$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Dálkové IT Severní Karolina - IT IT programy Severní Karolina, Severní Karolina

MSc, nebo Master of Science, je mezinárodně uznávaný akademický titul, který ukazuje, odbornost a znalosti daného tématu nebo pole. Většina programů MSc trvat asi čtyři roky do konce, po kterém někteří připojit k pracovní síle, zatímco jiní pokračovat ve třídě.  Student studuje informační technologie mohou mít celou řadu technologických tocích a zkoumá témat… Čtěte více

MSc, nebo Master of Science, je mezinárodně uznávaný akademický titul, který ukazuje, odbornost a znalosti daného tématu nebo pole. Většina programů MSc trvat asi čtyři roky do konce, po kterém někteří připojit k pracovní síle, zatímco jiní pokračovat ve třídě. 

Student studuje informační technologie mohou mít celou řadu technologických tocích a zkoumá témata, jako jsou umělé inteligence, programování, hardwaru a softwaru. Mohou se dozvědět, jak určovat technologické potřeby organizací a implementovat správné řešení.

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Dálkové IT Severní Karolina - Vezměte si IT Oslu. Získejte všechny IT program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Méně
Další informace o studiu v USA
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
North Carolina A&T State University
Greensboro, Spojené státy americké

Oblast informačních technologií je dnes nejrychleji rostoucí profesí. Vzhledem k tomu, že informační technologie se neustále rychle rozvíjejí, zůstává nabídka pracovních míst ... +

Oblast informačních technologií je dnes nejrychleji rostoucí profesí. Vzhledem k tomu, že informační technologie se neustále rychle rozvíjejí, zůstává nabídka pracovních míst v počítačových profesích stále vysoká. Náš program informačních technologií vám poskytne podrobné znalosti o počítačových sítích, správě databází, dolování dat, vysoce výkonných počítačích, návrhu s nízkou spotřebou energie a bezdrátové komunikaci. Absolvováním tohoto titulu Master of Science získáte mistrovství a odborné znalosti nezbytné k úspěchu v této profesi. Master of Science v informačních technologiích (MSIT) připravuje studenty na výkon technické i manažerské kariéry ve všech sektorech zaměstnanosti. Program klade důraz na získání kvalitních teoretických konceptů s intenzivními „praktickými“ zkušenostmi v oblasti informačních technologií. Kurzy jsou vyučovány fakultou s vysokou odborností získanou výzkumnou činností, vztahem k průmyslu a odbornými zkušenostmi. Nabízíme tři různé možnosti, které vyhovují potřebám studentů na plný a částečný úvazek a pracujících profesionálů. Oblasti výzkumu: Cloud Computing Zabezpečení počítače a sítě Enterprise Computing Vysoce výkonná výpočetní technika Vyhledávání informací Zjišťování znalostí a dolování dat Bezdrátové sítě -
MSc
Denní studium
2 roky
Angličtina
18 Srp 2022
Kampus
Online forma