Audio engineering programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Audio engineering programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Audio engineering

Výroba hudbu a zvukové efekty pro filmy a televizi má speciální sadu dovedností. To je důvod, proč zábavní průmysl neustále hledá odborníky, kteří mají výcvik Master of Science (MSc) v Audio Engineering poskytuje.

Co je MSc v Audio inženýrství? Jedná se o pokročilý stupeň, který prohlubuje vzdělávání hudby a zvukového technika profesionály. Tyto programy se zaměřují na učení, nové způsoby, jak manipulovat zvuk pro nahrávání a živých vystoupení. Studenti se učí o vědě za zvukový zážitek publika. Témata studia jsou akustika, audio elektroniku a nejběžnější dostupný software pro manipulaci zvuků. Mnozí také umožnit studentům, aby se specializují na jednotlivé oblasti zvukové produkce a učí různé techniky pro vytváření zvukových efektů v daném prostředí.

Po dokončení jednoho z těchto stupňů, absolventi jsou schopni pracovat s dalšími výrobními odborníky manipulovat zvuky a zlepšit zvukové výkony napříč širokou škálu platforem. Jsou pohodlné práci s nejběžnějšími elektrických systémů, reproduktorů a zvukových desek používaných velkých nahrávacích studií. Jsou možné nastavit zvukové systémy pro veřejné akce mluvení a hudební koncerty. Zatímco v prostředí ateliéru, jsou schopni upřesnit výsledky audio zasedání záznamu.

Náklady na těchto programů se liší v závislosti na instituci. Zájemci se mohou obrátit na přijímací oddělení vysokých škol v úvahu konkrétní informace týkající se poplatků a školného.

Absolventi jsou připraveni vstoupit do zábavního průmyslu, jak zvukových inženýrů a techniků. Často pracují pro nahrávací studia a pomáhají profesionální hudebníci vytvářet nahrávky jejich práce.Jiní mohou pracovat ve vysílání a kontrolovat kvalitu zvuku rozhlasových a televizních programů. Speciální efekty společnosti potřebují tyto odborníky, aby pomohla vytvořit zvuky celovečerních filmech. Je také možné, aby se stal odborníkem na zvukové zařízení používané pro živá vystoupení a vykonávají práce ve smluvním systémy budov pro živé divadla a výkonnostních hal.

Je důležité začít výzkum možnosti co nejdříve. Pro mezinárodní studenty a profesionály, flexibilita pro on-line tříd překoná geografické a plánování komplikace. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Čtěte více

Magistr V Počítačových, Komunikačních A Informačních Věd - Akustiky A Zvukové Techniky

Aalto University
Campus forma Denní studium 2 let August 2017 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 více

Hlavním v akustice a audio technologie poskytuje základní znalosti o akustických jevů, lidského sluchu a zvukovými technologiemi, a také umožňuje studentům aplikovat poznatky v praxi. Akustika a Audio Technology je jedním z osmi velkých společností nabízených v magisterském programu v počítači, komunikačních a informačních věd (CCI). [+]

. Major v Akustika a zvuk Technology dává základní znalosti o akustických jevů lidského sluchu a audio technologií, a také umožňuje studentům aplikovat poznatky v praxi. Akustika a Audio Technology je jedním z osmi velkých společností nabízených v magisterském programu v počítači, komunikačních a informačních věd (CCI). Cílovou z hlavních je, aby studenti mohli využít jejich studijní výsledky flexibilně v různých úkolů v průmyslu a v akademickém světě. Například by měl student proč a jak moderní ztrátové audio kodeky (MP3, AAC) práci, nebo on / ona by měl být schopen měřit, porozumět vjemové aspekty, a navrhnout akustiku místnosti třídy nebo protihlukové stěny vědět. Některé příkladem oblastí, kde se počítá se studenti za způsobilý jsou zvukový záznam a reprodukci, audio kódování, hudební technologie, akustická měření, aktivního potlačování hluku, zpracování audio signálu, pokoj a stavební akustiky a hluku ve venkovním prostředí. Hledáme pro studenty, kteří mají zájem o hudbu, sluchu, podporovaný sluchu, reprodukci zvuku nebo zvuku obecně. Chcete-li uspět v našich osnov, vaše Bakalářské studium by měl obsahovat základní vysokoškolské fyziky, matematiky a digitální zpracování signálu. Studijní program Studie (120 kreditů) sestávají z hlavních jsou předmětem studia, diplomové práce (30 ECTS) a voleným studií (25-35 ECTS). Akustika a zvuk Technolog major může být užíván buď jako dlouhý (55-65 ECTS) nebo kompaktní (40-45 ECTS) major. Komunikační akustika: rozvoj techniky pro lidské posluchače Kurz je velmi široký úvod do všech ostatních hřišť v dur. Jak můžeme slyšet zvuky a které vlastnosti okolním světem my dekódovat tím, že poslouchá? Jak navrhnout reprodukci zvuku, aby co... [-]

MSc V Pokročilém Zpracování Signálu A Komunikační Techniky

Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU
Campus forma Denní studium 4 semestry October 2017 Německo Norimberk

Advanced Signal Processing a komunikace inženýrství [+]

Obsah programu Commmunications Systems design Konvexní optimalizace Mobilní komunikace Komprese obrazů a videa MIMO Communications Řeči a zpracování audio signálu Pokročilé komunikační sítě Technické Lab kurzy Technické Volitelné předměty Povinné Volitelné a Volitelné moduly Winter- a Summer School Výzkumné projekty (Minor a Major) Matematické optimalizace v oblasti komunikačních technologií a zpracování signálu Teorie informace a kódování Teorie her s aplikací do informačního inženýrství Strojové učení v Signal Processing Diplomová práce Předpoklady Inženýrství Matematika: lineární algebra, komplexní analýza, lineární diferenciální rovnice, Fourierova transformace, Laplaceova transformace, z-transformace Signály a systémy (učebnice, např Oppenheim / Willsky, signály a systémy) Communications (učebnice, např Haykin, komunikační systémy) Stochastické signály (učebnice, např Pillai / Papoulis: Pravděpodobnost, náhodné proměnné a stochastické procesy) Software: MATLAB Jazykové požadavky Dobrá znalost angličtiny znalost nutná (B2) není vyžadován doklad o znalosti německého jazyka Student Služby za poplatek Příspěvek studentů v současné době činí 42 euro za pololetí. Dodatečný poplatek ve výši 70 eur se vztahuje na povinnou základní "semestrální jízdenku", tranzitní pas, který poskytuje studentům s neomezeným přístupem k veřejné dopravě v metropolitní oblasti Norimberk od 7 hodin do 6 hodin ráno ve všední dny a po celý den o víkendech (pro volitelný poplatek přihrávka může platit kolem každý den celý den). [-]

University of Southern Denmark
Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Dánsko Odense

[+]

 

1.. Bakalářský titul ve fyzice, mechatroniky, elektroinženýrství, Inženýring v elektrotechnice nebo energetika pokud vaše akademické kvalifikace odpovídají s těmi bakaláře ve fyzice a technice z Univerzity jižního Dánska. 2. Znalost anglického jazyka.

[-]