MASTERSTUDIES.CZ

Kombinované Administrative Law Studies v Evropa - Administrative Law Studies Administrative Law Studies programy v Evropa

Master of Science nebo v magisterském studijním programu v oblasti vědy je akademický titul dodáno univerzit v mnoha zemích. Master of Science je populární volbou poté, co dokončil bakalářský titul.

Existuje více než čtyři tisíce vysokoškolské organizace v Evropě, od předních výzkumných institucí do malých, učení zaměřených vysokých škol. Evropa sama o sobě není tolik liší od ostatních kontinentů, sahající od polárního kruhu až po pobřeží Afriky.

Kombinované Administrative Law Studies v Evropa - Udělejte si Administrative Law Studies v Evropa. Získejte všechny Kombinované Administrative Law Studies program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

2 Výsledky v Administrative Law Studies, Evropa Filter

Veřejná politika a řízení MSc

SOAS University of London
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 3 roky Září 2020 Spojené království Londýn + 1 více

Náš program MSc Public Policy and Management vám umožní koncepční pochopení základních principů veřejné politiky a veřejné správy a nástrojů pro aplikaci znalostí k řešení problémů ve veřejném sektoru.

Magistr v mezinárodní veřejné politice

Queen Mary Online
Online forma Kombinované 2 roky Kontaktuj školu Spojené království Londýn

Chcete zlepšit veřejné zdraví, ovlivnit veřejné politiky a zahájit kariéru v mezinárodní organizaci, nevládním organizaci nebo soukromém sektoru? Tento kurz vám poskytne hloubkovou analýzu konceptů, zúčastněných stran a procesů zapojených do mezinárodního veřejného pořádku.