MASTERSTUDIES.CZ

Kombinované Criminal Law Studies Swindone - Criminal Law Studies Criminal Law Studies programy Swindone, Swindone

MSc, nebo Master of Science, je akademický rozdíl propůjčený na ty, kteří skutečně dokončit předem sadu ročníkové práce v tom, co je často disciplína věda-založený. MSc často zlepšuje pracovní příležitosti, stejně jako vydělávat potenciál.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Swindon je jedním z míst v Anglii uvedených v Domesday knize. Je to také ve Velké Británii je největším centrem obyvatel bez vlastního univerzitě. K dispozici jsou dva školní areály jiných vysokých škol a dvě vysoké školy, nicméně.

Kombinované Criminal Law Studies Swindone - Vezměte si Criminal Law Studies Oslu. Získejte všechny Criminal Law Studies program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Criminal Law Studies, Swindone Filter

MSc z forenzního vyšetřování trestné činnosti dědictví

Cranfield University
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 3 roky Říjen 2020 Spojené království Swindone Cranfield + 2 více

Tento MSC, vyvinutý na základě rozhovorů s orgány kulturního dědictví, nevládními organizacemi, armádou a policií, vám poskytne dovednosti v reálném světě, které zvýší vaši zaměstnatelnost.