MASTERSTUDIES

Kombinované studium Biologie Izrael - Biologie programy Izrael Biologie

Magisterské programy poskytuje stejný název pro stupeň - Mistr. Postgraduální studium jako Masters of Science jsou zkráceny MSc. Master of Science v managementu programu nebo Master of Science vzdělávání managementu jsou postgraduální programy v běžném řízení. To znamená, že studenti dostávají akademické vzdělání s hloubkou reflexe a abstrakce. Masters lze obvykle klasifikovány jako Master of Science (MSc) nebo populární Master of Arts (MA). Master of Science (MSc) obvykle je uveden pro úspěšné dosažení postgraduální programy s vědou nebo technického hlediska konvergence.

Biologické a vědy o živé přírodě je oblast vědy, která se zaměřuje na tělo a všechny funkce s ním spojené. Studenti si mohou vybrat, aby tříd, jako je anatomie, fyziologie, genetika, imunologie a toxikologie.

Izrael má 8 univerzit a akademické dohlíží Rada pro vysoké školství v Izraeli. Země patří mezi země, které mají vysokou míru zápisu univerzitou na světě. Mají přátelským studenta vztah nejen na místní studenti, ale i pro zahraniční studenty.

Kombinované studium MSc Izrael - Udělejte si on-line MSc Izrael. Všechny Kombinované studium MSc program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

2 Výsledky v Biologie, Izrael Filter

M.Sc. v biotechnologickém inženýrství

Ben-Gurion University of the Negev
MSc
Říj 2020
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Katedra nabízí studium navazující na magisterské studium. a Ph.D. stupňů. Doba trvání magisterského studia Program je dva roky (čtyři semestry). Program je vysoce orientován n ...

Čtěte více

MSc ve vědách o životě

Weizmann Institute of Science, Feinberg Graduate School
MSc
Říj 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Biologie, studium života a živých organismů, je široké a rychle se vyvíjející téma. Studie v posledních letech nám daly schopnost porozumět velmi základním procesům, které jso ...

Čtěte více