MASTERSTUDIES

Kombinované Criminal Law Studies v Severní Amerika - Criminal Law Studies Criminal Law Studies programy v Severní Amerika

MSc, nebo Master of Science, je mezinárodně uznávaný akademický titul, který ukazuje, odbornost a znalosti daného tématu nebo pole. Většina programů MSc trvat asi čtyři roky do konce, po kterém někteří připojit k pracovní síle, zatímco jiní pokračovat ve třídě. 

United States of America je velká země v severní Americe, často známý jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě "státy ". To také shromažďuje více než 310 milionů lidí, což je na světě 's třetí největší populace. To zahrnuje hustě obydlených měst s rozlehlé předměstí, a rozlehlých neobydlených a přirozeně krásná oblastí současně.

Kombinované Criminal Law Studies v Severní Amerika - Udělejte si Criminal Law Studies v Severní Amerika. Získejte všechny Kombinované Criminal Law Studies program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Criminal Law Studies, Severní Amerika Filter

MS v kriminalistice a trestním soudnictví

University of Tampa - Sykes College of Business
MSc 01 August 2020 Denní studium Kombinované Angličtina Campus forma

Magisterský studijní program University of Tampa v oboru kriminologie a trestního soudnictví připravuje studenty na kariéru praktického lékaře i managementu v trestním soudnic ...

Čtěte více