Elektroinženýrství programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Elektroinženýrství programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Elektroinženýrství

U některých profesí, mohou základní program vysokoškoláka stačit pro jednotlivce získat hodnotný, uspokojující kariéru. Stále větší počet polí nezbytné, aby pracovníci mít další vzdělání, aby mohly budovat dovednosti a zkušenosti potřebné k úspěchu. To platí zejména v Master of Science programu. Ti, kteří se zajímají o elektrotechniku ​​najdete konkurenční trh mnohem snazší navigaci po dokončení Master of Science programu.

Co je MSc v oboru elektrotechniky? Tyto programy poskytují studentům, kteří již mají solidní základy v oboru s více in-hloubkové znalosti a dovednosti vztahující se k profesi. Studenti studují oblastech, jako jsou systémy a kontroly, zpracování signálu a komunikace, elektromagnetismu a fotoniky, bioelektrické studie, obvodů, materiálů a zařízení.Nezávislý výzkum a diplomová práce je často nutné a programy mohou být dokončena do dvou až pěti let.

Tyto elektrické inženýrství programy umožňují studentům rozvíjet jejich základní znalosti v souvisejících oblastech a usilovat specializující se v oblasti, která má velký zájem o ně. Studenti se naučí kriticky myslet, a studenti se učí, jak lépe přiblížit řešení problémů a výzkum.

Náklady na elektrotechniky Master of Science v oboru se liší v závislosti na instituci, která nabízí program. Navíc programy založené na univerzitách po celém světě může mít výrazně odlišné školné sazby a správní poplatky.

Kariéra v elektrotechnice jsou hojné, a vyhlídky zvýší, když kandidáti obdrží Master of Science v oboru.Absolventi mohou stavět cenné kariéru v široké řadě průmyslových odvětví, včetně letectví, automobilový, chemický, stavebnictví a elektrotechnickém průmyslu. Mezi další možnosti patří námořní průmysl, ropný a plynárenský průmysl, a farmaceutický průmysl.

 

Studenti, kteří chtějí získat vyšší titul v elektrotechnice, ale nejsou schopni tak učinit z důvodu časové tísně nebo vzdálenosti od univerzity ještě možnosti k dispozici. On-line kurzy a programy jsou k dispozici z mnoha renomovaných institucí. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

Čtěte více

Magistr v elektrotechnice (me)

Inter American University of Puerto Rico
Campus forma Denní studium 2 let January 2019 Portoriko Bayamón

Magisterský program v elektrotechnice (ME) je navržen tak, aby připravit studenty se znalostí, dovedností a postojů nezbytných pro vykonávání jako efektivní a vysoce kvalifikovaných odborníků v specializací Power a kontrolních systémů. Oba obory jsou zaměřeny na modelování, design a praktické znalosti systémů. [+]

Magisterský program v elektrotechnice (ME) je navržen tak, aby připravit studenty se znalostí, dovedností a postojů nezbytných pro vykonávání jako efektivní a vysoce kvalifikovaných odborníků v specializací Power a kontrolních systémů. Oba obory jsou zaměřeny na modelování, design a praktické znalosti systémů.

Specializace v řízení se stará o vývoj a zavádění pokročilých technologií a designu technik řídicích aplikací v oblasti výroby, farmaceutických a petrochemických procesů a v aplikacích robotiky, automatizovaných systémů a inteligentního řízení.

Specializace na Power Systems, bude poskytovat budoucí absolventy s dovednostmi analyzovat a navrhnout řešení problémů ve výrobě, distribuci a řízení elektrické energie. Tato specializace integruje využívání obnovitelných zdrojů energie, distribuované výroby a výzvy integrace přerušovaných zdrojů v elektrických systémech.... [-]


MSc Elektroenergetika

An-Najah National University
Campus forma Denní studium 2 let August 2019 Stát Palestina Nablus

Magisterský program elektroenergetiky se obecně zaměřuje na rozvíjení znalostí a zkušeností studentů v oblasti elektroenergetiky, které vedou k rozvoji odvětví elektrické energie v Palestině, a to díky udržení rozvojového rozvoje v této důležité oblasti. [+]

Fakulta

Fakulta postgraduálních studií

Popis programu

Magisterský program elektroenergetiky se obecně zaměřuje na rozvíjení znalostí a zkušeností studentů v oblasti elektroenergetiky, které vedou k rozvoji sektoru elektroenergetiky v Palestině tím, že udržují krok s vývojem v této důležité oblasti.

Dílčí cíle programu:

Vytvořte rozlišovací schopnosti v oblasti elektroenergetiky schopné vývoje, nabízející konzultace a školení pro inženýry a techniky.Poskytněte studentům příležitost držet krok s vývojem technologie elektroenergetiky a využívat je k rozvoji energetického sektoru v Palestině.Zajistěte požadavek mnoha palestinských inženýrů a podpořte národní ekonomiku tím, že poskytnete příležitost k zápisu do postgraduálního studia a získáte magisterský titul v oblasti elektroenergetiky na místě namísto cestování do zahraničí.Rozvoj a zdokonalování akademické a vzdělávací úrovně na An-Najah National University v oblasti elektrotechnikyPodporujte vědecký výzkum mezi studenty.Podpořit celoživotní učení a pokračovat ve vzdělávání.Podporovat rozvoj a kariérní postup studentů a inženýrů pracujících v institucích, firmách a univerzitách.... [-]

MSc v elektrotechnice

Eindhoven University of Technology
Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Nizozemsko Eindhoven

Neumíte si představit každodenní život bez elektrotechniky už ne. To řeší několik problémů v zásobování energií, komunikace, zdravotnictví a životního prostředí. Není divu, že výzkum této fakulty usiluje o těchto předmětech. Budete provádět inovativní výzkum a design, analyzovat a realizovat inteligentní a inovativní elektrické komponenty a systémy. [+]

Neumíte si představit každodenní život bez elektrotechniky už ne. To řeší několik problémů v zásobování energií, komunikace, zdravotnictví a životního prostředí. Není divu, že výzkum této fakulty usiluje o těchto předmětech. Budete provádět inovativní výzkum a design, analyzovat a realizovat inteligentní a inovativní elektrické komponenty a systémy.

Kromě toho bude spolupracovat s odděleními výzkumu a vývoje v průmyslu. Electro Technologie se nikdy nezastaví a jako absolvent můžete zadat průkopnický a manažerskou práci.

Zaměřte se do výzkumu:

Péče a Cure Connected World Inteligentní a udržitelné společnosti ... [-]

MSc z oboru elektronika a elektrotechnika

Swansea University
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let September 2019 Spojené království Swansea + 1 více

Jako student na magisterském kurzu Elektronické a elektrotechnické inženýrství budete rozvíjet odborné dovednosti přizpůsobené výzkumným zájmům vysoké školy a odrážející potřeby elektronického průmyslu. [+]

Jako student na magisterském kurzu Elektronické a elektrotechnické inženýrství budete rozvíjet odborné dovednosti přizpůsobené výzkumným zájmům vysoké školy a odrážející potřeby elektronického průmyslu.

Akreditace

MSc Elektronika a Elektrotechnika na Swansea University je akreditován Institutem inženýrství a technologií (IET) za účelem plného splnění akademických požadavků na registraci jako zapracovaný inženýr a částečně splnění akademických požadavků pro registraci jako autorizovaný inženýr.

Akreditace je známkou ujištění o tom, že titul splňuje normy stanovené Inženýrskou radou ve Velké Británii pro odborné inženýrské kompetence (UK-SPEC). Akreditovaný titul vám poskytne některé nebo všechny základní znalosti, porozumění a dovednosti jako Chartered Engineer. Někteří zaměstnavatelé zaměstnávají přednostně akreditované tituly a akreditovaný titul je pravděpodobně uznán jinými zeměmi, které jsou signatáři mezinárodních dohod.... [-]


Elektrotechnika

International Accelerator
Campus forma Denní studium Kombinované September 2019 Spojené státy americké Boston

Elektrotechnika je profesionální inženýrská disciplína, která se zabývá studiem, designu a použití elektrických a elektromagnetických komponentů, systémů a aplikací. Zvýšená poptávka v bytových, automobilový průmysl, obrana a spotřebním průmyslu bude i nadále paliva růst pole, stejně jako poptávka po elektrických inženýrů v budoucnosti. [+]

elektrotechnika

Představte si, že součástí budování satelit, který uvidíte skutečně jít do vesmíru. Prváku Student Karina Quintana zúčastnilo profesora Wilmer Arellano strojírenských Orientace třídu na podzim 2012. Experiment byl mimoškolní činnost pro třídu EGN-1002 a Karina výzvu přijal.

Myšlenka by umožnilo družice pasivně sladit a umožní fotografování. To může být vidět z videa, které nejen že by se magnet na palubě vyrovnat osu satelitu - v závislosti na magnetický sever - ale to by také otáčet satelit nad osou. Tento satelit půjde do vesmíru v tomto roce.

Zájem o něco zde na zemi? Existuje spousta profesní dráhy v terénu.... [-]


Masters of Science v elektrotechnice

California Polytechnic State University, San Luis Obispo
Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké San Luis Obispo

Posláním elektrotechnická Katedra je naučit studenty k dosažení vynikajících výsledků v oboru elektrotechniky a naučit je aplikovat své vzdělání řešit praktické problémy v sociálně odpovědným způsobem. Studenti jsou připraveni na kariéru služby, vedení a rozlišování v široké škále strojírenství a dalších příbuzných oborů s využitím participativního, učit se za pochodu, a "hands-na" laboratoř, projektové a konstrukční středem přístupu. Studenti jsou vedeni k účasti na celoživotním učení je zásadní v přítomnosti neustále se zvyšující tempo technologických změn. [+]

Cal Poly Graduate Education

O programu

Posláním elektrotechnická Katedra je naučit studenty k dosažení vynikajících výsledků v oboru elektrotechniky a naučit je aplikovat své vzdělání řešit praktické problémy v sociálně odpovědným způsobem. Studenti jsou připraveni na kariéru služby, vedení a rozlišování v široké škále strojírenství a dalších příbuzných oborů s využitím participativního, učit se za pochodu, a "hands-na" laboratoř, projektové a konstrukční středem přístupu. Studenti jsou vedeni k účasti na celoživotním učení je zásadní v přítomnosti neustále se zvyšující tempo technologických změn.

Rozmanitosti na studenty, fakulty a zaměstnance se objal a zvyšuje kvalitu a kreativitu zkušeností areálu a životní prostředí.... [-]


Master of Electrical Engineering (Leuven)

KU Leuven: Faculty of Engineering Science
Campus forma Denní studium Kombinované 2 let September 2019 Belgie Leuven + 1 více

[+]

Fakulta má rovněž vynikající profesionální spojení s lídry.

Cíle V závislosti na zvolené možnosti, student má hluboké znalosti jednoho z následujících oblastí: Elektronika a integrovaných obvodů, s důrazem na vytváření elektronických komponentů a systémů. Vestavěné systémy a multimédia, s důrazem na vytváření aplikací elektronických systémů. Lze tvořivě aplikovat, rozšířit, prohloubit a integrovat poznatky z různých oblastí elektrotechniky. Mohou nezávisle získat znalosti a technologický stav potřebné v procesu řešení problémů. Je schopen najít, zpracovávat a vyhodnocovat literatury a technické příručky samostatně. Je schopen syntetizovat, vytvořit výzkumný plán a rozvíjet inovativní řešení pro realistický problému (složitějšího charakteru), zatímco s ohledem na systémových hranic. Dokáže kriticky hodnotit výsledky výzkumu. Zapojuje další disciplíny ve studiu, kde to je potřeba. [-]

MSc v elektrotechnice

Engineering & Computer Science Syracuse University
Campus forma Denní studium Kombinované September 2019 Spojené státy americké Syracuse

Elektrotechnika je založena na vědeckých principech upravujících pohyb nabitých částic pomocí vodičů, polovodičů nebo dokonce i podtlaku. [+]

Elektrotechnika je založena na vědeckých principech upravujících pohyb nabitých částic pomocí vodičů, polovodičů nebo dokonce i podtlaku. Tyto jevy mohou být využity v různých aplikacích, jako jsou bezdrátová, optická nebo satelitní komunikace, řízení robotů, rozhlasové a televizní vysílání, vývoj mikroelektroniky pro počítače a analogové obvody a vývoj nástrojů, které pomáhají při diagnostice a léčbě nemocí .

Magisterský program v elektrotechnice zdůrazňuje zvládnutí oblasti znalostí a jistou znalost spojeneckých oblastí. Je přizpůsobena potřebám jednotlivce s určitými obecnými omezeními stanovenými fakultou. Program MSEE se skládá z nejméně 30 kreditů nad úroveň BS. Diplomová práce je nepovinná. Studenti, kteří nemají BS v elektrotechnickém inženýrství, jsou povinni absolvovat specifikované dodatečné kurzy na úrovni vysokoškoláků nebo absolventů, aby vykompenzovaly nedostatky v jejich přípravě.... [-]


Magistr v aplikovaném inženýrství - Elektrické (MS) - Online

Kennesaw State University
Online forma Denní studium Kombinované January 2019 Spojené státy americké Kennesaw

Master of Science v aplikovaném inženýrství - Elektrotechnický titul je nabízen k uspokojení potřeb jednotlivců, kteří chtějí pokračovat v pokročilých studiích v moderních elektrických, elektronických nebo počítačových technologiích, aby plnili své osobní nebo kariérní cíle. Program kombinuje aplikace a teorii pro přípravu absolventů pro širokou škálu kariérních příležitostí. Stupeň je nabízen plně on-line, aby poskytl studentům flexibilitu při řízení jejich života, kariéry a vzdělávacích cílů. [+]

MS v aplikovaném inženýrství - elektrotechnika

Magisterský studijní program v oboru Aplikovaný inženýrství je nabízen tak, aby vyhovoval potřebám jednotlivců, kteří chtějí pokračovat v pokročilých studiích v oblasti moderního elektrického, elektronického nebo počítačového inženýrství a technologií, aby mohli plnit své osobní nebo profesní cíle. Absolventi Master of Science v aplikovaném inženýrství-elektrotechnice budou úspěšně schopni:

Ukažte schopnost aplikovat matematiku na pokročilé inženýrské problémy.Navrhněte a provádějte experimenty a analyzujte a interpretujte výsledky.Ukažte schopnost identifikovat, formulovat a řešit technické problémy.Ukažte schopnost komunikovat v ústních, písemných a multimediálních formátech.Navrhněte experimenty pomocí principů zvukového inženýrství.Rozpoznat potřebu celoživotního učení.Ukázat schopnost používat principy zvukového inženýrství k řešení socioekonomických otázek.... [-]

Magistr v elektrotechnice

The George Washington University - School of Engineering & Applied Science
Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 3 let January 2019 Spojené státy americké Washington + 1 více

Tento program je navržen tak, aby pomohl studentům pochopit a aplikovat principy elektrotechniky v různých oblastech, jako jsou komunikace, elektřina, energie a nanotechnologie. [+]

Přehled programu

Tento program je navržen tak, aby pomohl studentům pochopit a aplikovat principy elektrotechniky v různých oblastech, jako jsou komunikace, elektřina, energie a nanotechnologie.

Aplikovaný elektromagnetismusTelekomunikace a sítěNapájení a napájeníMaster of Science v elektrotechnice

Pro akreditované hodiny: 30Další požadavky:

Oblasti zaměření

Aplikovaný elektromagnetismus

Povinný požadavek

Aplikovaný elektromagnetism ECE 6020Seminář ECE 6065Mikrovlnné inženýrství

Jeden z následujících způsobů:

ECE 6720 Remote SensingECE 6725 Elektromagnetické záření a rozptylECE 6730 Wave v náhodných médiíchNumerický elektromagnetismusECE 6750 Úvod do radarových systémůECE 6760 Propagace modelování v bezdrátové komunikaciECE 6765 Fotonika a optická vláknaECE 6770 Aplikovaný magnetismus... [-]

Elektrotechnika (MS)

New Jersey Institute of Technology
Campus forma September 2019 Spojené státy americké Newark

Program MS v oboru počítačového inženýrství poskytuje studentům pokročilé poznatky jak v hardwarových a softwarových aspektech počítačů, tak v oblasti kompatibility hardwaru a softwaru. Tradiční osnovy výuky informatiky se soustřeďují především na softwarovou stránku výpočetní techniky a představují pouze hardwarovou architekturu jako prostředek ke zkoumání softwaru. Tradiční učební plány elektrotechniky se soustředí téměř výlučně na hardwaru. S rychlým vývojem počítačového hardwaru a softwaru, zejména v uplynulém desetiletí. je potřeba, aby inženýři byli obeznámeni s hardwarem a softwarem, ale co je důležitější, jak se vzájemně ovlivňují. [+]

Přehled

Program MS v oboru počítačového inženýrství poskytuje studentům pokročilé poznatky jak v hardwarových a softwarových aspektech počítačů, tak v oblasti kompatibility hardwaru a softwaru. Tradiční osnovy výuky informatiky se soustřeďují především na softwarovou stránku výpočetní techniky a představují pouze hardwarovou architekturu jako prostředek ke zkoumání softwaru. Tradiční učební plány elektrotechniky se soustředí téměř výlučně na hardwaru. S rychlým vývojem počítačového hardwaru a softwaru, zejména v uplynulém desetiletí. je potřeba, aby inženýři byli obeznámeni s hardwarem a softwarem, ale co je důležitější, jak se vzájemně ovlivňují.... [-]


M.Sc. elektrotechnika

Warsaw University of Technology
Campus forma Denní studium 18 měsíců October 2018 Polsko Warsaw

Absolventi tohoto programu bude mít komplexní kvalifikaci a základní znalosti v oblasti: energetické soustavy (plánování, optimalizace a kontrola), kvality elektrické energie, elektromagnetická kompatibilita, elektromechanických pohonů, elektrické trakce, měřících systémů (hardware a software), inteligentní elektroinstalace a IT (umělá inteligence v energetice, výpočetní metody a algoritmy, mikroprocesor inženýrství). [+]

Fakulta elektrotechnická

Fakulta elektrotechnická nabízí následující programy vedena v angličtině:

Master of Science ve strojírenství

1,5-leté (3 semestr) postgraduální program v oblasti:

elektrotechnika

Program vyžaduje ročníkovou práci a příprava práce.

M.Sc. Masters studie - elektrotechnika

Absolventi tohoto programu bude mít komplexní kvalifikaci a základní znalosti v oblasti: energetické soustavy (plánování, optimalizace a kontrola), kvality elektrické energie, elektromagnetická kompatibilita, elektromechanických pohonů, elektrické trakce, měřících systémů (hardware a software), inteligentní elektroinstalace a IT (umělá inteligence v energetice, výpočetní metody a algoritmy, mikroprocesor inženýrství).... [-]


Magistr v elektrotechnice

University of Texas Arlington
Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 3 semestry January 2019 Spojené státy americké Arlington + 1 více

Nabídka kurzů poskytuje studentovi možnost rozšířit a zintenzívnit své znalosti v řadě oblastí elektrotechniky. Student může s pomocí fakultního poradce naplánovat program v některém z mnoha oborů specializace v elektrotechnice nebo z nabídek příbuzných oddělení vědy a inženýrství. [+]

Nabídka kurzů poskytuje studentovi možnost rozšířit a zintenzívnit své znalosti v řadě oblastí elektrotechniky. Student může s pomocí fakultního poradce naplánovat program v některém z mnoha oborů specializace v elektrotechnice nebo z nabídek příbuzných oddělení vědy a inženýrství.

Absolvent studia a výzkum se nabízí v oblastech:

Digitální a mikroprocesorové / řídicí systémySolidní zařízení, obvody a systémySystémy a ovládací prvkyElektromagnetické pole a aplikaceDigitální zpracování signálu a obrazuTelekomunikační a informační systémyPower SystemsOptické přístroje a systémyNanotechnologie a MEMS - materiály a přístrojeSystémy obnovitelné energie a technologie vozidel... [-]

MSc v elektrotechnice

Aarhus University
Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Dánsko Aarhus

Jako student na programu MSc v elektrotechnice máte možnost specializovat se na řadu oblastí v elektrotechnice, včetně analogové a digitální elektroniky pro regulaci i přenos a sběr dat. [+]

MSc v elektrotechniceKombinace znalostí s odbornými znalostmiSpecializujte se podle svého výběru

Jako student na programu MSc v elektrotechnice máte možnost specializovat se na řadu oblastí v elektrotechnice, včetně analogové a digitální elektroniky pro regulaci i přenos a sběr dat.

Během prvního ročníku absolvují studenti kurzy, které poskytují akademickou základnu pro zvolenou oblast specializace. Studenti si mohou vybrat z široké škály specializovaných oblastí, od optiky po elektrooptiku, od polovodičové technologie až po čistou elektroniku.

Vytvořte si vlastní studijní plán

Existuje značná svoboda při výběru předmětů pro studijní plán a studenti si mohou vybrat z množství volitelných modulů, včetně experimentální technologie, sběru dat, mikroprocesorů, fyziky materiálů a mnoho dalších. Po konzultaci s odbornými lektory mohou studenti přesně navrhnout studijní plán, který vyhovuje jejich zájmům a zázemím.... [-]


Magistr v elektrotechnice

University of Applied Sciences Upper Austria
Campus forma Denní studium 4 semestry October 2018 Rakousko Wels Steyr Hagenberg Linz Belgie Ghent + 5 více

Nové technologie, jako jsou elektrická vozidla nebo obnovitelné a ekologické zdroje, vyžadují základní výzkum v oblasti elektrického (energetického) inženýrství. DC sítě (používané v bateriích, vodíkových systémech nebo distribuovat a přepravovat elektrickou energii způsobem šetrným k životnímu prostředí pomocí kabelových sítí), elektrické automobily a výkonová elektronika jsou nejnovější technologie zaměřené na ekologickou a ekologickou dodávku energie. Představení inteligence (technologie SMART) do našeho napájecího zdroje snižuje náklady a zvyšuje spolehlivost a dostupnost pro konečného spotřebitele. Stručně řečeno, tento program bude vzdělávat průkopníky potřebné pro zajištění dodávky elektrické energie do budoucna. Budou průkopníkem budoucnosti! [+]

Nové technologie, jako jsou elektrická vozidla nebo obnovitelné a ekologické zdroje, vyžadují základní výzkum v oblasti elektrického (energetického) inženýrství. DC sítě (používané v bateriích, vodíkových systémech nebo distribuovat a přepravovat elektrickou energii způsobem šetrným k životnímu prostředí pomocí kabelových sítí), elektrické automobily a výkonová elektronika jsou nejnovější technologie zaměřené na ekologickou a ekologickou dodávku energie. Představení inteligence (technologie SMART) do našeho napájecího zdroje snižuje náklady a zvyšuje spolehlivost a dostupnost pro konečného spotřebitele. Stručně řečeno, tento program bude vzdělávat průkopníky potřebné pro zajištění dodávky elektrické energie do budoucna. Budou průkopníkem budoucnosti!... [-]