Energetika Rakousko - Energetika programy Rakousko Energetika

Energetika Rakousko - Energetika programy Rakousko Energetika

Energetika

Master of Science nebo v magisterském studijním programu v oblasti vědy je akademický titul dodáno univerzit v mnoha zemích. Master of Science je populární volbou poté, co dokončil bakalářský titul.

Energetické studie se zaměřují na uspokojení poptávky po moci. Různé zdroje energie mohou být prozkoumány, jako je solární, větrné, geotermální, jaderných a konvenčních zdrojů. Někdy důraz může být kladen na technologie spojené s obnovitelných zdrojů energie a zvyšování účinnosti.

Rakouská republika se může pochlubit rozsáhlou politickou, vzdělávací a umělecké kultury. Geografie Rakouska také umožňuje pro všechny typy sezónních zážitků.

Energetika Rakousko - Vezměte si MSc Rakousko. Všechny programu MSc a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

Magistr v Udržitelné energetické systémy

University of Applied Sciences Upper Austria
Campus forma Denní studium 4 semestry October 2019 Rakousko Wels

Co znamená udržitelnost pro vás znamená? Dnes, udržitelnost je klíčovým potřeboval, aby potřebná zlepšení dodávek energie, a konkrétněji, pokud jde o využití a spotřebu energie. Přírodní zdroje jsou vyčerpány a podstoupí složitější postupy zadávání veřejných zakázek, a proto vytváří potřebu mít specializované znalosti v oblasti ... [+]

Magistr v udržitelných energetických systémech

Co znamená udržitelnost pro vás znamená? Dnes, udržitelnost je klíčovým potřeboval, aby potřebná zlepšení dodávek energie, a konkrétněji, pokud jde o využití a spotřebu energie. Přírodní zdroje jsou vyčerpány a podstoupí složitější postupy zadávání veřejných zakázek, a proto vytváří potřebu mít specializované znalosti v oblasti udržitelných energetických systémů zítřka.

Kdo vlastně hledáme? Jste kreativně napadal a chtějí změnit způsob, jakým udržitelnost vliv na světový trh s energií? Myslíte si, ocitnete myšlení mimo "box", a zároveň navrhnout lepší verzi z toho? Máte strojírenství nebo přírodních věd pozadí, a hledají na další své vzdělání? Hledáte způsob, jak začít kariéru jako inženýrství specialista s velmi-hledal po mezinárodní skillset? ... [-]

Magistr v oborech obnovitelných zdrojů energie (MSc)

TU Wien - Continuing Education Center
Campus forma Kombinované 4 semestry October 2019 Rakousko Vienna

Partneři MSc Systémy obnovitelných zdrojů energie jsou prvním přeshraničním programem v Evropě, který se zabývá budoucími otázkami výroby alternativní energie. Od roku 2005 nabízí TU Wien, Energiepark Bruck / Leitha a další partnerské organizace v celé Evropě tento praktický magisterský program. [+]

Master of Science v oborech obnovitelných zdrojů energie (MSc)

Tento magisterský program je jedinečný v celém evropském postgraduálním vzdělávání. Jedná se o první přeshraniční kurz, který se zabývá budoucími otázkami výroby alternativní energie. S tímto komplexním vzděláním v oblasti obnovitelných zdrojů energie získáváte znalosti a kompetence pro návrh zařízení na využití obnovitelných zdrojů energie z ekonomického a právního hlediska z pohledu provozu, provozu zařízení a budoucího posouzení environmentálního, technického a ekonomického vývoje systémů obnovitelných zdrojů energie.

Klíčová fakta

Konečný titul "Master of Science" udělen TU Wien... [-]