Filter
Magistr přírodních věd
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Dětská psychologie programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Master of Science je pokročilý titul získaný v oblasti vědy, matematiky nebo společenských věd. Magisterský studijní program je intenzivnějším studiem nad daným tématem a obvykle trvá dva roky.

Co je to MSc v dětské psychologii? Dětská psychologie je studium dětských emočních a kognitivních procesů, zejména v souvislosti s duševními chorobami a poruchami. Tento typ studijního programu je určen pro vzdělávání studentů o metodách výzkumu, teoriích učení, etice a léčbě aplikací psychologie, aby pracovali profesionálně s dětmi a dospívajícími. Kurz může zahrnovat hodnocení, intervenční a komunikační taktiky, které mohou být použity pro potírání potřeb dětí. Mnohé programy absolventů zahrnují možnosti výzkumu a stáže.

V oblasti dětské psychologie jsou žáci často silnými komunikátory, což je prospěšné rysy profesionálních a soukromých vztahů. Mnoho studentů v této oblasti je velmi empatické s instinktem pro kreativní řešení problémů.

Existuje mnoho faktorů při výpočtu celkových nákladů na získání magisterského titulu. Soukromé univerzity nebo školy s delšími programy mohou stát více. Chcete-li získat další informace o školní škole, zkuste se obrátit na přijímací kanceláře přímo.

Získat magisterský titul v dětské psychologii může pomoci studentům vykonávat vyšší platové kariéry než ti, kteří mají bakalářský titul. Zatímco mnoho lidí pracuje jako dětští psychologové ve zdravotnictví, existuje mnoho možností. Školští psychologové využívají poznatky získané z pokročilého stupně, které pomáhají školním dívkám prožívat emocionální nebo učební potíže ve škole. Vývojové psychologové mohou také pracovat s učebními institucemi, aby prozkoumali, jak lidé rostou a mění se v průběhu života.

Získání magisterského titulu může být skvělým způsobem, jak se studenti připravit na vyšší platové nebo doktorské studium. Rostoucí dostupnost on-line kurzů usnadňuje učitelům získávat titul. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

9 Výsledky v Dětská psychologie

Anglia Ruskin University

Pracujte na klinické kariéře u dětí, nebo udělejte další krok k doktorátu. Získat pokročilé akademické chápání vývojových poruch a duševního zdraví v dětství; a zkoumat p ... [+]

Přehled

Pracujte na klinické kariéře u dětí, nebo udělejte další krok k doktorátu. Získat pokročilé akademické chápání vývojových poruch a duševního zdraví v dětství; a zkoumat příčiny, hodnocení, klasifikaci a léčbu.

Náš kurz vám poskytne pevný základ pro výzkum a doplní vaše profesionální klinické školení. Získáte komplexní teoretické znalosti v oboru, stejně jako praktickou schopnost navrhovat a vyhodnocovat programy klinického výzkumu.

Odborné moduly se zaměřují na diagnostiku a léčbu různých stavů, vývojovou psychopatologii (včetně příčin a dopadů) a širší problematiku psychologického výzkumu.

Budete také cvičit v kvantitativních a kvalitativních výzkumných metodách, včetně pozorování kojenců, vyšetření a diagnostického rozhovoru, neuroimagingu (elektroencefalografie a magnetoencefalografie) i neuropsychologického hodnocení. To vede k vašemu projektu disertační práce, který bude zahrnovat významný nezávislý výzkum s vedením a podporou našich odborných pracovníků.... [-]

Spojené království Cambridge
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 16 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Kingston University London

Tento kurz se podívá na výzkum v oblasti dětské psychologie, se zaměřením na pokročilé studium psychického vývoje dětí a důsledky psychologickou teorii a výzkumu pro poli ... [+]

Vyberte si Kingston dětské psychologie MSc

Tento kurz se podívá na výzkum v oblasti dětské psychologie, se zaměřením na pokročilé studium psychického vývoje dětí a důsledky psychologickou teorii a výzkumu pro politiku a praxi. To je ideální, pokud byste chtěli spustit nebo podporovat kariéru práci s dětmi v oblastech, jako je vzdělávání a sociální péče; ale také poskytuje vynikající základ pro výzkumné kariéry v dětské / vývojové psychologie.

Dozvědět více o tomto kurzu:

Zaměřené na profesionály péče o dítě, včetně učitelů, dětských sester a sociálních pracovníků, bude tento kurz rozvíjet své znalosti dětské psychologie a zvýšení jejich profesionální práci. Oblasti kvalifikace zahrnují: psychosociální otázky týkající se žije s obličejové znetvoření a znehodnocení v dětství a dospívání; dětské odborné znalosti v oblasti popisu a připomíná tváře; čtení rozvoj nevidomých dětí; fonologický povědomí a písmeno znalosti v oblasti rozvoje čtení; šikana; vývoj biologických ohrožených dětí (velmi předčasně); Regulační problémy dětská (pláč, krmení, spaní) a ADHD; autismus, zpracování tvář a "teorie mysli"; úzkostné poruchy; učení a role cognitions ve strachu a úzkosti; Vývoj jazyka v typickém vývoji a vývojovými poruchami; pre-verbální dítě kognitivní, sociální a emocionální rozvoj; a rozvoj numerických schopností. Co budete studovat? ... [-]
Spojené království Kingston upon Thames
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Nottingham Trent University School of Social Sciences

MSc v oboru aplikované psychologie dítěte se zaměřuje na pokročilé studium psychického vývoje ve vztahu k dětem a mladistvým. Zaměřuje se na důsledky psychologické teorie ... [+]

The MSc v oboru Aplikovaná dětské psychologie se dívá na pokročilé studium psychického vývoje, pokud jde o děti a dorost. Zaměřuje se na důsledky psychologické teorie a výzkumu pro politiku a praxi v celé řadě aplikovaných nastavení, například, vzdělávání, klinické a sociálních kontextech.

O psychologie kurzu MSc Aplikovaná dítě

MSc Aplikovaná psychologie pro děti spojuje kritické zhodnocení hloubkovou současné teorie týkající se psychického vývoje dětí a mladistvých, další odbornou přípravu v příslušných výzkumných metod.

Důsledky psychologické teorie pro politiku a praxi v různých oblastech, včetně vzdělávání, klinické a sociálních kontextech jsou rovněž považovány. Toto ideální kurz pro ty, kteří chtějí kariéru, která zahrnuje práci s dětmi nebo pro zájemce o zajištění doktorského školení místo v pedagogické psychologii. ... [-]

Spojené království Nottingham
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Stirling

Tento MSc vyučuje náš odborný tým psychologů specializující se na rozvoj v raném dětství. Jejím cílem je vycvičit vás, jak provádět výzkum vývoje dítěte. Tento kurz je vh ... [+]

Přehled

Tento MSc vyučuje náš odborný tým psychologů specializující se na rozvoj v raném dětství. Jejím cílem je vycvičit vás, jak provádět výzkum vývoje dítěte. Tento kurz je vhodný pro absolventy psychologie nebo příbuzných oborů, stejně jako pro profesionály pracující s dětmi v rámci jejich dalšího profesního rozvoje.

Pokrýváme celou řadu témat, od sociálního a kognitivního vývoje až po autismus a další atypické vývojové otázky, k psychologické psychologii kojeneckého výcviku.

Výuka je založená na praxi s přínosem sociálních psychologů, psychologů, neuropsychologů a primatologů. Stejně jako měsíční umístění budete také těžit z praktického učení prostřednictvím naší interní skupiny, která je nedílnou součástí výuky a výzkumu MSc.... [-]

Spojené království Stirling
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Leiden University

Cílem tohoto programu je podporovat vědecký rozvoj mladých akademických pracovníků na cestě k tomu, aby se stali nezávislými výzkumníky v oblasti vzdělávání a studia dětí ... [+]

Cílem magisterského studijního programu Výzkumná psychopatologie ve vzdělávání a dětských studiích je podpora vědeckého rozvoje mladých akademiků na cestě k tomu, aby se stali nezávislými vědci v oblasti vzdělávání a studia dětí a souvisejících oborů.

Absolventi jsou schopni navrhnout, provést a vyhodnotit aplikovaný vědecký výzkum a tím vytvořit vazbu mezi (klinickou) praxí a vědou.

Program Rozvojová psychopatologie ve vzdělávání a dětských studiích je koncipován tak, aby mohl výslovně sloužit jako přípravné školení pro postgraduální pozici. Program také nabízí příležitost specializovat se v oblasti sociální práce a péče o mládež, která odpovídá potřebám společnosti pro akademické pracovníky, kteří jsou vyškoleni v klinickém hodnocení a léčbě dětí a rodin s psychickými problémy na základě důkazů.... [-]

Nizozemsko Leiden Haag
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Dětská protivenství se týká faktorů, které jsou pro dítě vnější, jako je vyrůstání v kontextu rodičovské psychopatologie, ekonomické deprivace a komunitního konfliktu. Bu ... [+]

Přehled

Program poskytuje pokročilé studium témat ve vývojové psychologii, se zvláštním zaměřením na vývoj v kontextu protivenství.

Dětská protivenství se týká faktorů, které jsou pro dítě vnější, jako je vyrůstání v kontextu rodičovské psychopatologie, ekonomické deprivace a komunitního konfliktu. Budou zkoumány psychologické, výchovné a behaviorální výsledky nepříznivých situací, jakož i prediktory, zprostředkovatelé a moderátoři výsledků.

Řešíme například tyto otázky:

Jaké aspekty dopadu dětského a adolescentního vývoje na dětství?Jak interní (např. Osobnost dítěte) a vnější (např. Rodičovské) faktory ovlivňují mírné výsledky nepřízně?Jaké programy a intervence mohou pomoci dětem vyrůstat v nepřízni osudu a jak je lze nejlépe navrhnout a realizovat?Psychologie dětství protivenství upozorní... [-]
Spojené království Belfast
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Utrecht University

Dvouletý magisterský program Rozvoj a socializace v dětství a dospívání (DaSCA) vám nabízí teoretické a metodologické zázemí, které analyzují tento vývoj. ... [+]

O

Proč se zejména mladí muži chovají k trestné činnosti? Je to proto, že mají "špatné" přátele? Neodpojovali se správně? Je to kvůli dispozicím faktorům? Existují dědičné faktory v práci?

Od narození dítěte, jeho rodina a kultura, v níž je vychováván, mají obrovský dopad na jeho socio-emoční vývoj a psychologickou úpravu. Jak vyrůstá, jeho škola a sítě přátel a vrstevníků se stávají stále více vlivem svého vývoje. Dvouletý magisterský program Rozvoj a socializace v dětství a dospívání (DaSCA) vám nabízí teoretické a metodologické zázemí, které analyzují tento vývoj.

Normální a abnormální socio-emocionální vývoj... [-]
Nizozemsko Utrecht Middelburg
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Dundee - School of Social Sciences

Se zaměřením na vývoj dítěte a dítěte se kurzy zabývají širokou škálou otázek, které obklopují typický a atypický vývoj. Různé teoretické přístupy k rozvoji budou zkoumán ... [+]

Přehled

Se zaměřením na vývoj dítěte a dítěte se kurzy zabývají širokou škálou otázek, které obklopují typický a atypický vývoj. Různé teoretické přístupy k rozvoji budou zkoumány společně se zohledněním srovnávacích a interkulturních přístupů. Budete vyučováni akademickými pracovníky v popředí psychologického výzkumu a budete vedeni dizertační práce pod jejich dohledem.

Charakteristickým rysem našeho kurzu je možnost účastnit se probíhajícího výzkumu, který vede univerzita v partnerství s modulem Vzdelávací služby pro výzkum v praxi. To poskytuje praktické zkušenosti s prováděním psychologického výzkumu s malými dětmi. Poskytuje také šanci zažít psychologickou práci v prostředí "skutečného světa" a ve spolupráci s multidisciplinárními týmy odborníků.... [-]

Spojené království Dundee
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Florida State University - Department of Family and Child Sciences

Katedra rodinných a dětských věd (FCS) nabízí magisterský obor rodinné a dětské vědy. Titul poskytuje studentům kariéru ve vysokoškolském vzdělávání, vládních agenturách ... [+]

Katedra rodinných a dětských věd (FCS) nabízí magisterský obor rodinné a dětské vědy. Titul poskytuje studentům kariéru ve vysokoškolském vzdělávání, vládních agenturách a podnicích v soukromém sektoru.

Mnoho studentů pokračuje ve vzdělávání v doktorském programu. Jiní se věnují kariéře v postsekundárním vzdělávání, veřejné politice a dalším organizacím poskytujícím služby dětem a rodinám.

Naše fakulta se specializuje na několik oblastí a spolupracuje s těmi v jiných oborech. K dispozici jsou disertační práce a nepracovní tituly; všichni studenti jsou však přijati na nepatroční trati. Po prvním semestru studia můžete požádat o přechod na trať práce. Studenti musí být v dobrém akademickém postavení a konzultovat se svým hlavním profesorem pro konečné schválení. Student bez práce je povinen v posledním semestru absolvovat 3 hodiny zápočtu (speciální projektová zkušenost).... [-]

Spojené státy americké Tallahassee
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině