MASTERSTUDIES.CZ

Kombinované Forenzní věda Canterbury - Forenzní věda Forenzní věda programy Canterbury, Canterbury

Master of Science nebo MSc je postgraduální studium typicky v oblasti vědy a společenské vědy. MSc může být průběh bázi, založené na výzkumu, nebo směs těchto dvou.

Forenzní věda je studium toho, jak mohou být použity vědecké principy pro občanské a trestní právo. Program vědeckého vysokoškolského vzdělávání by se mohl týkat předmětů, jako je analýza otisků prstů nebo zpracování digitálních důkazů, stejně jako mnoho dalších zajímavých témat.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Canterbury je historické město katedrály, a jméno znamená "Kent lidí 's pevností ". Je to domov pro čtyři vysoké školy a několik dalších vysokých škol, které pokrývají 25% dospělé populace Canterbury.

Kombinované Forenzní věda Canterbury - Vezměte si Forenzní věda Oslu. Získejte všechny Forenzní věda program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Forenzní věda, Canterbury Filter

MSc v forenzní osteologii a metody obnovy v terénu

University of Kent, School of Anthropology & Conservation
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Kontaktuj školu Spojené království Canterbury + 1 více

Naučte se praktické dovednosti potřebné k oživení lidských pozůstatků v terénu. Získejte teoretické znalosti potřebné k rekonstrukci biologických profilů z tvrdé tkáně, podporované laboratorním tréninkem.