$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Architektura Wrocław - Architektura Architektura programy Wrocław, Wrocław

Master of Science nebo v magisterském studijním programu v oblasti vědy je akademický titul dodáno univerzit v mnoha zemích. Master of Science je populární volbou poté, co dokončil bakalářský titul. K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob znalých v architektuře. To zahrnuje vytvoření výkresů, při… Čtěte více

Master of Science nebo v magisterském studijním programu v oblasti vědy je akademický titul dodáno univerzit v mnoha zemích. Master of Science je populární volbou poté, co dokončil bakalářský titul.

K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob znalých v architektuře. To zahrnuje vytvoření výkresů, přičemž měření a občas zprostředkování kompromisy.

Polsko oficiálně Polská republika, je země ve střední Evropě. S počtem obyvatel 38 milionů lidí, v Polsku je 6. nejlidnatější zemí EU. EU / EHP studenti nepotřebují vízum ke studiu v Polsku. Náklady na bydlení v Polsku patří k nejnižším v Evropské unii.

Wrocław je považován za třetí největší centrum vzdělávání v Polsku. Za třicet známých institucí, existuje více než 135 tisíc studentů. Wrocław University města nabízí zdravé akademické prostředí na místní a zahraniční studenty.

Architektura Wrocław - Vezměte si MSc Oslu. Získejte všechny programu MSc a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Méně
Další informace o studiu v Polsku
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Wroclaw University of Science and Technology
Wrocław, Polsko

Program končí studijní zkouškou, která zahrnuje ústní zkoušku a prezentaci diplomového projektu. 20 ECTS kreditů se uděluje studentům, kteří se úspěšně připraví na zkoušku a v ... +

Program končí studijní zkouškou, která zahrnuje ústní zkoušku a prezentaci diplomového projektu. 20 ECTS kreditů se uděluje studentům, kteří se úspěšně připraví na zkoušku a vypracují diplomovou práci, která zahrnuje diplomový projekt. Rozsah předmětů ústní zkoušky pokrývá čtyři základní oblasti kurikula: teorie architektury, teorie urbanismu, technologie a dějiny architektury a urbanismu. Titulní projekt se skládá z koncepčního architektonického návrhu s prvky konstrukčního řešení nebo urbanistického řešení. Po dokončení magisterského programu v architektuře a městech získávají studenti plánování magisterský titul v architektuře. Absolventi programu jsou vybaveni znalostmi a dovednostmi, které jim umožňují zapsat se do doktorských a specializovaných postgraduálních programů. -
MSc
Denní studium
3 semestry
Angličtina
Úno 2023
30 Lis 2022
Kampus