MASTERSTUDIES

Kombinované studium Aplikovaná matematika Londýn - Aplikovaná matematika Aplikovaná matematika programy Londýn, Londýn

Master of Science nebo v magisterském studijním programu v oblasti vědy je akademický titul dodáno univerzit v mnoha zemích. Master of Science je populární volbou poté, co dokončil bakalářský titul.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Londýn je hlavním městem Spojeného království, nejlidnatější oblast a kde královská rodina žije. To má největší koncentraci vysokého školství v Evropě s 412.000 studentů na 43 univerzitách.

Kombinované studium Aplikovaná matematika Londýn - Vezměte si Aplikovaná matematika Oslu. Získejte všechny Aplikovaná matematika program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Aplikovaná matematika, Londýn Filter

Msc použitelné matematika

University of Greenwich
MSc
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Tento program je určen pro absolventy v matematice, strojírenství nebo vědy s několika vynikajícími matematická gramotnost, kteří chtějí věnovat se kariéře v aplikaci matemati ...

Čtěte více