Biologie Portugalsko - Biologie programy Portugalsko Biologie

Biologie Portugalsko - Biologie programy Portugalsko Biologie

Biologie

Master of Science nebo MSc je postgraduální studium typicky v oblasti vědy a společenské vědy. MSc může být průběh bázi, založené na výzkumu, nebo směs těchto dvou.

Biologické a vědy o živé přírodě je oblast vědy, která studuje, jak různé procesy, jako je chemické, fyzikální a geologické, tvar, jak živé organismy komunikovat na zemi dohromady. Třídy mohou zahrnovat ekologii, fyziologie a vývoj.

Portugalsko je jeden z nejteplejších evropských zemí. Univerzitní programy jsou velmi cenově dostupné. Ve skutečnosti Portugalsko má jeden z nejnižších životních nákladů pro studenty. Užijte si velké pláže v Algarve nebo staré křídla historie v hlavním městě Lisabonu.

Biologie Portugalsko - Vezměte si MSc Portugalsko. Všechny programu MSc a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

Magistr v technologii potravin

University of Algarve
Campus forma 2 let October 2019 Portugalsko Faro

Cílem programu MSc v potravinářské technologii je poskytnout obecné poznatky o potravinářských vlastnostech a produkci a znalostech v technologiích, které se podílejí na výrobě bezpečných a zdravých potravin, které kvalifikuje příjemce nejen pro analýzu a kontrolu, ale také pro návrh, inovace a rozvíjet systémy výroby potravin a potravinářské produkty. [+]

O

Master Food Technology Master nabízí komplexní znalosti o potravinářských vlastnostech a výrobě a klíčových technologiích spojených s výrobou bezpečných a zdravých potravin. Studenti budou schopni analyzovat a řídit potravinářské procesy, navrhnout, inovovat a rozvíjet systémy výroby potravin a potravinářské produkty.

Kariérní možnosti

Ti, kteří dokončí MSc v potravinářské technologii mohou integrovat výzkum a vývoj (R.

[-]

MSc v středomořském lesnictví a řízení přírodních zdrojů (MEDfOR)

University of Lisbon
Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Portugalsko Lisbon Porto + 1 více

MEDfOR je dvouletý program Master Course, který odpovídá na výzvu k koordinovanému přístupu v celém středomořském území a rozvíjí spolehlivé informace a nástroje - založené na vědecké vědě a multidisciplinárním přístupu za účelem zlepšení středomořského lesního hospodářství a řízení přírodních zdrojů a tvorby politik. [+]

O společnosti MEDfORMEDFOR - STŘEDOMOŘSKÉ LESNÍCTVO A ŘÍZENÍ PŘÍRODNÍCH ZDROJŮ

MEDfOR je dvouletý mezinárodní program mezinárodního magisterského studia zaměřený na integrující téma udržitelnosti ve středomořských lesích a lesích, které pokrývají více než 9% území země Středomoří. MEDfOR řeší témata, která jsou specifická pro středomořské lesnictví a vyžadují zvláštní pozornost, například:

· Les jako jedinečné světové dědictví,

· Správa a ochrana lesů a

· Úloha lesního hospodářství ve prospěch středomořských společenství.

MEDfOR je dvouletý mezinárodní program mezinárodního magisterského studia se zaměřením na integrující téma udržitelnosti ve středomořských lesích a lesích, které pokrývají více než 9% půdní oblasti Středozemního moře, zaměřené na témata, která jsou specifická pro středomořské lesnictví a která vyžadují zvláštní pozornost, jako je: les jako jedinečné světové dědictví, lesní hospodářství a ochrana a lesnictví v blahu středomořských komunit.... [-]