MASTERSTUDIES.CZ

Design oděvních doplňků Spojené státy americké - Design oděvních doplňků programy Spojené státy americké Design oděvních doplňků

MSc, nebo Master of Science, je akademický rozdíl propůjčený na ty, kteří skutečně dokončit předem sadu ročníkové práce v tom, co je často disciplína věda-založený. MSc často zlepšuje pracovní příležitosti, stejně jako vydělávat potenciál.

Příslušenství designové programy naučit studenty o vytvoření módní doplňky. Studenti mohou studovat témata, jako je kreslení, umění a šití, stejně jako specifických konstrukčních technik, které jim umožní vytvořit širokou škálu doplňků, jako jsou peněženky, šperky nebo boty.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Design oděvních doplňků Spojené státy americké - Vezměte si MSc Spojené státy americké. Všechny programu MSc a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

1 Výsledky v Design oděvních doplňků, Spojené státy americké Filter

Magistr v kovy a šperkařství

Rochester Institute of Technology (RIT)
Kampus Denní studium 2 let Září 2019 Spojené státy americké Rochester

Program v Metalcrafts a šperky dává studentovi širokou expozici pracovních technik kovu, rozšiřuje znalosti studentů užitého designu, posiluje vjemové a filozofické koncepce a rozvíjí individuální způsob vyjadřování.