno ukončili vysokoškolské studium a chtějí zlepšit své znalosti o hluboké a další vědecké úrovni. V programech informačních technologií, studenti mohou být schopni zkoumat různé typy technologických aplikací a způsob, jakým je vytvořen informace, vyměňované a uloženy. Studenti se… Čtěte více

Master of Science (MSc): Tyto programy jsou postgraduální studium pro lidi, kteří nedávno ukončili vysokoškolské studium a chtějí zlepšit své znalosti o hluboké a další vědecké úrovni.

V programech informačních technologií, studenti mohou být schopni zkoumat různé typy technologických aplikací a způsob, jakým je vytvořen informace, vyměňované a uloženy. Studenti se mohou naučit, jak psát kód a můžete prohlédnout oblastech, jako je bezpečnost informací, softwarových aplikací, návrh systému a databází.

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Greensboro je velké město ve státě Severní Karolína umístila jako třetí největší v souvislosti s populaci. Společnost byla založena v roce 1750, město se rozrostla do vysoce industrializované náboje, který je hostitelem různých společností. To má mnoho univerzit a vysokých škol, které nabízejí programy v právu a technologie mezi ostatními.

Dálkové IT Greensboro - Vezměte si IT Oslu. Získejte všechny IT program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Méně
Další informace o studiu v USA
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
North Carolina A&T State University
Greensboro, Spojené státy americké

Oblast informačních technologií je dnes nejrychleji rostoucí profesí. Vzhledem k tomu, že informační technologie se neustále rychle rozvíjejí, zůstává nabídka pracovních míst ... +

Oblast informačních technologií je dnes nejrychleji rostoucí profesí. Vzhledem k tomu, že informační technologie se neustále rychle rozvíjejí, zůstává nabídka pracovních míst v počítačových profesích stále vysoká. Náš program informačních technologií vám poskytne podrobné znalosti o počítačových sítích, správě databází, dolování dat, vysoce výkonných počítačích, návrhu s nízkou spotřebou energie a bezdrátové komunikaci. Absolvováním tohoto titulu Master of Science získáte mistrovství a odborné znalosti nezbytné k úspěchu v této profesi. Master of Science v informačních technologiích (MSIT) připravuje studenty na výkon technické i manažerské kariéry ve všech sektorech zaměstnanosti. Program klade důraz na získání kvalitních teoretických konceptů s intenzivními „praktickými“ zkušenostmi v oblasti informačních technologií. Kurzy jsou vyučovány fakultou s vysokou odborností získanou výzkumnou činností, vztahem k průmyslu a odbornými zkušenostmi. Nabízíme tři různé možnosti, které vyhovují potřebám studentů na plný a částečný úvazek a pracujících profesionálů. Oblasti výzkumu: Cloud Computing Zabezpečení počítače a sítě Enterprise Computing Vysoce výkonná výpočetní technika Vyhledávání informací Zjišťování znalostí a dolování dat Bezdrátové sítě -
MSc
Denní studium
2 roky
Angličtina
18 Srp 2022
Kampus
Online forma