Filter
Magistr přírodních věd
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Design oděvních doplňků programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Magisterský titul je úroveň vzdělání, kterou si člověk může zvolit po ukončení vysokoškolského studia. V závislosti na oboru, v němž chcete pracovat, může být pro váš úspěch rozhodující magisterský titul. Předměty se mohou stát příliš technickými v oblastech souvisejících s přírodovědnými obory, takže práce mohou být snadnější, pokud máte specializované znalosti, které vás naučí pouze postgraduální studium.

Co je to MSc v designu příslušenství? Jak název napovídá, studenti v těchto programech se zaměří na navrhování kusů, které doplňují stylový šatník. Naučí se, jak společnosti rozvíjejí příslušenství a jak načrtávat, prezentovat své nápady a prezentovat své návrhy pomocí moderního počítačového softwaru. Studenti se také seznámí s módními trendy, současným uměním a mají nástroje, které jim umožní zůstat v módním světě aktualizovány. Studenti budou realizovat své nápady ve studijních třídách a častěji než konečný projekt. Program MSc jako je tento obvykle trvá pár let dokončit.

Jednotlivci, kteří se rozhodnou pro dokončení tohoto programu, okamžitě otevřou dveře pro ně. Módní společnosti hledají příznivě na kandidáty se specializovaným zaměřením na design příslušenství, spíše než na módu jako celek. Tento stupeň zajišťuje, že budete schopni přispívat k typu módy, o které jste skutečně vášniví.

Mnoho titulů Master of Science, které se zaměřují na specifické oblasti v módě, se nachází v Evropě; pokud žijete jinde, zvažte, že toto vzdělání může být pro vás poněkud drahé. Zatímco jsou v Evropě stále rozšířenější, v jiných zemích jsou stále ještě některé skvělé možnosti. Je důležité provést nějaký výzkum na škole, kterou uvažujete, abyste zjistili, kolik to bude stát za to.

Jednotlivci s magisterským vzděláním v oboru designu příslušenství mohou spolupracovat s módními společnostmi na vývoji a designu kabelky, opasky, boty, šperky a mnoho dalšího. Mnoho návrhů lze prodávat podél návrhů oděvů nebo dokonce samostatně, aby se vešly do stávajícího šatníku zákazníka. Některé společnosti se dokonce specializují pouze na design příslušenství.

Pokud se váš módní zájem zaměřuje na příslušenství, důkladně zvážit získání MSc v designu příslušenství, abyste se dozvěděli, jak tyto díly navrhnout. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Design oděvních doplňků

Rochester Institute of Technology (RIT)

Program v Metalcrafts a šperky dává studentovi širokou expozici pracovních technik kovu, rozšiřuje znalosti studentů užitého designu, posiluje vjemové a filozofické konce ... [+]

Master of Fine Arts v Metalcrafts a šperky

Program umožňuje studentovi širokou expozici pracovních technik kovu, rozšiřuje znalosti studentů užitého designu, posiluje vjemové a filozofické koncepce a rozvíjí individuální způsob vyjadřování. Tato sekvence vede k diplomové práce, které zavedlo studenta a dohlíží fakulty. Tento program je strukturován na základě individuálních potřeb, zájmů a příprava na pozadí, které mohou být stanoveny prostřednictvím poradenství fakulty.

MFA je profesionální titul pro nácvik umělce, řemeslníky, nebo designéry, kteří si přejí opustit trvalý dojem na jejich polích oddaností k jejich práci a vysokou úroveň disciplíny a umělecké ideály. MFA je obecně dva roky, na plný úvazek program, který zahrnuje prezentaci práce. Práce obsahuje písemné dokumentace a formální výstavu těla práce.... [-]

Spojené státy americké Rochester
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině