MASTERSTUDIES.CZ

Design oděvních doplňků v Severní Amerika - Design oděvních doplňků Design oděvních doplňků programy v Severní Amerika

Master of Science poskytuje příležitost pro absolventy získat pokročilé výzkumné dovednosti a znalosti v profesionálním prostředí pro vzdělávání.Master of Science (MS) stupni vám může poskytnout základ znalostí a klíčových kompetencí budete 'll muset během své kariéry

Příslušenství design zahrnuje navrhování šperků, zdobení a kožené zboží, které mají doplnit oblečení a přispět ke komplexnímu módní image. Podobně jako u módních návrhářů, příslušenství Designéři použít jejich kreativitu a artisanry navrhnout, vyrobit a nakonec podporovat originální šatníku kusů.

Z původních civilizací až po moderní denní říší, Severní Amerika má spoustu hands-on vzdělávacích příležitostí nabídnout učence. Plněné s řadou odlišných kultur, mohou studenti vzdělávat v ucelené způsobem.

Design oděvních doplňků v Severní Amerika - Udělejte si Design oděvních doplňků v Severní Amerika. Získejte všechny program Design oděvních doplňků a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Design oděvních doplňků, Severní Amerika Filter

Magistr v kovy a šperkařství

Rochester Institute of Technology (RIT)
Kampus Denní studium 2 let Září 2019 Spojené státy americké Rochester

Program v Metalcrafts a šperky dává studentovi širokou expozici pracovních technik kovu, rozšiřuje znalosti studentů užitého designu, posiluje vjemové a filozofické koncepce a rozvíjí individuální způsob vyjadřování.