MASTERSTUDIES

Kombinované studium Atmosférické vědy Miami - Atmosférické vědy Atmosférické vědy programy Miami, Miami

MSC je zkratka pro Master of Science. To je postgraduální vzdělávací pán 's stupně dána vysokými školami v celé řadě zemí. Stupeň je obvykle studován ve vědách a občas v sociálních vědách.

Vědec z atmosféry se zabývá vztahy mezi atmosférou Země a ostatními systémy, které ovlivňuje. Studium atmosférických věd zahrnuje řadu subdisciplin, včetně aeronomie, klimatologie a meteorologie.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Miami je krajské město Miami-Dade County, který se nachází na pobřeží Atlantského oceánu v jižní Floridě. Miami je na sedmém místě v celých Spojených státech, když mluvíme o zápisu studentů na jednoho obyvatele. Miami je také známý zisku a neziskových profesionálních programů.

Kombinované studium Atmosférické vědy Miami - Vezměte si Atmosférické vědy Oslu. Získejte všechny Atmosférické vědy program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

2 Výsledky v Atmosférické vědy, Miami Filter

Magisterský titul z mořských a atmosférických věd

University of Miami Rosenstiel School
MSc
Čvn 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
05 Čvc 2021
Angličtina
Kampus

Master of Professional Science (MPS) je zrychlený, postgraduální titul určený pro studenty, kteří chtějí vytvářet inovativní řešení v námořních, pobřežních a klimatických otáz ...

Čtěte více

PhD a MS v Marine, Atmospheric a Geosciences

University of Miami Rosenstiel School
PhD
MSc
Srp 2021
<
Denní studium
<
2&nbsp;-&nbsp;5 roky
01 Led 2021
Angličtina
Kampus

Nabízíme PH.D. a magisterské programy v 6 programech: Atmosférické vědy, Biologie a ekologie moře, Mořské ekosystémy a společnost, Mořské geologické vědy, Meteorologie a Fyzic ...

Čtěte více