MASTERSTUDIES

Kombinované Energetické právo v Evropa - Energetické právo Energetické právo programy v Evropa

Master of Science nebo MSc, je akademický titul udělený k těm, kteří skutečně dokončit asi čtyři roky intenzivního studia na dané téma. Mnoho kurzů MSc nabízí kombinaci učebny a osnov založených na výzkumu.

Energetický zákon je nově vznikající disciplínou v právních studií. Tyto programy řeší témata vztahující se k energetickým zdrojům, jako jsou obnovitelné zdroje energie a mezinárodního obchodu zdrojů, ve snaze informovat studenty v budoucí tvorbě politiky a práva.

Evropa je šestým největším kontinentem a zahrnuje 47 zemí a nejrůznějších závislostí, ostrovy a území. To je ohraničené na Středozemní moře na jih, v Asii na východě a Atlantským oceánem na západ.

Kombinované Energetické právo v Evropa - Udělejte si Energetické právo v Evropa. Získejte všechny Kombinované Energetické právo program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

2 Výsledky v Energetické právo, Evropa Filter

Energetická politika MSc

University of Sussex Business School
MSc 01 September 2020 Denní studium Kombinované Angličtina Campus forma

Tento MSc nabízí rozsáhlé školení v oblasti společenských věd v oblasti energetické politiky se zaměřením zejména na úlohu technologických inovací.

Čtěte více

MSc v oboru energetického práva, podnikání, regulace a politika

International Hellenic University (IHU)
MSc 14 October 2020 Denní studium Kombinované Angličtina Campus forma

IHU "Master of Science v oblasti energetiky práva, obchodu, nařízení a politika" má za cíl zajištění postgraduálního studia na úrovni, specializace a zkušenosti

Čtěte více