Filter
Master of Science
Rakousko Study type: Všechny Pace: Všechny

Energetika Rakousko - Energetika programy Rakousko Energetika

Master of Science nebo v magisterském studijním programu v oblasti vědy je akademický titul dodáno univerzit v mnoha zemích. Master of Science je populární volbou poté, co dokončil bakalářský titul.

Energetické studie se zaměřují na uspokojení poptávky po moci. Různé zdroje energie mohou být prozkoumány, jako je solární, větrné, geotermální, jaderných a konvenčních zdrojů. Někdy důraz může být kladen na technologie spojené s obnovitelných zdrojů energie a zvyšování účinnosti.

Rakouská republika se může pochlubit rozsáhlou politickou, vzdělávací a umělecké kultury. Geografie Rakouska také umožňuje pro všechny typy sezónních zážitků.

Energetika Rakousko - Vezměte si MSc Rakousko. Všechny programu MSc a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více Méně
Other options within this field of study:

2 Results in Energetika, Rakousko

University of Applied Sciences Upper Austria

Co znamená udržitelnost pro vás znamená? Dnes, udržitelnost je klíčovým potřeboval, aby potřebná zlepšení dodávek energie, a konkrétněji, pokud jde o využití a spotřebu e ... [+]

Magistr v udržitelných energetických systémech

Co znamená udržitelnost pro vás znamená? Dnes, udržitelnost je klíčovým potřeboval, aby potřebná zlepšení dodávek energie, a konkrétněji, pokud jde o využití a spotřebu energie. Přírodní zdroje jsou vyčerpány a podstoupí složitější postupy zadávání veřejných zakázek, a proto vytváří potřebu mít specializované znalosti v oblasti udržitelných energetických systémů zítřka.

Kdo vlastně hledáme? Jste kreativně napadal a chtějí změnit způsob, jakým udržitelnost vliv na světový trh s energií? Myslíte si, ocitnete myšlení mimo "box", a zároveň navrhnout lepší verzi z toho? Máte strojírenství nebo přírodních věd pozadí, a hledají na další své vzdělání? Hledáte způsob, jak začít kariéru jako inženýrství specialista s velmi-hledal po mezinárodní skillset? ... [-]
Rakousko Wels
October 2019
Denní studium
4 semestry
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
TU Wien - Continuing Education Center

Partneři MSc Systémy obnovitelných zdrojů energie jsou prvním přeshraničním programem v Evropě, který se zabývá budoucími otázkami výroby alternativní energie. Od roku 20 ... [+]

Master of Science v oborech obnovitelných zdrojů energie (MSc)

Tento magisterský program je jedinečný v celém evropském postgraduálním vzdělávání. Jedná se o první přeshraniční kurz, který se zabývá budoucími otázkami výroby alternativní energie. S tímto komplexním vzděláním v oblasti obnovitelných zdrojů energie získáváte znalosti a kompetence pro návrh zařízení na využití obnovitelných zdrojů energie z ekonomického a právního hlediska z pohledu provozu, provozu zařízení a budoucího posouzení environmentálního, technického a ekonomického vývoje systémů obnovitelných zdrojů energie.

Klíčová fakta

Konečný titul "Master of Science" udělen TU Wien... [-]

Rakousko Vienna
October 2019
Kombinované
4 semestry
Campus forma
Přečtěte si více v češtině