Elektroinženýrství programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Elektroinženýrství programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Elektroinženýrství

U některých profesí, mohou základní program vysokoškoláka stačit pro jednotlivce získat hodnotný, uspokojující kariéru. Stále větší počet polí nezbytné, aby pracovníci mít další vzdělání, aby mohly budovat dovednosti a zkušenosti potřebné k úspěchu. To platí zejména v Master of Science programu. Ti, kteří se zajímají o elektrotechniku ​​najdete konkurenční trh mnohem snazší navigaci po dokončení Master of Science programu.

Co je MSc v oboru elektrotechniky? Tyto programy poskytují studentům, kteří již mají solidní základy v oboru s více in-hloubkové znalosti a dovednosti vztahující se k profesi. Studenti studují oblastech, jako jsou systémy a kontroly, zpracování signálu a komunikace, elektromagnetismu a fotoniky, bioelektrické studie, obvodů, materiálů a zařízení.Nezávislý výzkum a diplomová práce je často nutné a programy mohou být dokončena do dvou až pěti let.

Tyto elektrické inženýrství programy umožňují studentům rozvíjet jejich základní znalosti v souvisejících oblastech a usilovat specializující se v oblasti, která má velký zájem o ně. Studenti se naučí kriticky myslet, a studenti se učí, jak lépe přiblížit řešení problémů a výzkum.

Náklady na elektrotechniky Master of Science v oboru se liší v závislosti na instituci, která nabízí program. Navíc programy založené na univerzitách po celém světě může mít výrazně odlišné školné sazby a správní poplatky.

Kariéra v elektrotechnice jsou hojné, a vyhlídky zvýší, když kandidáti obdrží Master of Science v oboru.Absolventi mohou stavět cenné kariéru v široké řadě průmyslových odvětví, včetně letectví, automobilový, chemický, stavebnictví a elektrotechnickém průmyslu. Mezi další možnosti patří námořní průmysl, ropný a plynárenský průmysl, a farmaceutický průmysl.

 

Studenti, kteří chtějí získat vyšší titul v elektrotechnice, ale nejsou schopni tak učinit z důvodu časové tísně nebo vzdálenosti od univerzity ještě možnosti k dispozici. On-line kurzy a programy jsou k dispozici z mnoha renomovaných institucí. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

Čtěte více

Magistr V Elektrotechnice (me)

Inter American University of Puerto Rico
Campus forma Denní studium 2 let January 2019 Portoriko Bayamón

Magisterský program v elektrotechnice (ME) je navržen tak, aby připravit studenty se znalostí, dovedností a postojů nezbytných pro vykonávání jako efektivní a vysoce kvalifikovaných odborníků v specializací Power a kontrolních systémů. Oba obory jsou zaměřeny na modelování, design a praktické znalosti systémů. [+]

Magisterský program v elektrotechnice (ME) je navržen tak, aby připravit studenty se znalostí, dovedností a postojů nezbytných pro vykonávání jako efektivní a vysoce kvalifikovaných odborníků v specializací Power a kontrolních systémů. Oba obory jsou zaměřeny na modelování, design a praktické znalosti systémů.

Specializace v řízení se stará o vývoj a zavádění pokročilých technologií a designu technik řídicích aplikací v oblasti výroby, farmaceutických a petrochemických procesů a v aplikacích robotiky, automatizovaných systémů a inteligentního řízení.

Specializace na Power Systems, bude poskytovat budoucí absolventy s dovednostmi analyzovat a navrhnout řešení problémů ve výrobě, distribuci a řízení elektrické energie. Tato specializace integruje využívání obnovitelných zdrojů energie, distribuované výroby a výzvy integrace přerušovaných zdrojů v elektrických systémech.... [-]


MSc V Elektrotechnice

Tufts University - School of Engineering
Campus forma Denní studium Kombinované August 2019 Spojené státy americké Medford

Katedra elektrotechniky a výpočetní techniky je rozšiřující se interdisciplinární oddělení se zaměřením na výzkum a vzdělávání v celé řadě dílčích oborů, od zpracování obrazu a signálu až po inženýrství nanoskopů. [+]

Katedra elektrotechniky a výpočetní techniky je rozšiřující se interdisciplinární oddělení se zaměřením na výzkum a vzdělávání v celé řadě dílčích oborů, od zpracování obrazu a signálu až po inženýrství nanoskopů.

Aplikace

Očekává se, že uchazeči o absolventský program budou mít titul na úrovni bakalářských nebo magisterských v oboru elektrotechniky nebo počítačového inženýrství, nebo příbuzných oborů, jako jsou informatika, fyzika nebo matematika. Všichni žadatelé o program Master of Science jsou povinni vybrat vybranou diplomovou práci nebo jinou diplomovou práci o online aplikaci. Žadatelé, kteří vybírají předmět, který nescházejí s diplomem, jsou povinni označit, zda by se chtěli ucházet o studijní práci, která nebyla v rámci diplomové práce nebo o projektovou práci, která by měla být v jejich osobním prohlášení. Pro více informací o rozdílu mezi možnostmi programu, kontaktujte přímo oddělení.... [-]


MSc V Elektrotechnice

Eindhoven University of Technology
Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Nizozemsko Eindhoven

Neumíte si představit každodenní život bez elektrotechniky už ne. To řeší několik problémů v zásobování energií, komunikace, zdravotnictví a životního prostředí. Není divu, že výzkum této fakulty usiluje o těchto předmětech. Budete provádět inovativní výzkum a design, analyzovat a realizovat inteligentní a inovativní elektrické komponenty a systémy. [+]

Neumíte si představit každodenní život bez elektrotechniky už ne. To řeší několik problémů v zásobování energií, komunikace, zdravotnictví a životního prostředí. Není divu, že výzkum této fakulty usiluje o těchto předmětech. Budete provádět inovativní výzkum a design, analyzovat a realizovat inteligentní a inovativní elektrické komponenty a systémy.

Kromě toho bude spolupracovat s odděleními výzkumu a vývoje v průmyslu. Electro Technologie se nikdy nezastaví a jako absolvent můžete zadat průkopnický a manažerskou práci.

Zaměřte se do výzkumu:

Péče a Cure Connected World Inteligentní a udržitelné společnosti ... [-]

MSc Elektroenergetika

An-Najah National University
Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Stát Palestina Nablus

Magisterský program elektroenergetiky se obecně zaměřuje na rozvíjení znalostí a zkušeností studentů v oblasti elektroenergetiky, které vedou k rozvoji odvětví elektrické energie v Palestině, a to díky udržení rozvojového rozvoje v této důležité oblasti. [+]

Fakulta

Fakulta postgraduálních studií

Popis programu

Magisterský program elektroenergetiky se obecně zaměřuje na rozvíjení znalostí a zkušeností studentů v oblasti elektroenergetiky, které vedou k rozvoji sektoru elektroenergetiky v Palestině tím, že udržují krok s vývojem v této důležité oblasti.

Dílčí cíle programu:

Vytvořte rozlišovací schopnosti v oblasti elektroenergetiky schopné vývoje, nabízející konzultace a školení pro inženýry a techniky.Poskytněte studentům příležitost držet krok s vývojem technologie elektroenergetiky a využívat je k rozvoji energetického sektoru v Palestině.Zajistěte požadavek mnoha palestinských inženýrů a podpořte národní ekonomiku tím, že poskytnete příležitost k zápisu do postgraduálního studia a získáte magisterský titul v oblasti elektroenergetiky na místě namísto cestování do zahraničí.Rozvoj a zdokonalování akademické a vzdělávací úrovně na An-Najah National University v oblasti elektrotechnikyPodporujte vědecký výzkum mezi studenty.Podpořit celoživotní učení a pokračovat ve vzdělávání.Podporovat rozvoj a kariérní postup studentů a inženýrů pracujících v institucích, firmách a univerzitách.... [-]

MSc Z Oboru Elektronika A Elektrotechnika

Swansea University
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let September 2018 Spojené království Swansea + 1 více

Jako student na magisterském kurzu Elektronické a elektrotechnické inženýrství budete rozvíjet odborné dovednosti přizpůsobené výzkumným zájmům vysoké školy a odrážející potřeby elektronického průmyslu. [+]

Jako student na magisterském kurzu Elektronické a elektrotechnické inženýrství budete rozvíjet odborné dovednosti přizpůsobené výzkumným zájmům vysoké školy a odrážející potřeby elektronického průmyslu.

Akreditace

MSc Elektronika a Elektrotechnika na Swansea University je akreditován Institutem inženýrství a technologií (IET) za účelem plného splnění akademických požadavků na registraci jako zapracovaný inženýr a částečně splnění akademických požadavků pro registraci jako autorizovaný inženýr.

Akreditace je známkou ujištění o tom, že titul splňuje normy stanovené Inženýrskou radou ve Velké Británii pro odborné inženýrské kompetence (UK-SPEC). Akreditovaný titul vám poskytne některé nebo všechny základní znalosti, porozumění a dovednosti jako Chartered Engineer. Někteří zaměstnavatelé zaměstnávají přednostně akreditované tituly a akreditovaný titul je pravděpodobně uznán jinými zeměmi, které jsou signatáři mezinárodních dohod.... [-]


Elektrotechnika

International Accelerator
Campus forma Denní studium Kombinované September 2018 Spojené státy americké Boston

Elektrotechnika je profesionální inženýrská disciplína, která se zabývá studiem, designu a použití elektrických a elektromagnetických komponentů, systémů a aplikací. Zvýšená poptávka v bytových, automobilový průmysl, obrana a spotřebním průmyslu bude i nadále paliva růst pole, stejně jako poptávka po elektrických inženýrů v budoucnosti. [+]

elektrotechnika

Představte si, že součástí budování satelit, který uvidíte skutečně jít do vesmíru. Prváku Student Karina Quintana zúčastnilo profesora Wilmer Arellano strojírenských Orientace třídu na podzim 2012. Experiment byl mimoškolní činnost pro třídu EGN-1002 a Karina výzvu přijal.

Myšlenka by umožnilo družice pasivně sladit a umožní fotografování. To může být vidět z videa, které nejen že by se magnet na palubě vyrovnat osu satelitu - v závislosti na magnetický sever - ale to by také otáčet satelit nad osou. Tento satelit půjde do vesmíru v tomto roce.

Zájem o něco zde na zemi? Existuje spousta profesní dráhy v terénu.... [-]


Magistr V Oboru Elektrotechniky A Výpočetní Techniky

University of Arizona
Online forma Campus forma Kombinované 18 - 24 měsíců September 2018 Spojené státy americké Tucson + 1 více

Master of Science (MS) v elektrotechnice a počítačovém inženýrství je navržen s přístupem vedoucích pracovníků průmyslu a vedl o odborné fakulty, které vám pomohou získat tento kritický skill set a vést cestu k slibné budoucnosti. Tento program je k dispozici jak v kampusu, tak i online. [+]

Tento program je k dispozici jak v kampusu, tak i online.

Vzhledem k tomu, že technologie se vyvíjí neuvěřitelně rychle, kvalifikovaní inženýři, kteří mohou nalézt inovativní řešení vznikajících problémů - a to jak při vývoji nových nápadů, tak při vylepšování starých, se budou na globálním trhu trvale uchovávat. Master of Science (MS) v elektrotechnice a počítačovém inženýrství je navržen s přístupem vedoucích pracovníků průmyslu a vedl o odborné fakulty, které vám pomohou získat tento kritický skill set a vést cestu k slibné budoucnosti.

Program je ideální pro pracovní inženýry, kteří chtějí vstoupit do více designově orientované role a hrají klíčovou roli ve fázi tvorby a plánování nových technologií. Prostřednictvím flexibilního přizpůsobitelného učebního plánu budete mít možnost soustředit své kurzy na oblasti inženýrství, které vás nejvíce zajímají, od komunikace a zpracování signálů až po pokročilé počítačové systémy a sítě. Můžete se rozhodnout pro specializaci v jedné z následujících oblastí a dokončit soustředěný akademický plán, který vyhovuje vašim cílům:... [-]


Master of Electrical Engineering (Leuven)

KU Leuven: Faculty of Engineering Science
Campus forma Denní studium Kombinované 2 let September 2018 Belgie Leuven + 1 více

[+]

Fakulta má rovněž vynikající profesionální spojení s lídry.

Cíle V závislosti na zvolené možnosti, student má hluboké znalosti jednoho z následujících oblastí: Elektronika a integrovaných obvodů, s důrazem na vytváření elektronických komponentů a systémů. Vestavěné systémy a multimédia, s důrazem na vytváření aplikací elektronických systémů. Lze tvořivě aplikovat, rozšířit, prohloubit a integrovat poznatky z různých oblastí elektrotechniky. Mohou nezávisle získat znalosti a technologický stav potřebné v procesu řešení problémů. Je schopen najít, zpracovávat a vyhodnocovat literatury a technické příručky samostatně. Je schopen syntetizovat, vytvořit výzkumný plán a rozvíjet inovativní řešení pro realistický problému (složitějšího charakteru), zatímco s ohledem na systémových hranic. Dokáže kriticky hodnotit výsledky výzkumu. Zapojuje další disciplíny ve studiu, kde to je potřeba. [-]

Masters Of Science V Elektrotechnice

California Polytechnic State University, San Luis Obispo
Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Spojené státy americké San Luis Obispo

Posláním elektrotechnická Katedra je naučit studenty k dosažení vynikajících výsledků v oboru elektrotechniky a naučit je aplikovat své vzdělání řešit praktické problémy v sociálně odpovědným způsobem. Studenti jsou připraveni na kariéru služby, vedení a rozlišování v široké škále strojírenství a dalších příbuzných oborů s využitím participativního, učit se za pochodu, a "hands-na" laboratoř, projektové a konstrukční středem přístupu. Studenti jsou vedeni k účasti na celoživotním učení je zásadní v přítomnosti neustále se zvyšující tempo technologických změn. [+]

Cal Poly Graduate Education

O programu

Posláním elektrotechnická Katedra je naučit studenty k dosažení vynikajících výsledků v oboru elektrotechniky a naučit je aplikovat své vzdělání řešit praktické problémy v sociálně odpovědným způsobem. Studenti jsou připraveni na kariéru služby, vedení a rozlišování v široké škále strojírenství a dalších příbuzných oborů s využitím participativního, učit se za pochodu, a "hands-na" laboratoř, projektové a konstrukční středem přístupu. Studenti jsou vedeni k účasti na celoživotním učení je zásadní v přítomnosti neustále se zvyšující tempo technologických změn.

Rozmanitosti na studenty, fakulty a zaměstnance se objal a zvyšuje kvalitu a kreativitu zkušeností areálu a životní prostředí.... [-]


Magistr V Elektrotechnice

University of Applied Sciences Upper Austria
Campus forma Denní studium 4 semestry October 2018 Rakousko Wels Steyr Hagenberg Linz Belgie Ghent + 5 více

Nové technologie, jako jsou elektrická vozidla nebo obnovitelné a ekologické zdroje, vyžadují základní výzkum v oblasti elektrického (energetického) inženýrství. DC sítě (používané v bateriích, vodíkových systémech nebo distribuovat a přepravovat elektrickou energii způsobem šetrným k životnímu prostředí pomocí kabelových sítí), elektrické automobily a výkonová elektronika jsou nejnovější technologie zaměřené na ekologickou a ekologickou dodávku energie. Představení inteligence (technologie SMART) do našeho napájecího zdroje snižuje náklady a zvyšuje spolehlivost a dostupnost pro konečného spotřebitele. Stručně řečeno, tento program bude vzdělávat průkopníky potřebné pro zajištění dodávky elektrické energie do budoucna. Budou průkopníkem budoucnosti! [+]

Nové technologie, jako jsou elektrická vozidla nebo obnovitelné a ekologické zdroje, vyžadují základní výzkum v oblasti elektrického (energetického) inženýrství. DC sítě (používané v bateriích, vodíkových systémech nebo distribuovat a přepravovat elektrickou energii způsobem šetrným k životnímu prostředí pomocí kabelových sítí), elektrické automobily a výkonová elektronika jsou nejnovější technologie zaměřené na ekologickou a ekologickou dodávku energie. Představení inteligence (technologie SMART) do našeho napájecího zdroje snižuje náklady a zvyšuje spolehlivost a dostupnost pro konečného spotřebitele. Stručně řečeno, tento program bude vzdělávat průkopníky potřebné pro zajištění dodávky elektrické energie do budoucna. Budou průkopníkem budoucnosti!... [-]


M.Sc. Elektrotechnika

Warsaw University of Technology
Campus forma Denní studium 18 měsíců October 2018 Polsko Warsaw

Absolventi tohoto programu bude mít komplexní kvalifikaci a základní znalosti v oblasti: energetické soustavy (plánování, optimalizace a kontrola), kvality elektrické energie, elektromagnetická kompatibilita, elektromechanických pohonů, elektrické trakce, měřících systémů (hardware a software), inteligentní elektroinstalace a IT (umělá inteligence v energetice, výpočetní metody a algoritmy, mikroprocesor inženýrství). [+]

Fakulta elektrotechnická

Fakulta elektrotechnická nabízí následující programy vedena v angličtině:

Master of Science ve strojírenství

1,5-leté (3 semestr) postgraduální program v oblasti:

elektrotechnika

Program vyžaduje ročníkovou práci a příprava práce.

M.Sc. Masters studie - elektrotechnika

Absolventi tohoto programu bude mít komplexní kvalifikaci a základní znalosti v oblasti: energetické soustavy (plánování, optimalizace a kontrola), kvality elektrické energie, elektromagnetická kompatibilita, elektromechanických pohonů, elektrické trakce, měřících systémů (hardware a software), inteligentní elektroinstalace a IT (umělá inteligence v energetice, výpočetní metody a algoritmy, mikroprocesor inženýrství).... [-]


Magistr V Elektrotechnice

Vrije Universiteit Brussel
Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Belgie Brussels

Tento kurz má za Obecným cílem vytvořit příslušné techniky, kteří mohou přispět k naší společnosti, na všech úrovních a v různých oblastech použití. [+]

MSc v elektrotechnice

Program kombinuje přísné vědecké a technické vzdělání s vývojem praktických dovedností. To podporuje nezávislost, kreativitu a nápaditost, a to formuje příslušné techniky, kteří mohou přispět ke společnosti o mnoho - pokud ne všechny - úrovně. Tento program je součástí Bruface, což znamená, že je organizován Vrije Universiteit Brussel společně s Université Libre de Bruxelles. To umožňuje studentům využívat přilehlé infrastruktury obou institucí, stejně jako dává jim možnost studovat v multikulturním kontextu.

Kurz je zaměřen na formování inženýry přizpůsobené skutečným potřebám naší společnosti. Mají také široký přehled o vlivu elektroniky a informatiky na průmysl, na ekonomiku a na celosvětovém obchodu a obchodu.... [-]


Magistr V Automatizaci A Elektrotechnice

Aalto University
Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Magisterský program v automatizaci a elektrotechniky je široký multidisciplinární program, který poskytuje absolventům možnost pracovat v širokém spektru oborů - od tradičních elektrotechnických a energetických oborů až po biomedicínské inženýrství, řídicí inženýrství a robotiku. Využitím rozsáhlého výzkumu v matematických a přírodních vědách je učební plán flexibilní a umožňuje každému studentovi studovat jedinečnou kombinaci kurzů, které vyhovují jeho vlastním zájmům. [+]

Magisterský program v automatizaci a elektrotechniky je široký multidisciplinární program, který poskytuje absolventům možnost pracovat v širokém spektru oborů - od tradičních elektrotechnických a energetických oborů až po biomedicínské inženýrství, řídicí inženýrství a robotiku. Využitím rozsáhlého výzkumu v matematických a přírodních vědách je učební plán flexibilní a umožňuje každému studentovi studovat jedinečnou kombinaci kurzů, které vyhovují jeho vlastním zájmům.

Klíčovými tématy programu jsou obnovitelné energie a udržitelnost , např. Energetická účinnost a inteligentní dopravní systémy; distribuované a síťové systémy , např. inteligentní síť, inteligentní životní prostředí, bezpečnost a zabezpečení distribuovaných / síťových systémů; snímání a vnímání prostředí, např. mikrosenzory, vnímání stroje; přechod od automatizace k autonomii; a osobní zdravotní péči .... [-]


Elektrotechnika (MS)

New Jersey Institute of Technology
Campus forma September 2018 Spojené státy americké Newark

Program MS v oboru počítačového inženýrství poskytuje studentům pokročilé poznatky jak v hardwarových a softwarových aspektech počítačů, tak v oblasti kompatibility hardwaru a softwaru. Tradiční osnovy výuky informatiky se soustřeďují především na softwarovou stránku výpočetní techniky a představují pouze hardwarovou architekturu jako prostředek ke zkoumání softwaru. Tradiční učební plány elektrotechniky se soustředí téměř výlučně na hardwaru. S rychlým vývojem počítačového hardwaru a softwaru, zejména v uplynulém desetiletí. je potřeba, aby inženýři byli obeznámeni s hardwarem a softwarem, ale co je důležitější, jak se vzájemně ovlivňují. [+]

Přehled

Program MS v oboru počítačového inženýrství poskytuje studentům pokročilé poznatky jak v hardwarových a softwarových aspektech počítačů, tak v oblasti kompatibility hardwaru a softwaru. Tradiční osnovy výuky informatiky se soustřeďují především na softwarovou stránku výpočetní techniky a představují pouze hardwarovou architekturu jako prostředek ke zkoumání softwaru. Tradiční učební plány elektrotechniky se soustředí téměř výlučně na hardwaru. S rychlým vývojem počítačového hardwaru a softwaru, zejména v uplynulém desetiletí. je potřeba, aby inženýři byli obeznámeni s hardwarem a softwarem, ale co je důležitější, jak se vzájemně ovlivňují.... [-]


M.Sc. Řízení

RWTH International Academy / RWTH Aachen University
Campus forma Denní studium 4 semestry October 2018 Nizozemsko Maastricht Německo Stolberg (Rhineland) + 2 více

Studium "Master of Science in Management and Engineering in Electrical Power Systems (MME-EPS)" spojuje odbornost RWTH Aachen University s Maastrichtskou školou managementu v oblasti elektrotechniky a managementu. [+]

Studium "Master of Science in Management and Engineering in Electrical Power Systems (MME-EPS)" spojuje odbornost RWTH Aachen University s Maastrichtskou školou managementu v oblasti elektrotechniky a managementu. Hlavním cílem kurzu je nabídnout metodologické a problematické vzdělávání, které souvisí s výzkumem i praxí. Proto se v tomto kurzu přenáší pokročilé znalosti z oblasti inženýrství, vědy a ekonomie.

Široký teoretický základ s hlubokou specializací zaměřenou na jednotlivé předměty umožňuje studentům identifikovat současné hranice znalostí a zdokonalit je pomocí nejmodernějších metodologických přístupů. To vyžaduje konfrontaci s nezodpovězenými otázkami a zapojení studentů do výzkumných projektů. Tudíž výuka nebude omezena na konvenční témata, ale povzbudí vlastní odpovědnost a nezávislé strukturování shromažďování a zpracování předmětů. Pro experimentální práci nebo vývoj počítačových metod jsou k dispozici výzkumná infrastruktura, jako jsou IT, laboratoře a testovací zařízení.... [-]