Design Spojené arabské emiráty - Design programy Spojené arabské emiráty Design

Design Spojené arabské emiráty - Design programy Spojené arabské emiráty Design

Design

MSc, nebo Master of Science, je jedním ze dvou nejpopulárnějších bakalářských označení. Mezinárodně uznávaná je MSc obvykle uděluje zhruba po čtyřech letech přísného studia v čem je obvykle pole věda-založený.

Vzdělání ve Spojených arabských emirátech má své výhody: slunce, moře, písek, nezdaněné příjmy po skončení studia a některé z nejlepších univerzit v Perském zálivu region.In Kromě toho řada vysoce hodnoceny univerzity se sídlem v jiných zemích mají hutnická akademie v Spojené arabské emiráty.

Design Spojené arabské emiráty - Vezměte si MSc Spojené arabské emiráty. Všechny programu MSc a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

MSc V Mikrosystémů Inženýrství

Masdar Institute of Science and Technology
Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Spojené arabské emiráty Abu Dhabi

Microsystems Engineering Program poskytuje studentům základní znalosti, dovednosti a odborné přípravy jsou nezbytné pro úspěšnou kariéru v průmyslu nebo akademické ... [+]

MSc v Microsystems inženýrství

Místo: Abu Dhabi

Mikroelektronických zařízení a obvody jsou základními stavebními bloky v obrovském poli komunikačních a informačních technologií, které změnily náš svět, a které jsou umožňuje současné a budoucí transformace v oblasti energetiky, vestavěné systémy, lékařské elektroniky a systémů ve velkém měřítku.

Aby bylo možné řídit výzkum, vývoj a komercializaci budoucích systémů, inženýři jsou potřeba, které chápou, že jak základní polovodičové zařízení a výrobu technologií, a použití těchto prostředků v návrhu integrovaných obvodů a systémů. Posláním Microsystems inženýrství programu na Masdar Institute je vytvořit regionální a globální centrum excelence pro mikroelektroniku, který pohání přední výzkum a vzdělávání hran a to jak do stávajících i nových směrů. Ty se pohybují od state-of-the-art integrovaného obvodu zhotovení a slévárenské technologie nových koncepcí zařízení, které poskytují nové možnosti, do obvodů a systémů přináší nové funkce a schopnosti pro kritické průmyslové a globálních potřeb včetně energetiky a lékařských technologií.... [-]