MASTERSTUDIES

Kombinované studium Aplikovaná chemie v Asie - Aplikovaná chemie Aplikovaná chemie programy v Asie

MSc, nebo Master of Science, je akademický rozdíl propůjčený na ty, kteří skutečně dokončit předem sadu ročníkové práce v tom, co je často disciplína věda-založený. MSc často zlepšuje pracovní příležitosti, stejně jako vydělávat potenciál.

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

Kombinované studium Aplikovaná chemie v Asie - Udělejte si Aplikovaná chemie v Asie. Získejte všechny Kombinované studium Aplikovaná chemie program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

2 Výsledky v Aplikovaná chemie, Asie Filter

MSc v aplikované chemii

Khalifa University
MSc
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;3 roky
Angličtina
Kampus

MSc z aplikované chemie se uděluje uchazečům, kteří úspěšně dokončili požadavky akademických kurzů a výzkumných prací z programu. Program je určen pro kandidáty s bakalářským ...

Čtěte více

Master of Science (MSc) v chemii Aplikovaná

The Graduate School at The Petroleum Institute
MSc
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Kampus

Poskytovat vysoce kvalitní vzdělání v aplikované chemie a produkovat výzkumné lékáren s inženýr, kteří jsou schopni splnit některé z klíčových výzkumných a technických potřeb ...

Čtěte více