MSc Bosna a Hercegovina - MSc programy Bosna a Hercegovina MSc

MSc Bosna a Hercegovina - MSc programy Bosna a Hercegovina MSc

Magistr

Master of Science nebo MSc, je akademický titul udělený k těm, kteří skutečně dokončit asi čtyři roky intenzivního studia na dané téma. Mnoho kurzů MSc nabízí kombinaci učebny a osnov založených na výzkumu.

Bosna a Hercegovina je evropská země se nachází na Balkánském poloostrově. Bosna a Hercegovina má velkou tradici úspěchu ve vědě, umění, literatura, technologie, atd.

MSc Bosna a Hercegovina - Vezměte si MSc Bosna a Hercegovina. Všechny programu MSc a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

MSc V Oboru Elektrotechniky A Elektroniky Inženýrství

International University Of Sarajevo IUS
Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Bosna a Hercegovina Sarajevo

Elektronické a elektrotechnické program nabízí Master of Science v oblasti elektrické energie a energetických systémů, stejně jako je elektronika a vestavěných systémů. [+]

Elektronické a elektrotechnické program nabízí Master of Science v oblasti elektrické energie a energetických systémů, stejně jako je elektronika a vestavěných systémů.

Studijní program je zaměřen prostřednictvím nabízených studijních programů na aplikované aspekty studovaných témat. Z tohoto důvodu je student vyzývají, aby vytvořily komplexní chápání oblasti, které by otevřelo různé možnosti pro něj / ní, zda v průmyslu, akademické obce a výzkumu a vývoje.

Obrovské změny v energetických odvětvích, počínaje z obnovitelných zdrojů energie na distribuovaných generátory a konče mikropodniky mřížek, volají po nových nápadů a různých způsobů integrace výzkumu v těchto oblastech, a to je aplikace na trhu. Pro tento účel a víc, program EEE poskytuje příležitost pro studenty, aby se aktivně podílejí na stopě v souvislosti s analýzou energetické systémy a designu v jedné ruce, a pro kontrolu a optimalizaci těchto systémů pomocí vestavěných systémů dráhy.... [-]