Filter
Magistr přírodních věd
Egypt Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

IT Egypt - IT programy Egypt IT

MSc, nebo Master of Science, je mezinárodně uznávaný akademický titul, který ukazuje, odbornost a znalosti daného tématu nebo pole. Většina programů MSc trvat asi čtyři roky do konce, po kterém někteří připojit k pracovní síle, zatímco jiní pokračovat ve třídě. 

Oblast informačních technologií se zaměřuje na tvorbu, ukládání, odesílání, zpracování a opětovné vyhledání elektronických dat. Studie mohou vyučovat studenty s různými typy aplikací, stejně jako některé dovednosti, jako je programování.

Egypt má nejstarší vzdělávací systém v severní Africe a na Středním východě. Vláda vždy financování vysokého školství dělat to jeden z nejlevnějších studenta žije v severní Africe a na Středním východě. Káhirské univerzitě je přední univerzity.

IT Egypt - Vezměte si MSc Egypt. Všechny programu MSc a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v IT, Egypt

TU Berlin Campus El Gouna

Pokud jste držitelem bakalářského titulu nebo máte rovnocennou kvalifikaci v oboru strojírenství a hledáte vynikající magisterský program, Campus El Gouna z Technische Un ... [+]

Master of Science v oblasti IT pro energiiMagisterský studijní program Informační technologie pro energii

Pokud jste držitelem bakalářského titulu nebo máte rovnocennou kvalifikaci v oboru strojírenství a hledáte vynikající magisterský program, Campus El Gouna z Technische Universität Berlin je pro vás vynikající volbou.

Informační technologie a jejich implementace v energetickém sektoru je náročné téma, které upoutává stále větší pozornost, protože je naléhavě nutné pro implementaci v energetickém průmyslu. Program Informační technologie pro energii na TU Berlin Campus El Gouna je nově zavedený magisterský program, jedinečný svého druhu v regionu MENA. Program ITE se zabývá návrhem, vývojem, optimalizací a realizací zařízení na přeměnu energie na bázi obnovitelných zdrojů energie a fosilních paliv s podporou informačních technologií. Mezitím program ITE pokrývá aplikaci informačních technologií vyvinutých v energetické oblasti. Hlavními oblastmi použití jsou výroba elektřiny, skladování energie a řízení spotřeby energie. Studenti se naučí analyzovat, navrhovat a implementovat informační technologie pro potřeby energetického sektoru. Zvyšování energetické účinnosti, jakož i nákladové a environmentální účinnosti procesů přeměny energie, které jsou nejvýznamnější a nejsložitější naléhavostí v oblasti energie. Obě zimní období dvouletého programu se konají v areálu v El Gouně. V letním období se přednášky konají v hlavním kampusu v Berlíně. Studenti jsou proto vystaveni dvěma velmi odlišným studijním prostředím, které nabízejí jedinečný interdisciplinární a interkulturní zážitek.... [-]

Egypt El Gouna
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině