Energetika Rakousko - Energetika programy Rakousko Energetika

Energetika Rakousko - Energetika programy Rakousko Energetika

Energetika

Master of Science nebo v magisterském studijním programu v oblasti vědy je akademický titul dodáno univerzit v mnoha zemích. Master of Science je populární volbou poté, co dokončil bakalářský titul.

Energetické programy jsou navrženy tak, aby poskytnout studentům vzdělání na zdroji energie. Některé programy v této oblasti se mohou zaměřit na konkrétní druh energie, jakož i rozvoj nových alternativ. 

Rakouská republika se může pochlubit rozsáhlou politickou, vzdělávací a umělecké kultury. Geografie Rakouska také umožňuje pro všechny typy sezónních zážitků.

Energetika Rakousko - Vezměte si MSc Rakousko. Všechny programu MSc a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

Magistr v oborech obnovitelných zdrojů energie (MSc)

TU Wien - Continuing Education Center
Campus forma Kombinované 4 semestry October 2018 Rakousko Vienna

Partneři MSc Systémy obnovitelných zdrojů energie jsou prvním přeshraničním programem v Evropě, který se zabývá budoucími otázkami výroby alternativní energie. Od roku 2005 nabízí TU Wien, Energiepark Bruck / Leitha a další partnerské organizace v celé Evropě tento praktický magisterský program. [+]

Master of Science v oborech obnovitelných zdrojů energie (MSc)

Tento magisterský program je jedinečný v celém evropském postgraduálním vzdělávání. Jedná se o první přeshraniční kurz, který se zabývá budoucími otázkami výroby alternativní energie. S tímto komplexním vzděláním v oblasti obnovitelných zdrojů energie získáváte znalosti a kompetence pro návrh zařízení na využití obnovitelných zdrojů energie z ekonomického a právního hlediska z pohledu provozu, provozu zařízení a budoucího posouzení environmentálního, technického a ekonomického vývoje systémů obnovitelných zdrojů energie.

Klíčová fakta

Konečný titul "Master of Science" udělen TU Wien... [-]


Magistr v Udržitelné energetické systémy

University of Applied Sciences Upper Austria
Campus forma Denní studium 4 semestry October 2018 Rakousko Wels

Co znamená udržitelnost pro vás znamená? Dnes, udržitelnost je klíčovým potřeboval, aby potřebná zlepšení dodávek energie, a konkrétněji, pokud jde o využití a spotřebu energie. Přírodní zdroje jsou vyčerpány a podstoupí složitější postupy zadávání veřejných zakázek, a proto vytváří potřebu mít specializované znalosti v oblasti ... [+]

Magistr v udržitelných energetických systémech

Co znamená udržitelnost pro vás znamená? Dnes, udržitelnost je klíčovým potřeboval, aby potřebná zlepšení dodávek energie, a konkrétněji, pokud jde o využití a spotřebu energie. Přírodní zdroje jsou vyčerpány a podstoupí složitější postupy zadávání veřejných zakázek, a proto vytváří potřebu mít specializované znalosti v oblasti udržitelných energetických systémů zítřka.

Kdo vlastně hledáme? Jste kreativně napadal a chtějí změnit způsob, jakým udržitelnost vliv na světový trh s energií? Myslíte si, ocitnete myšlení mimo "box", a zároveň navrhnout lepší verzi z toho? Máte strojírenství nebo přírodních věd pozadí, a hledají na další své vzdělání? Hledáte způsob, jak začít kariéru jako inženýrství specialista s velmi-hledal po mezinárodní skillset? ... [-]